Problémy s vysadením masky GESTIL WONDER

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=edc6a16db67f340da9e6f9bb9ba2d091Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renča1232123
21-40
21-40


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 5:51 pm    Předmět: Problémy s vysadením masky GESTIL WONDER Citovat

Ahojte Smile
Ja by som sa Vás chcela opýtať či niektorí z vás náhodou nemajú skúsenosti s vysadením masky GW. Pár ľudí si sťažuje, že po jej dlhšom nepoužívaní, alebo vysadení mali vlasy suché a boli v strašnom stave. Je to naozaj tak? Surprised Lebo som túto masku dostala na narodeniny a neviem či a mi oplatí ju začať používať, ak mám po jej minutí mať vlasy zas v zlom stave. Very Happy
Dík Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

já ji teda nepoužívala nikterak intenzivně, třeba jednou za týden, čtrnáct dní. A po jejím vysazení jsem teda žádnej problém neměla Smile naopak - když jsem gestil používala dlouho tak jsem měla vlasy ulepený a těžký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 4:24 pm    Předmět: Citovat

gestil je jedna z těch lepších masek na vlasy. Já jí měla naštěstí v kadeřnictví, takže jsem ji mohla vyzkoušet a porovnávat s dalšími maskami a musím říct, že maska je opravdu na vlasy narušenější, kudrnaté a vpod. kvalitě, ale na moje jemné vlasy mě byla spíš celkem k ničemu, ale nemyslím tím, že jí nedoporučuju. Stojí zato ji určitě vyzkoušet, každýmu na vlasy sedne něco jinýho.... Wink Razz Určitě ještě koukni na recenze ostatních na omlazeni.cz ..někomu může vadit ta specifická vůně, ale u masek by mělo být spíš důležitější co s vlasama udělají Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 7:53 pm    Předmět: Citovat

Tak to j pěkně děsivý, neboť je to teď moje favoritka... Podle mýho se vlasy jen vrátí do stavu v jakým byly před používáním, že se z nich vymyjou ty látky a ták.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.