Dětské seriály :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=96ac141222fffc33eadbf42c74b53209Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Morganna napsal:
hankabar napsal:
Hádanka: Víte z čeho je písnička "pískni jen, tak pískni jen.. až ti bude někdy úzko pískni jen, já tu jsem..."


Willy Fog!!! Laughing

Bod Very Happy Stejně je náš dabing nejlepší, na internetu jsem měla možnost porovnat španělskou a anglickou verzi, a musím říct že Viktor Preiss a spol jsou prostě #1!


Taky jsem si to poustela na jutube, ale jo - nas dabing v techle serialecj je boziii!!! Ted nedavno jsem slysela nove predabovanou Rychlou Rotu a Kačery - i s temi pisnickami prezpivanymi - bleeee Twisted Evil Rolling Eyes Shocked
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

Taky jsem si to poustela na jutube, ale jo - nas dabing v techle serialecj je boziii!!! Ted nedavno jsem slysela nove predabovanou Rychlou Rotu a Kačery - i s temi pisnickami prezpivanymi - bleeee Twisted Evil Rolling Eyes Shocked

No to mi povídej Sad Rolling Eyes To je vždycky děs, když krásně nadabovanej film nebo seriál přemluví Sad Třeba Tenkrát na západě, nebo Kam se poděla 7. rota. To se nedá poslouchat Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

jo jo, všechny tyhle pohádky co tu zmiňujete jsou naprosto úúúžasný Very Happy
Teďka když vidím ty nový pohádky,který jsou všechny počítačový,jsem z toho nešťastná Crying or Very sad
A šla jsem do kolen,když v Polsku řešili,jestli Tinky Winky z Telletubbies(nebo jak se to píše Razz ) je nebo není gay Very Happy
Osobně je mi to teda jedno,jak to s tou jeho orientací je,protože to je taky pěkně hloupej seriál Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
jo jo, všechny tyhle pohádky co tu zmiňujete jsou naprosto úúúžasný Very Happy
Teďka když vidím ty nový pohádky,který jsou všechny počítačový,jsem z toho nešťastná Crying or Very sad
A šla jsem do kolen,když v Polsku řešili,jestli Tinky Winky z Telletubbies(nebo jak se to píše Razz ) je nebo není gay Very Happy
Osobně je mi to teda jedno,jak to s tou jeho orientací je,protože to je taky pěkně hloupej seriál Very Happy
Myslim ze v Polsku byl kvuli tomu jednu dobu zakazanej Bolek a Lolek,ze ty pohadky jsou pry o vztahu dvou gayu,a pry to pohorsuje deti.Jen nevim jestli si to nahodou nepletu stim Tinkym Winkym...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

Kačenka1910 napsal:
Allean napsal:
jo jo, všechny tyhle pohádky co tu zmiňujete jsou naprosto úúúžasný Very Happy
Teďka když vidím ty nový pohádky,který jsou všechny počítačový,jsem z toho nešťastná Crying or Very sad
A šla jsem do kolen,když v Polsku řešili,jestli Tinky Winky z Telletubbies(nebo jak se to píše Razz ) je nebo není gay Very Happy
Osobně je mi to teda jedno,jak to s tou jeho orientací je,protože to je taky pěkně hloupej seriál Very Happy
Myslim ze v Polsku byl kvuli tomu jednu dobu zakazanej Bolek a Lolek,ze ty pohadky jsou pry o vztahu dvou gayu,a pry to pohorsuje deti.Jen nevim jestli si to nahodou nepletu stim Tinkym Winkym...


Bolek a Lolek nevím,ale klidně bych tomu i věřila, že to zakázali..hledaj na pohádkách nesmysly...mě teda Bolek ani jeho kamarád nepohoršuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Uz to mam,takhle to je http://czechtek.bloguje.cz/327820-bolek-a-lolek-jsou-gayove-v-cesku-katolicka-cirkev-utoci-8222zatim-jen8220-na-citanky.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

Kačenka1910 napsal:
Uz to mam,takhle to je http://czechtek.bloguje.cz/327820-bolek-a-lolek-jsou-gayove-v-cesku-katolicka-cirkev-utoci-8222zatim-jen8220-na-citanky.php


to je fakt síla...jak tam píše někdo v komentářích - to by musel být gay i Křemílek s Vochomůrou,Bob s Bobkem...aaach jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 7:58 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Kačenka1910 napsal:
Uz to mam,takhle to je http://czechtek.bloguje.cz/327820-bolek-a-lolek-jsou-gayove-v-cesku-katolicka-cirkev-utoci-8222zatim-jen8220-na-citanky.php


to je fakt síla...jak tam píše někdo v komentářích - to by musel být gay i Křemílek s Vochomůrou,Bob s Bobkem...aaach jo...
Jj,ja to cetla,jeste sem narazila i na jiny stranky a tam bylo primo hlasovani:Kdo je podle vas dvojive gayu?A byl tam treba Ju a Hele,Staflik a Spagetka,Kremilek a Vochomuka,ale teda vedl Bolek a Lolek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Kačenka1910 napsal:
Allean napsal:
Kačenka1910 napsal:
Uz to mam,takhle to je http://czechtek.bloguje.cz/327820-bolek-a-lolek-jsou-gayove-v-cesku-katolicka-cirkev-utoci-8222zatim-jen8220-na-citanky.php


to je fakt síla...jak tam píše někdo v komentářích - to by musel být gay i Křemílek s Vochomůrou,Bob s Bobkem...aaach jo...
Jj,ja to cetla,jeste sem narazila i na jiny stranky a tam bylo primo hlasovani:Kdo je podle vas dvojive gayu?A byl tam treba Ju a Hele,Staflik a Spagetka,Kremilek a Vochomuka,ale teda vedl Bolek a Lolek...


Co všechno lidi neřeší Confused Shocked Vůbec se mi tohle prasení pohádek nelíbí Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

No vsechno se meni,a co cpou u tech novodobych pohadek detem,do hlavy,to by se jeden divil.Sem videla asi 10minut z novyho Pepka namornika co davaj to DVD k tem novinam,horsi blbost sem nevidela,byl to jakoze film.A jak ty stary dily byli fajn.A Bob s Bobkem se taky dost pokazil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.