Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6cbbd54feb00758a5593026774b096ccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 11:30 pm    Předmět: článek "Péče o kudrnaté vlasy" Citovat

Poznámky otázky komentáře a vzkazy pro Danu a ostatní prosím sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Co je kvinoa fakt nevím, ale řekla bych, že to bude součást peelingové složky, takže by neměl býti problém dát nějakou jinou bylinku. Jako peeling se osvěčují jemně namleté kůry a kořeny. Z kořenů jednoznačně lopuchový nebo kopřivový a z kůr dubovou nebo vrbovou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

quinoa:
http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/324
(chutna celkem dobre Very Happy )

Jinak americke dlouhovlasky vypotrebuji na jedno CO myti i 1/3 baleni kondicioneru. Ja to vyzkousela a musim rict, ze vlasy po tom byly nadherne hebke a dokonce se mi trochu vlnily. Druhy den byly ale mastne. Pry to chce zvyknout si na to, ale mne mastnota vadila, navic je potreba opravdu mnohem vice kondicioneru nez v uvedenem navodu, takze cela procedura vysla dost draho Crying or Very sad
Pokud to budete zkouset, pamatujte, ze musite VELMI dobre kondicioner vymyt!! Stujte pod sprchou klidne 5 minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 9:23 am    Předmět: Citovat

Tak tenhle článek je jako svaté zjevení Laughing . Už dlouho jsem přemýšlela, jestli by nešlo mýt jen kondicionérem, ale neměla jsem odvahu to zkusit. Teď už ji mám a v nejbližší možné době vyzkouším Smile . Dííííky moc!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

No přesně na tebe jsem myslela, když jsem to překládala. Ale jak psala Lenna, nemusí to být asi tak ideální, jak to v tom článku vypadá...no, uvidíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No přesně na tebe jsem myslela, když jsem to překládala. Ale jak psala Lenna, nemusí to být asi tak ideální, jak to v tom článku vypadá...no, uvidíš.


Jééé, to je od tebe hezkééééé, že tak na druhé myslíš Smile . Tak ještě jednou díky!! Hned jak vyzkouším, podám report Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dneska zkusila vlasy umýt jen kondiconérem a dobrý Very Happy , asi to občas budu takhle praktikovat, vlasy mám teď takový jakoby hydratovaný Shocked . Moc kondicionéru jsem nepoužila, uvidím, jak se budou mastit....a použila jsem aloe/ibišek od alverde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Tohle se mi vůbec nezdá. Kondicionér přece neobsahuje žádné mycí složky! Jen nějaké ty pěsticí, případně silikony. Jestli si tu mastnotu a špínu prostě jen víc nerozmažete po vlasech. Je jasné, že po kondicionéru se budou lesknout a budou vypadat hydratovaně, ale ta špína v nich možná stále ještě bude! Tohle tedy opravdu zkoušet nebudu.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Tak kromě Catenaty se nikdo neodhodlal, ale já jsem získala nečekaného pokusného králíčka, tak vám tady musím doplmnit zkušenosti. Přítel se rozhodl (sám prosím), že tuhle techniku na svoje kudrnaté vlasy vyzkouší. Myl si je balzámem Alverde s citronem a meduňkou (mimochodem, jaký je rozdíl mezi kondicionérem a balzámem? Já myslím, že žádný). Zkusil to tak už třikrát a naprosto mu to vyhovuje. Používá stejné množství toho balzámu,jako by to byl šampon (ale má vlasy jenom po ramena). Špínu to rozhodně smyje a silikony v tomhle balzámu nejsou. A má po tom opravdu krásné nevysušené vlasy. Nevýhoda může být, že to nepění, ale jemu to nevadí.
Co se týče mycích složek, tak já vlastně nevím, co všechno mycí složky jsou. Samozřejmě ten Lauryl sulfat, popř. v přírodních šamponech něco příbuzného, ale je to opravdu jediná mycí složka? Myslím, že je klidně možné, že kondicionéry nějaké jemnější mycí složky obsahují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 2:18 am    Předmět: Citovat

Hmmm, obsah mycích složek v kondicionerech je zjevně otázka na hlubší výzkum. Máme tu někoho kdo rozumí chemii? Já to bohužel nejsem Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.