Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df3c421931e5b921a40ee8d14e96a397Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Hmmm, obsah mycích složek v kondicionerech je zjevně otázka na hlubší výzkum. Máme tu někoho kdo rozumí chemii? Já to bohužel nejsem Embarassed

To já už tím tuplem ne. Z chemie si pamatuju jenom H2SO4 a to asi (doufám) v šamponech ani kondicionérech není Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Fairy napsal:
Hmmm, obsah mycích složek v kondicionerech je zjevně otázka na hlubší výzkum. Máme tu někoho kdo rozumí chemii? Já to bohužel nejsem Embarassed

To já už tím tuplem ne. Z chemie si pamatuju jenom H2SO4 a to asi (doufám) v šamponech ani kondicionérech není Shocked Very Happy


Kdysi jsem u tety videla sírový šampon na mastne vlasy, takze asi neco takoveho existuje( mozna spis existovalo, uz je to par let )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

Ten peeling je zajímavý, jen si nedovedu představit jak tu guinou smíchám s kondicionérem a nanáším na vlasy, když guinoa je semínko. A třtinový cukr se dá koupit normálně v potravinách nebo opět v nějakém bioobchodě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

Nessie napsal:
dana napsal:
Fairy napsal:
Hmmm, obsah mycích složek v kondicionerech je zjevně otázka na hlubší výzkum. Máme tu někoho kdo rozumí chemii? Já to bohužel nejsem Embarassed

To já už tím tuplem ne. Z chemie si pamatuju jenom H2SO4 a to asi (doufám) v šamponech ani kondicionérech není Shocked Very Happy


Kdysi jsem u tety videla sírový šampon na mastne vlasy, takze asi neco takoveho existuje( mozna spis existovalo, uz je to par let )



To jo, ten šampon vyráběli...měla jsem jej...vysušoval teda dost brutálně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Ten peeling je zajímavý, jen si nedovedu představit jak tu guinou smíchám s kondicionérem a nanáším na vlasy, když guinoa je semínko. A třtinový cukr se dá koupit normálně v potravinách nebo opět v nějakém bioobchodě?


Já nevím, jak to semínko vypadá, ale nešlo by to rozdrtit v hmoždíři a pak smíchat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
kopretinka napsal:
Ten peeling je zajímavý, jen si nedovedu představit jak tu guinou smíchám s kondicionérem a nanáším na vlasy, když guinoa je semínko. A třtinový cukr se dá koupit normálně v potravinách nebo opět v nějakém bioobchodě?


Já nevím, jak to semínko vypadá, ale nešlo by to rozdrtit v hmoždíři a pak smíchat?


Myslím, že by to asi šlo. Snažší mi přijde smíchat ten kondicionér s tím třtinovým cukrem, ovšem nedovedeu si představit cukr ve vlasech, to přece musí lepit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 8:48 am    Předmět: Vlny a kudrny: jak na ně? Citovat

ráda bych otevřela téma o péči o vlnité vlasy..protože my co je máme víme,že jsou sice krásné,ale aby byly krásné tak se člověk musí snažit a pečovat o ně.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Tak to rozhodně ano a navíc si myslím, že vlnité vlasy potřebují daleko víc péče aby byli opravdu krásné. Ovšem jak jsem poznala, není třeba používat jak všude uvádějí jen ty nejdražší a údajně tedy nejkvalitnější výrobky, aby byli vlnité vlasy opravdu krásné. Kolikrát ty levnější jsou daleko účinější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 10:23 am    Předmět: Citovat

Hmm, tak já mám původně vlnité vlasy, ale jak už jsou dlouhé, tak už se mi vyvěsily tak, že jsou schopné být úplně rovné, kdybych je nezaplétala. Confused Takže speciální péči pro vlnité vlasy jim nedopřávám. Myslím, že je to v podstatě stejné jako péče o ostatní typy vlasů, jen tu platí pravidlo: čím kudrnatější, tím sušší. Takže olejíčky a všechno pro suché vlasy.
Návrat nahoru
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Tak to já používám pěnové tužidlo podporující vlnění vlasů, aby mi ty vlny pěkně drželi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.