Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07bce9d1286c032e60459f8422d79894Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tereza:

Ještě jsem se tě chtěla zeptat na ten jojobový olej. Víš já mám zároveň i dost jemné vlasy, tak mám strach aby mi po něm nezplihly a neztratili objem. Jinak jsem tedy už o jojobovém oleji četla, že je pro vlasy prospěšný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 5:21 pm    Předmět: Citovat

no mě naopak citronová šťáva dělá fajn,ale musí se samozřejmě hodně rozředit vodou,aby to nebylo moc silné..ale je to dobré i pro pokožku i pro vlasy..vyrovnává to ph,posiluje a vyhlasuze to vlasy.
hmm,taky se musím poohlédnout po nějakém šamponu,dneska jsem zavítala do zdravé výživy a málem jsem e nedlepila od vlasových přípravků..škoda,že nejsou vzroky,aby člověk mohl vyzkoušet co mu sedne a co ne..Sad
jinak dotaz na terezu:
prosímtě a na co sou ti pak vlnité krásné vlásky,když je nosíš v copu?mě třeba se vlasy těma gumičkama docela ničí,hlavně ty vrchní,spodní mám zdravé,a to je nosím teď rozpuštěné,a mám je pod ramena a nevidím v tom problém,jenom jsou rychlej mastné..
já třeba zase mám pocit,že když si dám olej tak mi to nejde z těch vlasů smýt.ale zkoušela jsem nějakou kombinaci olej,vajíčko,med a ta byla celkem fajn.. Very Happy
no jo stejně všechno člověk musí vyzkoušet na sobě.. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
no mě naopak citronová šťáva dělá fajn,ale musí se samozřejmě hodně rozředit vodou,aby to nebylo moc silné..ale je to dobré i pro pokožku i pro vlasy..vyrovnává to ph,posiluje a vyhlasuze to vlasy.
hmm,taky se musím poohlédnout po nějakém šamponu,dneska jsem zavítala do zdravé výživy a málem jsem e nedlepila od vlasových přípravků..škoda,že nejsou vzroky,aby člověk mohl vyzkoušet co mu sedne a co ne..Sad
jinak dotaz na terezu:
prosímtě a na co sou ti pak vlnité krásné vlásky,když je nosíš v copu?mě třeba se vlasy těma gumičkama docela ničí,hlavně ty vrchní,spodní mám zdravé,a to je nosím teď rozpuštěné,a mám je pod ramena a nevidím v tom problém,jenom jsou rychlej mastné..
já třeba zase mám pocit,že když si dám olej tak mi to nejde z těch vlasů smýt.ale zkoušela jsem nějakou kombinaci olej,vajíčko,med a ta byla celkem fajn.. Very Happy
no jo stejně všechno člověk musí vyzkoušet na sobě.. Cool


Smile Nenosím je v copu samozřejmě pořád. Jen jim to dělá hodně dobře, protože jsou chráněné a míň se lámou a cuchají. Moje vlasy na to cuchání bohužel dost trpí... Hlavně když je venku vlhko, tak s rozpuštěnýma vlasama vyjít prostě nemůžu. Nasajou tu vlhkost ze vzduchu do sebe, zbytní, zkroutí se ještě víc a jakoby se do sebe ,,zakousnou"... nevím, jak to jinak popsat, kdo zažil, asi mi rozumí.
Takže rozpuštěnýma vlnitýma vláskama se pyšním v interiérech Cool a úplně rozpuštěnýma zřídka, protože mi padají do tváře a stálým uhlazováním ty vrchní pramínky dost trpí. A rychleji se zamastí Sad (Obzvlášť tady v Praze... Když jsem ještě bývala doma (na malém zdravém podhorském městě Razz ), takové potíže jsem neměla a rozpuštěné vlasy vydržely pěkné i dýl než dvě hodinky. Jo, životní prostředí...) Mám takový malý skřipeček, kterým sepnu doazdu jen dva tenké postranní pramínky - vypadá to pěkně a efektně Wink

Jinak nechápu, jak ti gumička ničí VRCHNÍ vlasy??? Shocked Když se dává jen na konec copu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yeuop
0-7
0-7


Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 10:43 pm    Předmět: ..co po umytí kudrnatých vlasu? Citovat

Zdravim, toto je dotaz spise pro ty, kteri maji delsi kudrnate vlasy a takove spise z tech problematickych vlasu Wink
Kdyz umyjete vlasy, co potom delate? Nejdriv je utrete? Nebo mokre je ucesete a pak utrete? Nebo je nechate par hodin uschnout samy?
Pro vas to muze znit jako totalni blbost, ale pro mne je toto poradi moc dulezite. Jednou mam vlasy ok, jindy moc ne Very Happy Ale jeste jsem na to moc neprisel.. na ten svuj zpusob.

Toz jak to delate vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Já zabalím na chvilku do ručníku, pak vybalím, rozčešu, vetřu lopušák a nechám volně uschnout. Vím, že by se to za mokra nemělo, ale já to nikdy nevydržím. Zacuchané suché se mi pak strašně špatně rozuzlovávají.
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Já vlasy nechám zabalené v ručníku docela dlouho, klidně hodinku, voda z nich tak snadno nevyprchá a dodám jim tak trochu hydratace....když se vybalím,jen je rozhodím,nečešu a počkám až proschnou,pak projedu prsty, aplikuji nějakou nesmývatelnou kúru a nechám uschnout..pak je rozčešu, zapletu a jdu spinkat Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 8:24 am    Předmět: Citovat

Já i když nechám dlouho mokré vlasy v ručníku nebo zapletené, tak mi pak zas rychle dovyschnou, když je rozpustím a pročísnu. Takže u mně tento způsob hydratace moc nefunguje Sad
Návrat nahoru
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 9:46 am    Předmět: Citovat

Fairy:

Prosím Tě, ještě bych se chtěla vrátit k těm šamponům od Profimedu. Ty jsi psala, že jsou zasilikonované. Takže už jsi nějaký někdy od nich měla? A případně pokud ano nebo jestli nějaký doma ještě máš, tak jestli by ses nemohla podívat a napsat mi jaké to obsahovalo ty silikony nebo rovnou celé složení toho šamponu. Díky moc. Rozmýšlím se pořád mezi koupí šamponu na vlnité vlasy od právě toho Profimedu nebo Freemanu (tu novinku, ale také má asi nějaké silikony, ale nevím které) a nebo Londy (jak je to se silikony nevím). Cenově jsou pro mě ještě dostupné a asi v téhle ceně jediné tři firmy co mají šampon speciálně na ty vlnité vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Kopretinko, já měla šampon na vlnité vlasy od Sephory. Taková sytě růžová tuba s černým uzávěrem. Ten byl opravdu hrozný, vysušoval a samý silikon.Vyhodila jsem ho, tak ti bohužel už moc nepomohu.Jen varováním, abys ho nekupovala. Za ty peníze je to svinec na úrovni Sunsilku...
Návrat nahoru
Pandalf
0-7
0-7


Založen: 10.4.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tereza napsal:
A co jim naopak NEDĚLÁ DOBŘE:

- OCET v jakékoli formě (vinný, jablečný, masky, oplachy, apod.) To samé citronová šťáva a ledová voda.

-vajíčko nic moc, někdy jsou po něm splihlé a takové ,,bezradné"

- maska z kyselého mlíka udělala dobře kořínkům, konečky po ní byly suché

- vítr v rozpuštěných vlasech - zbožňuju ten pocit svěžesti, ale vlasy to nechápou... Crying or Very sad


Citronová šťáva? No to mi radši ani neříkej, já si dnes koupila kondicionér s citonovým olejem a meduňkou, tak snad to nebude taková hrůza. A co s vlasy vlastně udělá ta citronová šťáva? Budu se uklidňovat, že v tom šamponu mám citronový olej a ne šťávu Smile

Mně zředěná citrónová šťáva taky dělá dobře - čas od času tím splachuju umytý rozčesaný vlasy a hezky se pak vlní a lesknou, ale musí se fakt dobře vychytat to ředění, aby se neslepovaly (a taky bacha, aby v tom nezůstaly cucky dužiny Very Happy ).
Jinak já mám vlasy hrozně jemný a vlní se podle toho, jak to kdy uschne - někdy skoro vůbec, někdy se zadaří tak, že vypadám skoro jak s trvalou Very Happy (Hlavně když někde zmoknu a nechám uschnout vlasy bez česání.) Úplně náhodou jsem zjistila, že se mi parádně vlní po šamponu na hnědý vlasy od Oriflame, ale ten už nedělají, tak nevím, možná od nich zkusím nějakej jinej.
Jo a taky jsou zkoušela Sunsilk na vlnitý vlasy, co je měl uhladit - taky že uhladil: těžký, zplihlý a zasilikovaný Sad Tak jsem zbytek balení přenechala ke spotřebování drahýmu polovičákovi, ten má vlasy přehnaně hustý (to má tak někdo štěstí Very Happy ) a byl naopak rád, když mu to konečně zplihlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.