Dětské seriály :)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5e5b322b7f571d56dd2df7a9a20d15bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

to mi pripomina ze koukame na Byl jednou jeden zivot a tam se to skotaceni genu moooooo hezky popisuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

Jé, vílko to je můj oblíbený Very Happy už od mala ho zbožňuju, nejhezčeji udělaný seriál o lidském těle (nejen) pro děti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

a me se tudle nekdo ptal jestli to pustit malym detem ze si pak pry budou myslet ze tam ti clovicci jsou Shocked A ja na to ,ze ja si to myslim doted Very Happy A myslim ze na ten serial dnes koukam stejne jako kdyz jsem byla mala a to mam maturitu z veteriny a stejne verim ze tam ti clobrdici jsou Very Happy A vzdycky jsem chtela ty konicky a mit jich hodne,ale pak jsem zjistila ze to jsou tuky,tak je zas nechci,ale jsou krasni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Very Happy to je hezký vědět, že nejsem sama, kdo si uchovává v určitých věcech takový dětský pohled na svět. Ono se pak občas krásně ztrácí mezi fantazií a člověk si v ní plave a toulá... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:33 pm    Předmět: Citovat

Byl jednou jeden život je výborný seriál, já jsem ta to tak trochu ulítlá,ráda se koukám na dětské pohádky, teď právě sleduju broučky Laughing Ale jinak jsem normální... Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 8:04 am    Předmět: Citovat

juj, Byl jednou jeden život je bezvaaa seriál, věškeré mé znalosti lidskéo těla pocházejí z něj Smile I když jsem dělala na výšce zkoušku z fyzioologie člověka, tak sem z něj čerpala Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

Tak to já zase od malička zbožňuju krtečka....když uvidím někde něco s krtkem, tak mnohdy neodolám.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 10:07 am    Předmět: Citovat

Tak to já můžu Macha a Šebestovou( mmj je jí podobná Fey Laughing Laughing Laughing )
Ten Nárožnej je prostě sQělej.
Jednou, že pojedeme s dětmama na vejlet čico a že s náma pojede kámoš. Tak jo. Všichni, ať děti dělaj, že to nestihnem. Tak jsme si pustili bednu zatim a tam film Mach a Šebestová k tabuli. Tak jsme ho museli dokoukat, i když děti stály mezi dveřma s taškama Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Tak to já můžu Macha a Šebestovou( mmj je jí podobná Fey Laughing Laughing Laughing )


Grrrr! Jaká Šebestová? Já jsem démonická Fairy! A jestli to ještě uslyším, přestanu se vám barvit na rudo a budu bloncka! Twisted Evil Twisted Evil Tak! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

kopretinko tak to jsi z meho pohledu uplne normalni,protoze ja jsem na pohadky vylozene ulitla a takove ty broucky,vceli medvidky gumitky a spooooooooooooooooooooooooooustu dalsich mame s tygrikem nakoukany i s pisnickama Very Happy Very Happy Very Happy ted sjizdime byl jednou jeden zivot a pred tim jsme koukali na bubaky a hastrmani Very Happy Very Happy Very Happy a myslim ze ja treba s vecernickama nedam nikdy pokoj, i kdyz me mrzi ze dnes uz nejsou tak pekne jako driv Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.