Lybar a Aveflor
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e59df3d8134c68661d566a55ca8bf020Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 11:37 am    Předmět: Lybar a Aveflor Citovat

Tak tahle značka tu myslím ještě není, tak bych chtěla založit toto téma. Možná to je tím, že Lybar nikdo moc nepoužívá? Já osobně používám lak v rozprašovači a je to asi jediný, který jakž takž udrží moje jemné vlásky v účesu.
Jinak tedy co říkáte na tu novou řadu od Lybaru? Je v ní nějaký bezoplachový kondicionér a docela o něm uvažuju, je bez silikonů Smile
A také jsem si všimla, že i Aveflor má novou řadu přípravků na vlasy: šampony, kondicionéry, kúry... ty už jste někdo vyzkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Very Happy já nevim jaký věci lybar vyrábí teď, ale tenkrát jsem s lakem na vlasy vyčistila lahvičku od laku na nehty, tak jsem si řekla že to na hlavu nikdy nedám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 12:23 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Very Happy já nevim jaký věci lybar vyrábí teď, ale tenkrát jsem s lakem na vlasy vyčistila lahvičku od laku na nehty, tak jsem si řekla že to na hlavu nikdy nedám Laughing


Jak to myslíš, s tím vyčištěním lahvičky od laku? Nějak jsem to nepochopila Sad Nakonec mě ještě přesvědčíš abych vyzkoušela raději něco jiného Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tree napsal:
Very Happy já nevim jaký věci lybar vyrábí teď, ale tenkrát jsem s lakem na vlasy vyčistila lahvičku od laku na nehty, tak jsem si řekla že to na hlavu nikdy nedám Laughing


Jak to myslíš, s tím vyčištěním lahvičky od laku? Nějak jsem to nepochopila Sad Nakonec mě ještě přesvědčíš abych vyzkoušela raději něco jiného Smile

no prostě jsem tu lahvičku na něco potřebovala a nevěděla jak z ní mám dostat všechen lak, tak jsem do ní nastříkala ten lak na vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 1:00 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
kopretinka napsal:
Tree napsal:
Very Happy já nevim jaký věci lybar vyrábí teď, ale tenkrát jsem s lakem na vlasy vyčistila lahvičku od laku na nehty, tak jsem si řekla že to na hlavu nikdy nedám Laughing


Jak to myslíš, s tím vyčištěním lahvičky od laku? Nějak jsem to nepochopila Sad Nakonec mě ještě přesvědčíš abych vyzkoušela raději něco jiného Smile

no prostě jsem tu lahvičku na něco potřebovala a nevěděla jak z ní mám dostat všechen lak, tak jsem do ní nastříkala ten lak na vlasy Laughing


A ono to pomohlo viď. Tak to je tedy něco, to bych nečekala, kdo ví co do toho laku všechno dávají, asi zkusím nějakou jinou značku. Kdysi jsem zkoušela Taft Power.... (nevím jak přesně se jmenuje) a taky docela držel účes. Otázka ovšem je, jestli to co dávají do Lybaru náhodou nedávají ostatní výrobci do svých laků taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tree napsal:
kopretinka napsal:
Tree napsal:
Very Happy já nevim jaký věci lybar vyrábí teď, ale tenkrát jsem s lakem na vlasy vyčistila lahvičku od laku na nehty, tak jsem si řekla že to na hlavu nikdy nedám Laughing


Jak to myslíš, s tím vyčištěním lahvičky od laku? Nějak jsem to nepochopila Sad Nakonec mě ještě přesvědčíš abych vyzkoušela raději něco jiného Smile

no prostě jsem tu lahvičku na něco potřebovala a nevěděla jak z ní mám dostat všechen lak, tak jsem do ní nastříkala ten lak na vlasy Laughing


A ono to pomohlo viď. Tak to je tedy něco, to bych nečekala, kdo ví co do toho laku všechno dávají, asi zkusím nějakou jinou značku. Kdysi jsem zkoušela Taft Power.... (nevím jak přesně se jmenuje) a taky docela držel účes. Otázka ovšem je, jestli to co dávají do Lybaru náhodou nedávají ostatní výrobci do svých laků taky.


S oběma laky mám zkušenost, ale v mým případě mi stejně přišlo, že je jedno jestli to postříkám lakem za dvacku a nebo si dopřeju něco dražšího, stejně mi vždycky všude poletovaly, takže laky už nepoužívám vůbec. Jednou mi ale kamarádka půjčila svůj lak - měla ho spešl od kadeřnice, název z hlavy nevydoluju Smile , a ten byl čupr, vlasy po tom byly velmi dobře zpevněné. Kamarádka, co je vyštudovaná kadeřnice, mi povídala, že ty laky z drogérie, jsou naředěné, a proto nejsou tak silné, jako ty co používají v kadeřnictvých. Tak jestli do toho chceš trošku zainvestovat, zašla bych si do kadeřnictví. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

Před nedávnem jsem si zakoupila tu novou bezoplachovku od Lybaru a jako fakt dobrý. Vlasy se fakt zregenerovaly,ale zase ji nemůžu používat pořád protože mi ztěžknou vlasy. Ale nastříkaná do vlasů po umytí je docela dobrá. Pořád si říkám že to je lepší než Garnier nebo některé silikonové masky. Jo a taky docela pěkně voní. Vlasy se krásně rozčesávají a drží tvar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 7:04 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Před nedávnem jsem si zakoupila tu novou bezoplachovku od Lybaru a jako fakt dobrý. Vlasy se fakt zregenerovaly,ale zase ji nemůžu používat pořád protože mi ztěžknou vlasy. Ale nastříkaná do vlasů po umytí je docela dobrá. Pořád si říkám že to je lepší než Garnier nebo některé silikonové masky. Jo a taky docela pěkně voní. Vlasy se krásně rozčesávají a drží tvar


Já si nakonec přece jen také z té nové řady něco pořídila Smile Tu kúru sice zatím ne, ale lak na vlasy. Musím tedy říct, že jsem nikde enašla že by obsahoval nějaké ty silikony a vlasy rozhodně neslepuje, jsou pořád takové jemňoučké, možná to bude tím, že obsahuje také panthenol Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Před nedávnem jsem si zakoupila tu novou bezoplachovku od Lybaru a jako fakt dobrý. Vlasy se fakt zregenerovaly,ale zase ji nemůžu používat pořád protože mi ztěžknou vlasy. Ale nastříkaná do vlasů po umytí je docela dobrá. Pořád si říkám že to je lepší než Garnier nebo některé silikonové masky. Jo a taky docela pěkně voní. Vlasy se krásně rozčesávají a drží tvar

ty, leontýnko, a kolik jí tam stříkáš? já ji mám taky, vždycky po umytí a trochu vysušení do vlasů asi 7x 8x stříknu, ale nevidím nějaký výsledek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

jinak na ten aveflor jsem koukala, ale zatím mám vyhlídlého něco jiného, ledaže se někdy ocitnu v drogérce s nějakou zbytečnou kačkou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.