Dobrý deň sa praje, my name si Nelianna :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=169b1f804a7a75cf610823df981521a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 11:14 am    Předmět: Dobrý deň sa praje, my name si Nelianna :) Citovat

Ahojte, som tu nová, takže povinná jazda:D

Mám 21 rokov volám sa Nela (Petronela) a s touto stránkou mám už nejaké skúsenosti, keď som sa uja Googla pýtala že čo a ako s vlasmi, vyhodil mi túto stránku Smile Registrovaná som pár dní, ale za tú dobu si kontrujeme s Bonemínou, ktorú touto cestou pozravujem Smile

Moje reakcie vo fórach sú čisto môj názor na vec, neplánujem nikoho uraziť ani ublížiť, ja som pacifistka Smile Ak by sa tak stalo, prepáčte mi Smile Tak isto nenútim nikoho, aby so mnou súhlasil Smile
Moje vlásky sú dĺžkovo po pás, rok nefarbené, momentálne v odtieni trikolóra (čierna, hnedá, vytiahnutá od slnka), mierim do zadku Very Happy Teda do dĺžky po zadok:)

Som brutálna extrémistka čo sa týka vychytávok na krásne dlhé lesklé vlásky a na rýchlejší rast, takže cca každé tri týždne nájdem nejakú super úžasnú vec bez ktorej nemôžem žiť a ktorú si musím okamžite kúpiť a kydať na vlasy Very Happy Oleje mám odskúšané: kokosový, mandľový, ricínový, jojobový, olivový, vitamínové doplnky: Panthenol, Forcapil, Methionin, Biotin, vodičky: brezovú z dM, Neocapil a momentálne Alpicort F, ktorý som vyžúlila od kožnej, takže: v prípade otázok píšte Smile

SKLDÁM POKLONU všetkým členkám tohto fóra, ktoré majú vlasy dlhšie ako po zadok!!! A v tichosti závidím Very Happy

Všetko o mne, ahojte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.