Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe00b4321360fe05966e711d4121fc0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 1:21 pm    Předmět: Citovat

Ok, mám asi blbú otázku.

Môj syn mal vždy dosť kučeravé vlásky...len ako rastie a vlasy pevnejú, tak sa vyrovnávajú. A keďže na tie kudrny vždy chytal všade kopu komplimentov, tak mu je to ľúto.

Dá sa s tým niečo? Oni sa mu tie vlasy vlnia (to sa aj mne) ale kučeravé už nie sú. Je nejaký jemný šampón (keďže ide o dieťa, aj keď zas už nie tak malé), ktorý by to trošku nazad zvlnil?

Kúpila som mu od Lushu Curly Wurly a fakt to trochu fungovalo, ale neznáša ten kokos v tom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 9:14 am    Předmět: Citovat

No tak asi nečesat, koupit hodně hydratační šampon, nějakou masku či kondicionér taktéž hydratační, mačkat a definovat vlny, zkusit koupit nějakou pěnu na definování vln...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 1:42 pm    Předmět: Citovat

Od té doby, co nečešu se mi dělají uzlíky na vlasech Very Happy Má otázka zní: co s tím? Mám to odstřihávat nebo nechat být? Ten vlas se pak v tom uzlíku ulomí, nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 3:18 pm    Předmět: Citovat

Já se to vždy snažím vlas po vlasu rozdělat, to zabírá, ale stejně vždy ke konci uzlu stáhnu z posledního už uvolněného vlasu takové menší klubko... Asi jsou to ty odlomené části. A to ani nemusím nečesat Very Happy
Ale četla jsem kdysi, že když se probudíš a máš uzlíky ve vlasech, znamená to, že je tam během spánku udělaly kouzelné bytosti Very Happy Aspoň se tím utěšuju, když ty uzle rozplítám a vím, že večer před uděláním copu dostaly poctivé rozčesání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 3:40 pm    Předmět: Citovat

Uzlík na jednotlivém vlasu vůbec ničemu nevadí. Kdybych je měl všechny hned odstřihávat, tak jsem za chvíli na ježka. Laughing Pokud je tam vlasů víc, tak je třeba to rozmotat (nejlíp ručně) - čím víc to rozčesání odložíš, tím to bude horší. Na druhou stranu rozčesání za sucha může později vést k ještě většímu šmodrchání - záleží na konkrétních vlasech a jejich chování.
Jinak takové ty větší, takřka nerozčesatelné uzlíky se dělají na cizích vláknech, co se zachytily ve vlasech. To skoro nikdy nezvládnu beze ztrát. Když se to zauzluje jen tak samo o sobě (většinou okolo vypadlého vlasu), tak to obvykle docela jde. I když i tak je to piplačka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladimirovna
21-40
21-40


Založen: 6.7.2014
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2017 12:29 pm    Předmět: kudrny Citovat

Ahoj, chtela jsem se vami podelit o me poznatky. Smile
1) pokud mozno nebarvit a nezehlit
2) delat olejove zabaly min.1x tydne
3) nejlepsi zkusenost na kudrnate vlasy mam s kosmetikou Balea

Zde je ukazka mych vlasu (byvaji i kudrnatejsi, zalezi na stylingu, pouzivam krem a metodu mackani a nasledneho suseni fenem)
https://ibb.co/mRtXz5

Mam ale taky jeden problem. Jaksi se mi zda, ze mi vlasu ubyva. Vzdy jsem mela jemne vlasy, nahore trochu mene vlasku, ale ted uz ani nemuzu nosit culik. Viz foto. Taky mi vidite lebku? https://ibb.co/dr01sQ A to je to prvni den, cerste umyte. Druhy den po umyti uz culik (nebo vlasy jakkoliv trochu nahoru) nemuzu nosit uz vubec, vlasy jsou trosku mastne a je mi fakt lebka videt. Nevite nekdo proc? Je mi 24. Pred 2 lety jsem prosla velkym stresem, ale vlasu mi ubyva az ted. Taky jsem na zacatku roku mela zamlkle tehotenstvi, tak nevim jestli to nemuze byt hormonalni problem? Diky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 11:19 am    Předmět: Citovat

Krásná hříva! A ani ten druhý obrázek nevidím nijak katastroficky (já mám horší a na těch mejch rovnejch to zvlášť vynikne, ovšem já to tak mám furt). Ale fakt je, že stres se může projevit dost a hormonální změny v těhotenství, byť zamlklém, taky. A zvlášť ten stres se projevuje se zpožděním klidně půl roku a pak to může nenápadně chvíli pokračovat a člověk si všimne, až když už je to fakt markantní.
Možná by taky stálo za to zkusit vlasy nějak podpořit zevnitř třeba Revalidem nebo něcím podobným, jestli jim třeba něco nechybí. Případně zajít na krevní testy a nechat si zkontrolovat štítnou žlázu. Ale jako hlavního podezřelýho bych v tuhle chvíli fakt viděla rozhozený hormony následkem těhotenství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladimirovna
21-40
21-40


Založen: 6.7.2014
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 9:32 am    Předmět: Citovat

Dekuju moc! Mam novy poznatek Very Happy Zacala jsem myt vlasy jenom balzamem, zadny sampon. Uz asi dva tydny. Je to mnohem lepsi a neni mi tolik videt lebka Very Happy a vlasy to umyje, to se nebojte. Tak mozna to kudrnatovlasým pomuze? Pouzivam balzam od Balea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2018 7:36 pm    Předmět: Citovat

http://imgWorld.cz/GJQPmSf4Gl.jpg

Roční rozdíl. Někomu by tohle možná narostlo za půl roku i s úroky, ale mně vlasy rostou pomalu a tak jsem šťastná alespoň za tohle Laughing
Musím říct, že přestat se česat bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsem pro své vlasy mohla udělat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2018 9:33 am    Předmět: Citovat

Wow, parádní změna, parádní hříva! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.