Šampón na husté, zježené vlasy.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4277ea6883e781a83a79292fdc501931Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
atin37
0-7
0-7


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 5:06 pm    Předmět: Šampón na husté, zježené vlasy. Citovat

Dobrý deň dámy a páni. Moja nikam nevedúca činnosť pri úprave vlasov, ma priviedla až sem, k Vám. S dlhými vlasmi som sa síce asi pred tromi rokmi rozlúčil, ale dúfam, že to nebude prakážať a poskytnete mi nejakú radu Smile Mám husté, tvrdé, nepoddajné, nakrátko (cca 3-5cm) ostrihané vlasy, ktoré sa po umytí nenormálne zježia. Nakoľko sa mi často mastia, umývam si ich každý deň. Účes tvarujem gelom, ale ani ten mi nepomáha skrotiť moju hrivu. Vlasy nie sú síce po jeho nanesení až tak zježené, ale efektu optického zväčšenia hlavy, sa aj tak nevyhnem. Prosím Vás o radu, ako zabojovať s týmto pre mňa nežiadúcim efektom. Existuje nejaký šampón, alebo prípravok, ktorý by nejak zjemnil moje vlasy? Prípadne je možne, keby namiesto gelu použijem lak, že vlasy udrží viac prilepené ku hlave? Ďakujem moc za akúkoľvek nápomocnú radu.
Martin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 11:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj, skús šampóny a masky na krepovité vlasy, obalia ti vlasy silikónmi a nemali by byť také zježené (sorry, zomieram na tom výraze) Very Happy, napr. Elséve alebo také dostupné z drogérie, hľadaj "na krepovité/suché vlasy" alebo "na vyrovnanie", alebo nechaj trochu odrásť, vlas sa pod vlastnou váhou ohne a nebude zježený Very Happy alebo si daj majonézku na hlavu, nechaj zo pol hodinku a umy (ak prežiješ ten smrad) gél vlasy vysušuje tak isto ako tužidlo a lak, takže neviem, ak máš kvalitovo šuché vlasy, skôr by som to skúsila tvarovať kondicionérom, ten tiež celkom drží tvar keď uschne...záleží od toho, aké umelecké dielo chceš na hlave vytvoriť Very Happy Keď nepomôže, kúp si baretku Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.