Kartářky, horoskopy, tajemno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b94773dd816ef1cd826dcd35ef594100Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte tarotové karty a vykládáte?
ano
56%
 56%  [ 14 ]
ne
44%
 44%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 3:35 pm    Předmět: Citovat

Ona zas tak "jiná" právě není. Zjišťuji, že schopnosti různého stupně má dost dětí. Ale mluvíme o dítěti už odrostlém, čili tam už by to vedení, dle mého, být mohlo - stejně jako blok (někomu to prostě vadí a nesžije se s tím), nicméně psala jsem v úvodu, je to čistě její rozhodnutí Wink
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 4:35 pm    Předmět: Citovat

Práve som si aj hovoril, že na jednu stranu hovoríš, ako sa vymykáš tomu dnešnému tetičkovsko-ezoterickému paradigmatu a na druhú rozprávaš o vílach a anjeloch Very Happy
No ale každý má nejaké skúsenosti. Podľa mňa sú jemnohmotné bytosti značne idealizované v populárnej ezoliteratúre, zato pozerám tak trochu s dešpektom na ľudí, ktorí o nich rozprávajú ako o fakte.
Ale ajtak si myslím, že by som ju nenechal visieť na nejakom "učiteľovi". Ona predsalen výchova dieťaťa prináša dosť veľa rizík z hľadiska psychológie, akýkoľvek extrém podľa mňa nie je dobrý. To by som spravil ja ako otec, ale nie som ním, takže, ako si povedala, zostáva to na Vitane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 5:47 pm    Předmět: Citovat

Sem byla zalívat zahradu a úplně jsem slyšla tvoji odpověď v první větě, tak sem se musela jít hned přesvědčit, zda jsem ji "slyšela" doslova a správně a fakt, že jo Twisted Evil
No rozpor to je a to asi za trest Very Happy Znáš to, člověk většinou dostane pohlavek právě tím, co vytrvale popírá nebo se to mu jiným způsobem brání a zavrhuje to. U mě se to stalo právě s entitou, která "po mém ohledání" měla všechny příznaky toho, co se v lidském jazyku západního člověka zve "anděl strážný". Přitom tuhle bytost, provázející člověka životem zná víc kultur, jen u nás to polovině lidí nevoní, protože z různých důvodů nesnesou křesťanský slovník - asi jako jiná polovina národa se ježí při vyslovení "komunisté" apod. Very Happy Celé je to prostě o předsudcích a to se maximálně snažím nezalívat, nepěstovat Very Happy
Učitele jsem zmínila ještě z jiného důvodu. Existuje spousta lidí, zaměřených na esoteriku, kteří přímo vyhledávají podobně "hledající jedince", protože je otázkou času, kdy to mládě samo začne hledat podobné lidi a co se sebou - pokud jí nebude stačit matčino vysvětlení. A ti lidé dost často tyto tápající zneužijí. Je dobré udělat tedy vše proto, aby dítko bylo poučené a dalo si pozor Wink To tedy radí mě moje zkušenost. Cool
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 6:05 am    Předmět: Citovat

Zatím se dcera zdá spokojená s vysvětlením. Učitele, který by ji vedl, zatím řešit nebudu, bojím se právě toho zneužití. Vybrat někoho, kdo to myslí upřímně, je asi dost těžké. I tak jste mi dost pomohli, že píšete o vlastních zkušenostech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 1:20 pm    Předmět: Náladovost v poslední době. Citovat

Všimla jsem si že v poslední době jsou lidé kolem a hlavně muži podrážděni.Snadno se naštvou jednají ukvapeně podrážděně ve vzteku vše ukončují.Napadlo mně jestli to není ovlivněné postavením planet nebo tak něco?Co si o tom myslíte? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 1:28 pm    Předmět: Citovat

vitana napsal:
Ahoj holky, nevím kam s tímhle dotazem, ale zkusím tady. Moje holka - desetiletá, je zřejmě citlivější k energiím než ostatní. Trošku mě vyděsila, když mi minulý týden večer řekla, že jí z prstů vychází světlo a když dá ruce k sobě, tak jí mezi dlaněma rotuje světelná koule. To prý, ale v menším, už vidí déle, ale teď to nějak zesílilo. Když byla v pokoji tma, tak prý viděla jak její bratr, na konci pokoje září Shocked
Je pravda, že opravdu asi něco vidí dýl, protože si pamatuju, že když jí bylo 5, tak za mnou přišla s brekem, že má problémy s očima, že se jí mihotají nějaká světla. Byla jsem s ní kvůli tomu u oční a ta mi řekla, že má oči jako rys.
Řešili by jste to nějak? Zatím jsem jí řekla, že vidí pravděpodobně energii, kterou má každý z nás, ale že ji vidí jen někdo. Paradoxní je, že jsem se vždycky o takové věci zajímala, ale teď se spíš bojím aby to holce nezkomplikovalo život.


Zkus se podívat na tyto stránky http://karolinaloskotova.blog.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 10:11 pm    Předmět: Citovat

Minulý víkend mi teta vykládala andělské karty od Doreen a úplně to sedělo až mi spadla čelist Shocked Měla jsem tam mj. děti, což teda nemusí znamenat vlastní, ale třeba se věnovat svému vnitřnímu dítěti, víc si hrát, udělat nějakou bláznivinu jako když byl člověk malý a já jsem teď dost často s kamarádčinýma klukama (5 a 7 let) nebo péči o tělo-zdravěji jíst, víc se hýbat a zrovna asi 2 týdny před tím výkladem do mě začala kamarádka hučet, ať s ní chodím cvičit a tak.

O vztazích jsem tam teda neměla nic, nedávno jsem několikrát poprosila kamarádku, jestli by mi neudělala výklad vyloženě na vztahy, ale z rodinných důvodů teď moc nestíhá a nakonec jsem to nechala tak, to už je asi passé Laughing Zřejmě budu taková ta žena, co nebude mít vlastní děti a manžela, ale realizovat se třeba se zvířaty nebo dětma ostatních. Je teda pravda, že ta kamarádka, co jí hlídám kluky, měla všechny děti už předtím než jsme se poznaly, až to začne u mých ostatních kamarádek tak to asi budu brát špatně (ne ve smyslu, že bych jim to nepřála, ale kvůli tomu, co jsem udělala já). Ale to už je OT.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 1:46 am    Předmět: Citovat

Zdravím po ránu Smile Taktéž si karty vykládám, i v naší čajovně pro veřejnost. Ale nevykládám budoucnost, karty beru jako něco jiného.
U kartářky jsem nikdy nebyla, jen mi známá vyložila na dálku karty. Nešlo o budoucnost, ale potřebovala jsem něco pochopit a sama jsem to nezvládla.
Magie, tajemno, duchovno, jakkoliv se to nazývá, žiji v tom od mala a myslela jsem, že to tak má každý. No docela tvrdý střed byl s realitou Confused
Hezkou neděli všem Smile
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.