Dětské seriály :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d5c43f0f83468b4e8b54d911ef6ba7fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

toho Pepka jsem taky viděla a po chvilce vypnula,už to není ono Crying or Very sad minule jsem viděla Medvída Pú - počítačovýho Crying or Very sad na to taky nemůžu koukat,ruší mě to, protože to znám prostě lepší....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verczasek
0-7
0-7


Založen: 30.3.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
hankabar napsal:
tiborMel napsal:
ježiš, moje milovaná kazeta písniček želv ninj.... nedávno sem si jí z nostalgie pustila, páni, pamatuju si snad všechny texty Very Happy !!! Very Happy donatello jméno mé, já mám v týhle partě renomé :F muheh, ste mi kápli do noty Very Happy
jojo, don měl bo, tyč... michelangelo nunčaky, rafael trojzubce a leo meče ! ježiš, 20 letej magor do želviček Very Happy


To je dobrý, já jsem 24ti letej magor do všech pohádkovejch písniček. mám doma kazetu písniček z Rosy, kdo pamatujete ptáka Čau Very Happy Jsou tam třeba hity jako Skippy, ze seriálu o rodince Nessových, Willy Fogg - jé, já ho taaak zbožňovala, zvlášť Barnabáše, jo a Gorro bílý pes, u toho jsem vždycky brečela, Chip a Dale, a tak dááál Smile

moje oblíbené cédé, písníčky z rosy 2 - je tam i pilot balůů : pampampam paramparampampam pam pam pam param startujem ! hohohohooo, držte si kloubouky !
a gumídci Very Happy méďové!!! skáčou jako míčky gumové v příbězích jež mají úroveň gumídci méďové Very Happy



ahojda...ty mas pisnicky z rosy na cdcku??? ja je totiz mrte moc schanim...nemohla bys mi pls dystak napsat na mejla... verczasek@seznam.cz ....dekuju =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:33 pm    Předmět: Citovat

Já jsem sledovala Pokémony a to mi bylo už přes 30. Vím, že to nebylo výchovné, protože se tam ta zvířátka prala a pak je opravili v nějaké nemocnici, a proto to v mnoha státech zakázali. Jenomže jsem zatížená na malé rozkošné hlodavce, třeba ty osmáčky, no tak se mi taky líbil Pikachu.
A z večerníčků mám nejradši Byla jednou koťata, hlavně ty poučné písničky na konci, a v každém díle je jiná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Defi
81-160
81-160


Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 4:23 pm    Předmět: Citovat

drahé slečny,potřebovala bych pomoci:(...když se tu bavíte o těch dětských seriálech,nenašel by se někdo,kdo má doma(popř.ví,kde sehnat) Bludičku(s dabingem J.Kaisera)?dávali ji svého času v Magionu a od té doby už ne:(...nemuzu ji zaboha sehnat,na youtube jsem našla pouze zlomek:(... http://www.youtube.com/watch?v=pdxIJ3YqkJY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 4:36 pm    Předmět: Citovat

Defi - dá se stáhnout přes torrenty. Bez dabingu samozřejmě. Česky leda že by to měl někdo nahrané.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Defi
81-160
81-160


Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Defi - dá se stáhnout přes torrenty. Bez dabingu samozřejmě. Česky leda že by to měl někdo nahrané.



děkuji,možná mi nezbyde nic jiného než stáhnout "alespoň" ten originálSmile...když mě jde právě o ten dabing,Kaiser je naprosto úžasný...předabovali to pak jestě jednou(tahle verze se dá sehnat),ale už to není ono Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 8:07 am    Předmět: Citovat

Kamarádka se mi tuhle chlubila, že ji pořídila v Bontonlandu - a tuším že i s tím Kaiserovým dabingem (ale tím si nejsem stopro jistá a kámošku teď necyhtím, je někde po světě). Takže možná když zapátráš, tak seženeš - zřejmě to fakt vyšlo. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

Nejlepsi kresleny serialy jsou: Gumitci a Letohratky:DVery Happy,znate nekdo??No a pak samozrejme simpsonovi:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

Tak já využiju tohoto tématu a položím dotaz, který mi vrtá hlavou pěkně dlouho. Jako dítě jsem koukala na jeden seriál, strašně se mi líbil a teď si zaboha nevzpomenu, jak se jmenoval Crying or Very sad Byl to britský hraný seriál pro děti, dávali ho někdy v devadesátých letech v neděli ráno v rámci studia Rosa (jak to moderoval Rosák), anebo Jů a Hele neděle, teď už nevím. Šlo tam o skupinu dětí, myslím že sourozenců, kteří bydleli v takovém tom typickém britském venkovském sídle, a při výletu někam do okolí objevili v nějakém pískovém lomu (či co to bylo) skřítka. Vypadal trochu jako Alf, zahrabával se do země a tak. Víc si nepamatuju Sad Neříká to někomu náhodou něco? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

Jo, to bylo nedávno v tv.

5 dětí a To

Je to ono?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.