Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=649ca40ccbe96e9049144a5b4c59ed5fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2019 5:14 pm    Předmět: Čím to je že se mi tvoří sami vlasové dredy? Citovat

Mám své kudrnaté vlasy,už nějakou dobu místo kudrnatých mám dredy vlasy.(několik vlasů se stočí v jeden pramen,a tak to mám po celé hlavě)Těžko se to rozčesává.Čím to je?Má na to vliv že třeba nedostatečně piju i když se snažím doplňovat pitný režim,únava.Nebo chybí nějaké vitamíny?Napište své zkušennosti či rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2019 9:11 am    Předmět: Citovat

Ahojky, mrkni do kudrnatého tématu, najdeš tu spoustu dobrých rad o péči Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2019 6:06 pm    Předmět: Re: Čím to je že se mi tvoří sami vlasové dredy? Citovat

BELA81 napsal:
Mám své kudrnaté vlasy,už nějakou dobu místo kudrnatých mám dredy vlasy.(několik vlasů se stočí v jeden pramen,a tak to mám po celé hlavě)Těžko se to rozčesává.Čím to je?Má na to vliv že třeba nedostatečně piju i když se snažím doplňovat pitný režim,únava.Nebo chybí nějaké vitamíny?Napište své zkušennosti či rady.

Nechápu, kde je problém. Tohle je přirozený stav mých vlasů odjakživa (tedy od té doby, co jsou dlouhé). Naopak veškeré pokusy o rozčesávání (rozdělování pramenů) nasucho vedou k monstrózním rozměrům účesu.

Spíš by mě zajímalo, jak tvé vlasy vypadaly předtím, že tohle považuješ za problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2019 11:36 am    Předmět: Re: Čím to je že se mi tvoří sami vlasové dredy? Citovat

Portos napsal:
BELA81 napsal:
Mám své kudrnaté vlasy,už nějakou dobu místo kudrnatých mám dredy vlasy.(několik vlasů se stočí v jeden pramen,a tak to mám po celé hlavě)Těžko se to rozčesává.Čím to je?Má na to vliv že třeba nedostatečně piju i když se snažím doplňovat pitný režim,únava.Nebo chybí nějaké vitamíny?Napište své zkušennosti či rady.

Nechápu, kde je problém. Tohle je přirozený stav mých vlasů odjakživa (tedy od té doby, co jsou dlouhé). Naopak veškeré pokusy o rozčesávání (rozdělování pramenů) nasucho vedou k monstrózním rozměrům účesu.

Spíš by mě zajímalo, jak tvé vlasy vypadaly předtím, že tohle považuješ za

problém.


Kdysi rozčesávání bylo bez problému.Mněla jsem delší vlasy než dnes a zamotance mně netrápili.Nejspíš i věk hraje roli.Také mám melírované vlasy a tehdy jsem mněla přírodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 11:22 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jak dalece platí stav z fotky, co máš v galerii, ale řekl bych, že máš vlasy docela suché. To taky může být příčina zašmodrchávání.
Zkus hydratovat. Trochu si přihřeju vlastní polívčičku Mr. Green a doporučím ti jogurtový šampon: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7405
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.