Počítače nás přivádí k šílenství
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de4cd63ef2af900183c881ccd8ea9ae4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

Tak vážené dámy a pánové, fraška pokračuje. Po převedení do rtf mi zmizela velká část odstavců a černobílých ikonek v textu. Takže tudy cesta nevede.
Odinstaloval jsem OO a nainstalovala Libre. Ty při prvním pokusu o otevření zkolabovaly a nadále se hlásí jako havarované.
Nejsou ochotné otevřít žádný soubor.

Tudíž jdu odinstalovat Libre (grr) a znovu nainstalovat OO.
Ty totiž aspoň fungovaly.

Navíc mám na C pouze asi 1,1 GB místa (Visty jsou roztahovačné), tudíž tam zřejmě nepůjde dát místo OO ani MS Office.

Bude z toho krásná Kishonovská povídka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 12:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, čítala som, aký máš problém..tiež ma ide niekedy z kompu poraziť Very Happy....napadlo mi,či by si ešte nevyskúšala Kingsoft office....ten nevyzerá, žeby ma robiť problémy a je oveľa bližšie k MS office a tiež ak konvertuje do pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

Hm, o tomhle pánovi jsem ještě neslyšela. To je pro mě novinka. Kouknu na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 12:47 pm    Předmět: Citovat

skús,na starom kompe som ho mala a bol v pohode..inak mám nový noťas a tam mám MS office starter...nie plnú verziu len word a excel...a ide to v pohode, zobrazuje čo máa a dá s tým pracovať....iné možnosti mi už nenapadajú Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 1:46 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
existuje nějaký konvertor na soubory doc z docx (+další z office)? Novou verzi bojkotuju - po cca 2 týdnech kdy jsme spolu stále nekamarádili jsem se vrátila k 2003, jenže i přes neustálé opakování mi lidé posílají soubory v novém formátu Rolling Eyes
Proč? Proč nechceš MSO 2010? 2007 bych pochopil, to nebylo tak dobrý, ale 2010 jsou fajn. Je to jiný, to je pravda, ale přijde mi, že je to změna k lepšímu. Osobně bych Ti je doporučil.
Všechny ty převody nejsou ideální, protože pokud je něco vytvořeno v nejnovější verzi, obsahuje to i nové prvky. Starší verze je nemusí podporovat. Ideální je konverze do PDF, pokud to zrovna nepotřebuješ editovat.
Jestli chceš, tak Ti můžu dát mail, převedl bych Ti to. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Já mám radši word 2003 pro XP než sedmicky, nebo desitky. Je to cimdal neprehlednejsi a pro me za me muzou jit do kelu.

Problem nastava v okamziku, kdy clovek potrebuje nahodit treba nejaky dokument do prekladoveho programu a just to musi byt docx. Strilet. Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:30 pm    Předmět: Citovat

Žádný střílení, tohle je pokrok. Nová verze. Zlepšování. Extrémní zásah do ovládání má smysl.
Pokud to někomu vadí, stále má k dispozici Libre Office.
Kdyby nic neměnili, tak lidi zase nadávají, že nejsou nové verze…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

ALe jo, ja vim, ze vyvojari maji blbou pozici, bo jim vzdycky bude nekdo nadavat. Proto jsem taky docela happy, ze mi muj poradny word na kompu funguje a snad jeste dlouho bude a libre officy mam taky, kdyz uz frcim na linuxu. Ergo su zatim sobestacna a doufam, ze mi to dlouho vydrzi.

Ještě k tomu - nová verze, zlepšování - to není vždycky synonymum a dost často je to krok zpátky. Howgh.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:43 pm    Předmět: Citovat

Zatím jsem tedy nenašel program, který by s novou verzí šel zpátky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:47 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla tušim 2010, ale prostě to s nima nešlo. Používám hlavně v excelu pokročilé funkce a mám toho často plné zuby i když kamarádím s programem. Takhle jsem všechno dělala minimálně 2x tak dlouho, protože jsem nemohla objevit kde je ta daná funkce zahrabaná, případně ještě fungovala jinak než jsem očekávala.

Dalarie, děkuju za nabídku Smile můžu klidně skočit za spolubydlou, jen bych potřebovala něco díky čemu pak budu soběstačná a nebudu muset 3x týdně někoho otravovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.