Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c378b54876ed2cf05932df76ca6d1043Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:04 pm    Předmět: Citovat

Jéé, dobrý diskuse, doufám, že nebude vadit, když se připojím Very Happy .

Zrovna včera jsem vyzkoušela kompletní novou řadu od Oriflame (šampon, kondicioner a nesmývací maska) pro vlnité kudrnaté vlasy (originál - for curly hair, v překladu pro vlnité). Šamponu jsem se celkem lekla, docela vysušoval, ale kondicionér to sptavil a vlasy uhladil. Nakonec maska udělala z vlasů krásné prstýnky (teda z většiny - bez česání). Jen dnes jsou vlasy takové hrubé a navíc prstýnky se přes noc přeležely a už nejsou to ono. Takže asi zbývá jen každé ráno přetřít tím krémem.
Asi jedinou výhodou proti třeba Asia Beauty je to, že vlasy jsou lehké, je vidět, že je nic netíží a nezatěžuje.

A Arrow Fairy, tys měla fakt vlnité vlasy Shocked ? Vůbec na to nevypadají - jsou silné, krásné, a navíc ani ne tak suché. Další tvůj vílí zázrak? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:13 pm    Předmět: Citovat

no tak tu řadu z oriflamu jsem teď měla taky a popravdě nic moc rozdíl proti nějakému obyč šamponu na suché vlasy..uričitě to nemělo nějaký vlnící efekt.
já mám problém s tím,že se mi vlasy poslední dobou přestávají vlnit nebo teda spíš mi ty vlny nedrží.
no a tak hledám něco nejlépe přírodního,aby ty moje vlnky nebyly rozlétané,ale pěkně uhlazené a vydžely.teď mám tužidlo down under naturals,je docela fajn,dělá objem a všechno jenom mi přijde,že je trošku lepivé..a jinak vosky jsou super,ale zatím mi vyhovoval jenom shine wax od goldwellu.teď chci zkusit nějaký ten přírodní..
jo a kupodivu mi nedělá moc dobře na vlasy olivový olej a ta opěvovaná doliva mi vlasy tak nějak vysušila nebo co.mamka dělá v lékárně,takže se ke mě ty zajímavé produkty vždycky dostanou,ale popravde v lékárnách bývá většinou ta největší chemie.možná tak ještě pantenol je fajn..teda všechno samozřejmě na mých vlasech..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:20 pm    Předmět: Citovat

No, větší objem je právě to, po čem moc netopužím Wink . Perfektní zkšenosti co do péče o vlasy mám právě s GlissKurem, ale ten mi ty vlasy dost zatížil a tím lehce narovnal, což se většinou hodí. Ta Ori řada je lehounká, takže se pod ní vlasy zkroutily tak, jak bývaly zkroucené, když jsem byla malá. Zase ale nejdou učesat a téměř ani jinak upravit, tak nevím, co je lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

To já s Avonem spokojená tedy vůbec nebyla. Navíc ty jejich šampony jsou samá chemie. Ovšem řekla bych, že sehnat šampon za přijatelnou cenu na vlnité vlasy je celkem problém. Dřív měla Nivea celou řadu na vlnité vlasy, ale moc dlouho jí neprodávali a teď už jí nemají vůbec. Teď uvažuju o koupi šamponu a kondicionéru na vlnité vlasy od Freemenu. Je to novinka a určitě bude krásně vonět jako ostatní jejich výrobky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Oriflame bude asi dost podobný jako Avon ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Oriflame bude asi dost podobný jako Avon ne?


To si netroufám porovnat. Ale od Avonu jsem měla jen jakýsi olejíček na vlasy. Jediné, co dělal bylo, že hezky voněl.
Oriflame o sobě deklaruje, že je to čistě přírodní kosmetika, ale netuším, co do toho míchají. Nějaká chemie tam bude asi taky.

No, cenově přijatelnou péči přímo pro kudrnaté a vlnité vlasy, která by fakt pomáhala taky moc neznám. Záleží hodně na individuálním stavu a potřebách vlasů. A dokonce pozoruji, že s přibývající délkou musím měnit značky, protože ty původní už "nestíhají" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem tady psala, tak já používám pěnu čili pěnové tužidlo na vlnité vlasy a řekla bych že tohle skutečně pomáhá a na rozdíl od jiných tužidel, které mi vlasy zatíží, tak tohle ne, je to opravdu lehká pěna. No a co je nejlepší je na tom to, že je to obyčejná levná pěna od Baley, tedy z DM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to vypadá zajímavě, asi ji taky vyzkouším. Díky za tip Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

No já už tu pěnu používám docela dlouho. Zatím je tohle jediná, která mi celkem sedla, jen doufám, že když si jí koupíš, tak že ti bude také tak vyhovovat, abys pak nenapsala co jsem ti to poradila. Jo a ve složení jsem neobjevila již tady tolikrát diskutovaný silikon (alespoň podle toho seznamu co na těchhle stránkách byl).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Neboj, i kdyby mi nesedla, tak to není první věc, kterou budu odkládat téměř nepoužitou ( Rolling Eyes zatím to byly šampony, kondionery, rtěnky, krémy, ..... - z kosmetyky). Takže v pohodě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.