Počítače nás přivádí k šílenství
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=741748b83f72cf00d0f024900c736946Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:49 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Zatím jsem tedy nenašel program, který by s novou verzí šel zpátky.


Neni to primo MSO, ale Widle Visty? To jsou naprosto jasné tři kroky zpátky za XP.

Konec OT.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:58 pm    Předmět: Citovat

Morganna: Visty byly omyl, to je fakt. Jenže v jejich době XP byly prokletí duše. (A technicky vzato, byl to OS, ne program. Laughing Ale tuhle připomínku ber fakt jako vtip. Laughing)
Lúthien: Neber si to zle, ale přijde mi to, že se prostě potřebuješ s tím prostředím naučit. Pak to jde líp. Měl jsem ze začátku podobný problém, ale po čase práce s tím to bylo v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

ja som tiež zo začiatku mala problém, ale potom som prešla na Open Office Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Zatím jsem tedy nenašel program, který by s novou verzí šel zpátky.

No už samotné Onka se teda moc k lepšímu nemění. Když si porovnám XP a Sedmičky... tak do sedmiček bych teda nešla. Akorát do instalačky nahodí programy a půlka z nich je dočasná a musíš si je zaplatit. Fakt paráda.
Ostatně Okna mám už je mám jen na hry. Pokud chci na PC pracovat a "dělat si svoje věci" bez toho, aniž by mi spadl celý systém nebo zaplatila tisíce za programy, používám Linux.
Jinak nemám ráda, když se mění nabídky různých programů jako Word, Excel apod. a nepřidávají se nové funkce. Prostě se to jen mírně zpřehází, aby to vypadalo jako by nově a hotovo.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 6:10 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:

Lúthien: Neber si to zle, ale přijde mi to, že se prostě potřebuješ s tím prostředím naučit. Pak to jde líp. Měl jsem ze začátku podobný problém, ale po čase práce s tím to bylo v pohodě.


To je samozřejmě pravda... ale nějak nevidím smyl v tom snažit se zoufale naučit pracovat s nějakým programem, když můžu používat jiný, a zabít při tom několik dní, které mi následně budou někde chybět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 6:41 pm    Předmět: Citovat

zetonek: Především, XP nejsou systém. je to chaos, zkurvenej, hnusnej chaos, co se nedá ovládat. W7 jsem opakem. Asi takhle.
Na problémy s kompatibilitou jsem nenarazil. Pokud někdo jo, mám jednoduchou radu. nejnovější verze nebo přechod na podobný program.
Taky se těším na Linux, až budu mít nový ntb. Teď ale všechny vývojové prostředí, ve kterých dělám, jedou na W7 x64.
Problémy s placením? Torrenty, cracky, atd. Nelegální? A to vážně někoho zajímá? Wink
Lúthien: No, nepřijde mi, že nepřidali funkce, ale OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 6:53 pm    Předmět: Citovat

Víš, Dalarie, jako chaos bych právě mohla označit Visty, sedmičky i všechno ostatní, co nejsou XP, které mi fungovaly bez problému. Takže hamuj, ono je to oboustranné.


Jinak prosím pěkně, od tématu jsme se všichni vzdálili tak kilometr.
Pročež, kdo chce debatovat dále o kompjůtrech - nechť vezme zavděk tímto vláknem - http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=5626 .

Další příspěvek, který nebude k tématu, šoupnu do spodní zásuvky stolu ve sklepě a zamknu ho tam Twisted Evil Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 6:58 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Víš, Dalarie, jako chaos bych právě mohla označit Visty, sedmičky i všechno ostatní, co nejsou XP, které mi fungovaly bez problému. Takže hamuj, ono je to oboustranné.
No, on to není jen můj názor, a když si vezmu krásné, pohodlné a jednoduché přepínání oken ve W7 a porovnám ho s tím v XP… To stačí na prokázání mojí pointy.
OK tedy. Díky za link na zajkímavé, mrtvé téma, kde bych opět odpověděl jen na nadpis. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:46 pm    Předmět: Citovat

ja uz len zo zvedavosti - aky je rozdiel medzi prepinanim okien vo W7 a XP? Shocked

pardon, ze dalej off topicujem Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 11:16 pm    Předmět: Citovat

Sdružování oken na dolní liště, je tam jen ikonka a po najetí myší se ukáže malý náhled všech oken a můžeš si vybrat. Přehlednost zachována, ale i když máš spouštěno milion oken, tak dole je stejně místo. Alt+Tab funguje daleko líp, můžeš to vyvolat a myší ukázat na okno, co chceš, nebo jet šipkama (i nahoru a dolů). XP nic z toho neumí, a je to právě tahle maličkost, co ale používám dost často, která mi z používání toho chaosu dělá peklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.