Kartářky, horoskopy, tajemno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fff3d5d4c6058c2b0ab6f27e86d56eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte tarotové karty a vykládáte?
ano
56%
 56%  [ 14 ]
ne
44%
 44%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

Reiki za mě teda fakt ne. Potíž je v tom, že reikisti na všechny druhy neduhů mají jeden jediný lék - naprat do tebe energie co se vejde, a jaksi jim už nedochází, že na některé věci to spíš uškodí (třeba bolesti hlavy bývají docela často spíš z přemíry energie než z nedostatku, takže tam to reiki spíš zhorší než že by pomohlo...)
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Moje kamarádka vykládá tarot a dělá astrologické rozbory a myslím, že na tom něco je. K cizímu člověku bych nešla, ale od ní mě to zajímá. Jinak jsem si nedávno vykládala Jednorožčí karty od Doreen Virtue a fakt to sedlo Shocked
Ale chtěla jsem se zeptat-máte někdo zkušenosti s reiki? Jaký je na to váš názor? V poslední době už nevím kudy kam, abych se zbavila stresu, věčných bolestí hlavy a břicha (podle mě vše psychosomatické) a napadlo mě zajít k té kamarádce, protože ona dělá i to reiki Laughing


Mám s reiki dobrou zkušenost..i má maminka, která ke k těmhle věcem hodně skeptická až negativistická ( takový nevěřící tomáš) si reiki pochvaluje. Měla problémy se spánkem a s psychikou. Ne že by reiki její problemy odstranilo úplně, ale situaci výrazně zlepšilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 11:51 am    Předmět: Citovat

Já právě žádnou energii nemám. Je jedno, jaké je roční období, jestli mám dobrou náladu nebo ne, ale nejradši bych jen spala a spala. Postel a spánek je pro mě vždycky největší radost, úleva a vysvobození Embarassed
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 1:22 pm    Předmět: Citovat

Takhle jsem to úplně nemyslela Smile Je rozdíl mezi vlastní energií ("palivem") a energiemi, které do sebe nataháš zvenčí. Člověk pak může být úplně vyčerpaný (není palivo) a přitom mít přebytek energií zvenčí - třeba takové to, když bolí hlava po dlouhém dni, to je ono. Stres, to samé. Je potřeba tyhle nadbytečné energie vypustit pryč, což reikista neudělá - ten do tebe akorát napere energie ještě víc, takže ti pak bude spíš hůř (mám to z vlastní zkušenosti). Dotyčná reikistka to pak schovávala za to, že Vesmír přece ví co je nejlepší a když se rozhodne, že mi má být hůř, tak je to pro mě dobré Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 6:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj holky, nevím kam s tímhle dotazem, ale zkusím tady. Moje holka - desetiletá, je zřejmě citlivější k energiím než ostatní. Trošku mě vyděsila, když mi minulý týden večer řekla, že jí z prstů vychází světlo a když dá ruce k sobě, tak jí mezi dlaněma rotuje světelná koule. To prý, ale v menším, už vidí déle, ale teď to nějak zesílilo. Když byla v pokoji tma, tak prý viděla jak její bratr, na konci pokoje září Shocked
Je pravda, že opravdu asi něco vidí dýl, protože si pamatuju, že když jí bylo 5, tak za mnou přišla s brekem, že má problémy s očima, že se jí mihotají nějaká světla. Byla jsem s ní kvůli tomu u oční a ta mi řekla, že má oči jako rys.
Řešili by jste to nějak? Zatím jsem jí řekla, že vidí pravděpodobně energii, kterou má každý z nás, ale že ji vidí jen někdo. Paradoxní je, že jsem se vždycky o takové věci zajímala, ale teď se spíš bojím aby to holce nezkomplikovalo život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 9:05 am    Předmět: Citovat

vitana napsal:
Ahoj holky, nevím kam s tímhle dotazem, ale zkusím tady. Moje holka - desetiletá, je zřejmě citlivější k energiím než ostatní. Trošku mě vyděsila, když mi minulý týden večer řekla, že jí z prstů vychází světlo a když dá ruce k sobě, tak jí mezi dlaněma rotuje světelná koule. To prý, ale v menším, už vidí déle, ale teď to nějak zesílilo. Když byla v pokoji tma, tak prý viděla jak její bratr, na konci pokoje září Shocked
Je pravda, že opravdu asi něco vidí dýl, protože si pamatuju, že když jí bylo 5, tak za mnou přišla s brekem, že má problémy s očima, že se jí mihotají nějaká světla. Byla jsem s ní kvůli tomu u oční a ta mi řekla, že má oči jako rys.
Řešili by jste to nějak? Zatím jsem jí řekla, že vidí pravděpodobně energii, kterou má každý z nás, ale že ji vidí jen někdo. Paradoxní je, že jsem se vždycky o takové věci zajímala, ale teď se spíš bojím aby to holce nezkomplikovalo život.


Potřebuje vedení nebo zbavení se toho. Jde obojí a rozhodnutí patří výhradně jí.
Prvotně ji řekni, sama si se o takové věci zajímala, budeš vědět jak, že co vidí je zcela přirozené a v jejím případě dědičné. Dostala silový dar a měla by se s ním učit zacházet - postupně se ukáže jakého je charakteru, já tipnu léčitelství pomocí energií, patrně taky od mala vidí víly, anděly nebo jiné bytosti, jen si na to úplně nevzpomíná. Zkus jí říct, že sama máš k těm věcem vztah ať ti o tom popovídá, na co vše si vzpomene od dětství. Tyhle věci nepřichází náhle. Pokud ale uvidíš, že má panický strach, a máš tu schopnost jako matka, požádej vyšší síly, aby jí do doby dospělosti tyto síly zablokovala.
Děti většinou všechno líp přijímají přes víru, což je to prvotní, než ji svěřit do rukou někomu z lidí. Řekni jí, ať třeba poprosí svého anděla strážného o učení a vedení (může ji přivést k literatuře, lidem, ale může s ní dávno komunikovat a ty o tom nemusíš vědět), aby jí její schopnost vysvětlil přes sny, přes snové obrazy se lépe chápe.
Sama mám podobnou zkušenost u své 6ti leté dcerky, u nás se schopnosti dědí po ženách a já to věděla dopředu, jen to usměrňuju, ale nechávám ji komunikovat s mimosmyslovým světem samotnou. Od mala s ní o tom ale hovořím a ona už mi o všem, vč. snů, říká přirozeně sama. Hlídám tak i charakter jejích vizí a snů, protože sama ze zkušenosti vím, že jsou i vlivy negativní a přitom nic nemusí znamenat. Lidé s probuzenou silou, a zejména děti, jsou často velmi zranitelné a využitelné jinými entitami a lidmi Wink
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 9:38 am    Předmět: Citovat

Oh bože, len žiadnych anjelov nič nežiadaj Very Happy ani ona, nech to nerobí.
Proste vidí energiu, aj ja to mám od detstva a poznám radu ľudí, čo to majú tiež a sú v pohode, nikto ich nikdy neposadol ani nezneužil. Podľa mňa podobné veci vidí/vníma väčšina detí, len ono ako je to mimozmyslové vnímanie, človek si ani nie je istý, či skutočne vidí to, čo vidí a postupom rokov si povie, že to boli bludy.
Väčšina "hlasov" alebo bytostí, čo môže vnímať, je tak napoly projekcia jej nevedomia, takže by som to nenazýval autonomnými bytosťami. Je to niečo ako daydreaming, hranica medzi "skutočnými" jemnohmotnými bytosťami a tými "vymyslenými" halucináciami je veľmi úzka, ak vôbec nejaká. Keď tak to ešte vysvetlím, ak bude treba Smile
Podľa mňa žiadne vedenie nepotrebuje, ak do toho bude tlačená, je možné, že si k tomu automaticky vytvorí nejakú averziu. Ak bude chcieť, nájde si k tomu cestu sama, ale je zbytočné jej tlačiť učiteľov (či už hmotných alebo nehmotných Very Happy ).
Sight: sorry, toto vyzerá, ako keby som sa ťa snažil podkopať, ale stretol som veľa druhov ľudí, čo sa podobnými vecami zaoberajú, takže si myslím, že v rôznom vnímaní podobných fenoménov mám celkom prehľad. A nejak mi prišlo správne ponúknuť zase iný pohľad na vec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 10:37 am    Předmět: Citovat

Většina lidí má v dětství zostřené smysly a vidí energii (auru, chcete-li) a jiné věci. Jenže pak kolem sebe pořád slyší, že to není normální a že jsou divní, tak to začnou v sobě potlačovat. Nebo to potlačuje jejich okolí v zájmu toho, aby dítě bylo "normální". Proč nenechat děti, ať se rozhodnou sami? Nemusí to hned kolem sebe roztrubovat, prostě si tu schopnost vědomě ponechají, můžou ji rozvíjet a nikomu do toho nic není. Já taky všude nevykládám, co umím, protože vím, že ne každý je otevřené mysli Laughing

Já osobně bych dítěti vysvětlila, co to je a že se s tím může opatrně učit zacházet. Později bych možná oslovila léčitele, který už podobné schopnosti běžně využívá, aby dítěti poradil, jak s tím zacházet. Mě osobně ve 12 letech trochu usměrňoval velmi dobrý léčitel.
Ale stačí třeba jen dobrá kniha na dané téma, díky níž dítě pozná, že není cvok a jak se s energií a jinými věcmi zachází.

Nějaké bytosti bych do toho netahala. Toť můj osobní názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 11:00 am    Předmět: Citovat

Díky za vaše názory. Vlastně jsem se už vnitřně rozhodla, že se s ní o tom budu bavit jako o něčem přirozeném, ale do ničeho jí nebudu tlačit, žádný rozvíjení a pod.. Je mladá. Pokud se bude o to zajímat, najde si literaturu, nebo nějakého rádce, ale doufám, že až v dospělosti, kdy snad pozná, co je dobré a co špatné. Věřím na přirozený vývoj a na přírodu. Jediné, co jsem jí poradila, aby se o tom bavila s námi doma, ale ve škole si to nechala pro sebe. Přece jenom má občas problémy, že je "jiná" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 3:31 pm    Předmět: Citovat

Gore napsal:

Sight: sorry, toto vyzerá, ako keby som sa ťa snažil podkopať, ale stretol som veľa druhov ľudí, čo sa podobnými vecami zaoberajú, takže si myslím, že v rôznom vnímaní podobných fenoménov mám celkom prehľad. A nejak mi prišlo správne ponúknuť zase iný pohľad na vec...


V pohodě. Napsala jsem svoji osobní zkušenost, nejen SVOJI, ale i s dcerkou. Je na vitaně, jak se rozhodne.
Já takového "učitele" mám a je to jediné VÍM, které mám, když mi bylo nejhůř, dokonce ke mě česky promlouval ústy cizího státního příslušníka, který byl sám po tom v letmém šoku a prostě je to můj anděl strážný, tedy tím, co si pod tím pojmem představujeme Very Happy
No a svoji skoro 40ti letou historii s paranormálními jevy tu vypisovat nebudu. Jinak nejsem angeolog nebo něco podobného, viz naše výměna názorů jinde a "srdíčkové energie", naopak, mezi okultisty patřím k tvrdé nekompromisní a demytizační části Wink
Tvůj pohled a příspěvek je v pořádku a naprosto jej chápu - respekt Wink
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.