Masky - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d588d068c83d8f56a4e6422c80bb069aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 9:26 pm    Předmět: Citovat

Alexandra5: Stejnou otázku jsem položila o stránku zpět, koukni na reakce. Wink

Jinak mluvíme o maskách a přitom myslíme každá něco jinýho. Podle mě je maska nějaká hutnější péče po mytí, která se jenom spláchne vodou. Ty věci s olejem, vajíčkama a podobně, to jsou zábaly před mytím, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 4:17 pm    Předmět: Citovat

Ahojte,po dlhšej dobre som si prišla po radu ohľadom výberu masky.
Som velmi spokojná s Alverde ,ale chcem niejakú zmenu,vlásky sú v zime oslabené tak niečo výživnejšie,nevadí mi že budú splihnuté ak budu krásne vyživené v zime sa na objem nesústredím tak ako na jar a leto kde moje vlasy najviac trpia.

Rozmýšlam nad Gestilom nemám s ním zatial žiadnu skúsenosť tak mi poradte prosím,mám suché polroka nestrihané končeky ktoré už nechcú vidieť žiadnu kaderníčku Smile Skor niečo na prírodnej báze,samozrejme bez silikónov Exclamation
Dakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 4:59 pm    Předmět: Citovat

Gestil je hrozně těžká maska a smradlavá Very Happy radši si kup levnější Kallos Latte, ta nádherně voní a má mléčné proteiny, i kočka začala čmuchat co to tak hezky voní, málem do toho strčila i čumák Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 7:00 pm    Předmět: Citovat

Natty, mně nesmrděla a ani mi nepřišla těžká... Ono je to vždycky individální, toto. Wink

Přírodní sice není ani omylem, ale silikony nemá a hodně lidem tu vyhovovala - zkušenosti si přečti tady Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 4:15 pm    Předmět: Citovat

Mně naopak gestil jako maska občas, když mám obzvlášť suchovlasový období, přišla až moc lehká, když mám normálněsuchovlasový období, je fajn - je to fakt individuální. Stejně tak s tou vůní/smradem - ne že bych nad ní nějak juchala, ale taky mi nepřjde nijak odpudivá, zdá se mi spíš neutrální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 8:41 pm    Předmět: Citovat

Aha,tak dakujem baby ved za vyskúšanie nič nedám aj ked som rozmýšlala nad niečím od Lushu ale to by som si zas nevedela vybrať a neostalo by to pri jednej veci ako sa poznám Very Happy
Chcem ich teraz poriadne vyživovať cez zimu aby boli v lete krásne Smile a smrad mi nevadí ide mi hlavne o tú regeneráciu ja vydržim všetko od vajca s jogurtom po hennu a droždie Very Happy

Neviete mi poradiť nejaký sk. eshop kde maju to najmenšie 200ml balenie? nechcem hned na skúšku kupovať pol litra a nenašla som to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiffani
8-20
8-20


Založen: 4.3.2013
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 10:36 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Inak ja nevidim nejaky zasadny rozdiel medzi maskou a kondisom. Niektore kondise su velmi vyzivujuce ako maska. A niektore masky su zas lahsie nez tie vyzivujuce kondise...


Na tomto sme sa akosi zhodli s kamoskou/kolegynou: obom sa nam po kondicioneroch mastia vlasy extremne rychlo, po maskach v pohode. Za seba mozem povedat - tento problem som mala s takmer kazdym kondicionerom (snad az na 1, mozno 2 vynimky), u masiek so ziadnou, mastili sa ako obycajne.

Ad pouzivanie masiek na zdrave vlasy: urcite ano, radsej prevencia, ako nasledna "liecba" ponicenych vlasov, ktora potom vacsinou vedie aj tak len k nozniciam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caletto 3
0-7
0-7


Založen: 7.8.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 7:28 pm    Předmět: Domácí masky Citovat

Moc prosím o pomoc =) chystám se vyzkoušet tu banánovou masku, která je popsána tady v jednom článku, bohužel jsem tam už nikde nenašla, čím ji mám smýt, jestli jenom vodou, nebo šamponem....nebo šamponem a poté ještě znovu kondicionérem. Nechci vypadat jako blb, ale v tomhle jsem ještě nevycválané tele, tak se nezlobte za blbý dotaz....já se příště zlepším, slibuju =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so srpen 10, 2013 8:45 am    Předmět: Re: Domácí masky Citovat

Caletto 3 napsal:
Moc prosím o pomoc =) chystám se vyzkoušet tu banánovou masku, která je popsána tady v jednom článku, bohužel jsem tam už nikde nenašla, čím ji mám smýt, jestli jenom vodou, nebo šamponem....nebo šamponem a poté ještě znovu kondicionérem. Nechci vypadat jako blb, ale v tomhle jsem ještě nevycválané tele, tak se nezlobte za blbý dotaz....já se příště zlepším, slibuju =)


já teda banánovou masku nikdy nedělala, ale myslím, že šampon bude třeba, představuju si to jako hustou mazlavou směs, to bys asi jen vodou nesmyla, hlavně jestli je v tom i olej... a s kondicionérem uvidíš, jestli bude potřeba, pokud budou vlasy po spláchnutí šamponu hezké, klouzavé, vyživené, tak bych ten kondicionér asi nedala, ale můžeš zkusit, co to udělá s a pak třeba bez při dalším zábalu... tím už nic nezkazíš a uvidíš, co ti bude sedět... záleží taky jak si zvyklá a jaké máš vlasy Smile

ale určitě se toho neboj, kdyby se to nepovedlo, tak hlavu kdyžtak znovu pořádně umyješ Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: so srpen 10, 2013 10:53 am    Předmět: Citovat

Bacha na banan, ja som tu masku skúšala a dosť dlho som nevedela dať kúsky banánu von z vláskov takže treba ho poriadne rozmixovať!!! ale inak pomohol boli jemné vlasky ale je s tým dosť hnus patlanica Wink
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.