Kartářky, horoskopy, tajemno
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=36864632f413cf3584e5ff96711c6532Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte tarotové karty a vykládáte?
ano
56%
 56%  [ 14 ]
ne
44%
 44%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:03 am    Předmět: Kartářky, horoskopy, tajemno Citovat

Tak mně by zajímalo, jestli byste šli ke kartářce si nechat vyvěštit osud či pro nějakou radu? A vůbec co si o kartách a jejich vykládání myslíte?Jak je možné, že to docela funguje?? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:11 am    Předmět: Citovat

Ani heverem. Já věřím na osud, a pak mi ta pani řekne, že od soboty hraju hlavní roly v nebeským baletu a mě klepne už ve středu. Bál bych se. Raději si na to všecko počkám. Ne ne. Už mi jednou cigoška tahala za ruku, že mi přečte budoucnost. Utekl jsem jí ale. Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:50 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Ani heverem. Já věřím na osud, a pak mi ta pani řekne, že od soboty hraju hlavní roly v nebeským baletu a mě klepne už ve středu. Bál bych se. Raději si na to všecko počkám. Ne ne. Už mi jednou cigoška tahala za ruku, že mi přečte budoucnost. Utekl jsem jí ale. Laughing Laughing Laughing Laughing



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing tak to já bych zas šla, proč ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:54 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing tak to já bych zas šla, proč ne...


....tak jo, ale budeš mě držet za ruku Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 8:05 am    Předmět: Citovat

Neříkám, že by mě to nelákalo - lákalo a moc, protože je to tajemné a zajímavé (i když to třeba někdy může být snůžka lží). Ale abych pravdu řekla, tak jsem nikdy nenašla odvahu ke kartářce nebo jiné věštkyni zajít, a asi nikdy nenajdu. Bojím se toho, že by mě to potom až moc ovlivnilo a já bych se podvědomě upínala (i když bych se tomu bránila) věcem, které by řekla. Věřím na osud a proto to nechávám na něm Wink (a taky -mám ráda překvapení Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat

Já nevím, jestli to funguje nebo ne. Ale nejspíš bych tam nezašla, protože na tohle moc nejsem. V případě, že by to fungovalo, tak opravdu nechci vědět, co mě čeká. A kdyby to nefungovalo, tak je to jen podvod na oblbování lidí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Já u kartářky jednou byla a musím říct, že to bylo hodně zajímavé. Přímo osud bych znát nechtěla a ani jsem se na to neptala....spíš na takové méně podstatné věci a musím říct, že jí to z velké části vyšlo....ale jak je to možné nevím... Wink . Každopádně to byl hodně zvláštní zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Neříkám, že by mě to nelákalo - lákalo a moc, protože je to tajemné a zajímavé (i když to třeba někdy může být snůžka lží). Ale abych pravdu řekla, tak jsem nikdy nenašla odvahu ke kartářce nebo jiné věštkyni zajít, a asi nikdy nenajdu. Bojím se toho, že by mě to potom až moc ovlivnilo a já bych se podvědomě upínala (i když bych se tomu bránila) věcem, které by řekla. Věřím na osud a proto to nechávám na něm Wink (a taky -mám ráda překvapení Very Happy )


...přesně tak, souhlasím - a proto ke kartářce NIKDY NEPUJDU.A to jsem tu možnost měla už několikrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Já jsem byla asi dvakrát nebo třikrát. Ale ne na budoucnost, jen pro radu ohledně přítomnosti. Šla jsem tam s vědomím, že se jedná spíš o psychologickou podporu než o nějaké seriózní rady. Bylo to docela poučné, ovšem docela drahé, tak už jsem tam pak nešla.
Budoucnost si dát vyvěštit mě láká, to musím přiznat. Na druhou stranu se toho také bojím. U karet si ještě člověk může říci, že je to náhoda a blbost, ale u hádání z ruky už tolik ne. Tak už pak jedině můžete nadávat na špatného vykladače, ale omyl tam není tak pravděpodobný jako u karet. Takže já to zatím nezkoušela, ale není vyloučeno, že to jednou zkusím. Jsem totiž strašně zvědavý tvor.
Návrat nahoru
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já jsem byla asi dvakrát nebo třikrát. Ale ne na budoucnost, jen pro radu ohledně přítomnosti. Šla jsem tam s vědomím, že se jedná spíš o psychologickou podporu než o nějaké seriózní rady. Bylo to docela poučné, ovšem docela drahé, tak už jsem tam pak nešla.
Budoucnost si dát vyvěštit mě láká, to musím přiznat. Na druhou stranu se toho také bojím. U karet si ještě člověk může říci, že je to náhoda a blbost, ale u hádání z ruky už tolik ne. Tak už pak jedině můžete nadávat na špatného vykladače, ale omyl tam není tak pravděpodobný jako u karet. Takže já to zatím nezkoušela, ale není vyloučeno, že to jednou zkusím. Jsem totiž strašně zvědavý tvor.


Me by zajimalo, kolik si za to jedno sezeni u kartarky musela zaplatit?
diky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.