Pegggy chce mezi vás, trápí ji henně odolné odrosty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d245a08279bc15f6d9ae7cf54ab2f55cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pegggy
0-7
0-7


Založen: 19.8.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 8:17 pm    Předmět: Pegggy chce mezi vás, trápí ji henně odolné odrosty Citovat

Ahoj! Všechny vás tu zdraví hennová prvnička, která by ráda sdílela své nadšení pro tento upůsob barvení vlasů. 20 let jsem týrala své vlasy odbarvováním a ted jim to chci po zbytek života vrátit prostřednictvím henny.
Po prvním hennění mě ale trápí problém, že ořechově plavá henna z dm mi krásně světlezrzavě chytla jen na zesvětlené vlasy, ale vůbec ne na mé nové tmavší odrosty, které zůstaly nedotčené. Vím, že to chce trpělivost a hennovat dál, ale asi taky lepší hennu. Kterou mi poradíte na mou myší šeď již notně prošedivělou, aby ze mě byla aspoň trochu celistvá zrzka? Pleť mám dost světlu, tak byc nerada moc tmavé vlasy, ve kterých se necítím moc dobře. Všem děkuji za odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.