Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=640552be53ef3d105da66f61bfeb6455Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

no teď je v oriflamu něco na hnědé vlasy,ale otázka je,jestli je to to samé nebo už něco jiného.
jinak já právě z oriflamu ted používám tu řadu na blond vlasy a taky docela fajn,až sem se divila..Smile
jinak ted jsem ze zoufalství nad neupravitelností svých vlasů zavítala do prodejny kadeřnických potřeb,kde byla strašně ochotná slečna,která mi poradila nějaký fluid za stovku a je docela fajn.a taky říkala,že je lepší používat ty preparáty pro vlnité vlasy,protože těm vlnám dodávají tvar a tak a že speciálně vlnité vlasy pokud mají být pěkné tak vyžadují investici časovou i finační do různých masek a zábalů..
jenomže nejhorší na tom je si fakt vybrat něco,co by člověku vyhovovalo,že..Smile
jinak ty gumičky ničí vrchní vlasy,pokud člověk nosí culík,to mi řekla kadeřnice a ne jedna..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2007 8:53 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
no teď je v oriflamu něco na hnědé vlasy,ale otázka je,jestli je to to samé nebo už něco jiného.
jinak já právě z oriflamu ted používám tu řadu na blond vlasy a taky docela fajn,až sem se divila..Smile
jinak ted jsem ze zoufalství nad neupravitelností svých vlasů zavítala do prodejny kadeřnických potřeb,kde byla strašně ochotná slečna,která mi poradila nějaký fluid za stovku a je docela fajn.a taky říkala,že je lepší používat ty preparáty pro vlnité vlasy,protože těm vlnám dodávají tvar a tak a že speciálně vlnité vlasy pokud mají být pěkné tak vyžadují investici časovou i finační do různých masek a zábalů..
jenomže nejhorší na tom je si fakt vybrat něco,co by člověku vyhovovalo,že..Smile
jinak ty gumičky ničí vrchní vlasy,pokud člověk nosí culík,to mi řekla kadeřnice a ne jedna..


To je pravda, na vlnité vlasy by se měli používat speciální přípravky určené na tyto vlasy, na vlasech je to rozhodně znát, jenže...... Já například mám navíc kromě vlnitých vlasů ještě hodně moc jemné vlasy, a tak po použití těchto přípravků mám sice pěkné vlny a zdravě vypadající vlasy, ale vlasy bohužel plihnou a jsou totálně bez objemu a vůbec nedrží tvar účesu. Asi to bude tím, že výrobci počítají s tím, že vlnité vlasy jsou zákonitě hodně vysušené a tak dávají do těch šamponů a kondicionérů asi moc pečujících složek a jemné vlasy to pak nezvládnou. Jinak nevím čím by to mohlo být. Když použiju šampon na jemné vlasy, tak tenhle problém nemám, ale zase vlasy nevypadají tak pěkně a zdravě. Asi je to neřešitelný problém. Také máte někdo takový problém? A pokud ano, tak jak to řešíte, případně co používáte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Vidím, že tohle téma začíná být nějak mrtvé. Asi je nás s vlnitými vlasy málo Smile
V jedné diskuzi se tu psalo, že přírodní šampony mírně vysušují, tak by mě docela zajímalo jak je to s Urtekramem s aloe vera (ta aloe je totiž hydratační). Jde mi o to, jestli tenhle šampon mohu použít na vlnité mírně vysušené vlasy. Zjistila jsem totiž, že sehnat čistě přírodní šampon speciálně určený na vlnité vlasy je nadlidský úkol, zřejmě ani neexistuje, tak uvažuju o nějakém hydratačním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duck
0-7
0-7


Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Opravdu sehnat přírodní přípravky na vlnité vlasy je snad nemožné Sad ...také bych nejaké potřebovala budu patrat a když něco najdu tak to sem napíšu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 5:32 am    Předmět: Citovat

Dívala jsem se na internetu na docela dost značek s přírodní kosmetikou a ani jedna firma nevyrábí šampon na vlnité vlasy. Mají třeba na poškozené vlasy, ale ty vlny narovnávají Sad
Jinak jsem tedy narazila na značku Goldwell, ta sice není přírodní, ale má docela dost výrobků na vlnité vlasy jako např. gel, sprej pro oživení vln atd. A co je mi sympatické, tak začali prodávat nové šampony, které jsou i přímo rozdělené podle typu vlasů. Např. zrovna na vlnité mají variantu pro vlnité normální vlasy a pro vlnité a jemné vlasy. Tohle mě docela potěšilo, konečně někdo zohledňuje i to, že jemné vlasy potřebují jemnější péči než ostatní. Myslím, že Goldwell jako značka není špatný.
Nemáte náhodou některá doma nějaký šampon od Goldwellu? Je mi jasné že není přírodní, ale zajímalo by mě jestli obsahuje silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Ahojte. Po dlouhé době se hlásím s příjemným zjištěním: včera jsem vyzkoušela masku na vlasy s výtažky z bambusových listů a olivovým olejem od Oriflamu a bez kondicionéeru (!!!!) jsou vlásky krásně hebké, silné, hladké a rozčesatelné (!!!!). Doufám, že to vydrží i až úplně proschnou. Smile . A abych podala report, tak vlásky rostou - už jsou (natažené proudem vody) do půli zad Laughing , v suchém stavu o asi 10 cm kratší. Crying or Very sad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 9:16 am    Předmět: Citovat

duck napsal:
Opravdu sehnat přírodní přípravky na vlnité vlasy je snad nemožné Sad ...také bych nejaké potřebovala budu patrat a když něco najdu tak to sem napíšu Wink


Tak neobjevila jsi nakonec něco? Nebo někdo z Vás?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

Tak ten cukr radši ani nebudu zkoušet. Vymývat něco několikrát, to bych přišla o nervy Smile

Naposledy upravil kopretinka dne po srpen 06, 2007 1:01 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ja mam tiez vlnite vlasy... aspon myslim lebo sa mi vlni len polka hlavy a to len spodne vlasky ale aj tak som sa chcela spytak ako ich cesete...ja som ich uz skusala cesat rozne ale aj tak som si aj tych par vlniek co mam rozcesala...cesala som ich uz suche aj mokre... od koncekov aj od korienkov ale vzdy to dopadlo skoro rovnako...a ja by som tak chcela aby mi vlnky ostali Crying or Very sad
Takze prosim nejake doporucenia, rady, napady vdacne uvitam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

no nevim jestli se to pocita,ale ja si vlasy sneckuju (namotavam na prst do takovych snecku)dobre se s tim spi (je to setrnejsi)a vlnky mi pak zustanou,mam totiz podobny problem,ale jeste se to ruzni pocasim a nebo proste jak se vlasum zachce(nekdy se mi krasne zkrouti samotne,nekdy cast hlavy,nekdy je mam uplne rovne)-a tak tomu takto pomaham(protoze mi vsici rikaji ze vlnky mi vic slusi a ja se tak taky citim lip Wink )a rozcesavam je pak normalne drevenym hrebenem a na konecky jojobovy olej(vmasirovat dvakrat dene-ja nekdy i trikrat)-jo a me se po jojobaku zacaly aj vic vlnit(hlavne ty konce vlasu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.