Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be14a342bd374ce44a90cb39fbe17c3cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
qwertik
0-7
0-7


Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Amarilla napsal:
qwertik napsal:
Ahoj, jsem tu nová. Mám na vás dotaz, mam polodlouhé vlasy a zdědila jsem vlnitost, avšak vlní se mi jen od konečků do poloviny těch vlasů a většinou jen po koupání, když je nečesu, jenže do rána, když se na nich vyspím je po vlnění a už se mi ty vlasy tak divně kroutí a vypada to né moc hezky, rozhodla jsem se, že najdu něco, co by mi ty moje vlnky udrželo, bývalá kamarádka byla kdysi u kadeřnice a ta ji doporučila vlasy nečesat a prodala jí jakýsi přípravek, který ty vlny bude podporovat, bohužel nevím, co přesně to bylo a ráda bych něco takového zkusila, problém je však v tom, že jsem spíš človíček, který uznává spíše přírodní kosmetiku. Nevíte o něčem, co by vyřesilo můj problém?


ahoj myslim ze mam hodne podobny typ vlasu jako ty, krouti se mi tak od pulky hlavy a kdyz jsem je mela ostrihane na kratko tak to byl des jak se tocily kazdy jinam, bohuzel jsme jeste zadny pripravek na udrzeni vln nenasly-z moji vlastni zkusenosti je dobre je na noc vlhke zaplest do copu a obcas taky pouzivam penove tuzidlo s koprivou kterym vlasy promackam.


Asi mas opravdu hodne podobny typ, protoze presne jak pises, pri kratkych to je fakt des, krouti se to jako blazen a vypada to strasne nepekne Confused . Dekuji za typ, zkusim to na noc svazat a uvidim rano, treba mi to pomuze Smile. Jinak krasne se mi vlni, kdyz je necham samovolne okapat hned po koupeli, to je vazne nadhera, ale uz to nejde tak jednoduse udrzet, protoze je pres noc uplne slehnu a mam po ptakach Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

tak já tento problém řeším tak,že každé ráno si vlasy prostě musím namočit ne úplně aspoň promačkat mokrýma rukama..ale je pak třeba trochu času než to uschne a člověk může vyrazit z domu..ale stačí to..a jinak používám vosk,který dám na vlké vlasy po umytí a promačkám.jinak ty spereje na podpoření vlnitosti nebo tužidla mi přijde že hodně vlasy slepují a to i ty přírodní Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 7:09 am    Předmět: Citovat

Tak já kdybych si zapletla vlasy do copu nebo spíš v mém případě cůpku, tak bych je druhý den měla zaručeně skoro rovné takové nic moc, mám totiž dost jemné vlasy. Po zkoušení různých přípravků jako šamponů a tak jsem zjistila, že pokud chci mít opravdu pěkné vlnité a nadýchané vlasy tak je třeba tohle: Rozhodně používat přípravky na vlnité vlasy hlavně šampon co podporuje vlnitost. Používala jsem i jiné šampony třeba na jemné vlasy, proti padání, výživné...., ale tyto šampony mi rozhodně nepodpořili pružnost vln, ale spíš naopak natahovali se do rovna, takže nebyly ani rovné ani vlnité. Takže rozhodně používat šampon na vlnité vlasy, vlasy jsou po takovém šamponu daleko více pružné a tím i vlnité a vlny jsou takové upravenější a vykreslenější. Bohužel přírodní kosmetika s tímto typem vlasů asi moc nepočítá a tak čistě přírodní šampon na vlnité vlasy prostě neexistuje (alespoň jsem žádný nikdy neobjevila). Další důležitá věc je následná péče, hlavně hydratace. Dobré jsou různé hydratační kondicionérové spreje po umytí vlasů. Co se týká stylingu tak je třeba použít nějaký přípravek pro podporu vlnění např. lehkou pěnu a nanačkat, pokud pak použijete ještě difuzér, tak máte stoprocentně zaručené krásně vlnité a nadýchané vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwertik
0-7
0-7


Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Mě se zase moc nechce kvůli udržení kudrn jít zpátky do chemky, teď používám alverde, který vůbec neobsahuje silikon a zdá se mi, že ty vlasy tak nějak víc pookřály, budu prostě praktikovat to, že je nebudu sušit, nechám to na nich, oni se pěkně vykapou do ručníku a pak když uschnou, tak jsou pěkně vlnité. Jinak našla jsem něco, co je údajně přírodní a má to být i pro vlnité vlasy, hodím sem odkaz, jestli to nevadí, zkusím to někde sehnat, vyzkouším a pak podám report http://www.janimarex.cz/cs/press/tiskove-zpravy/306-detail-odstavce/

Jinak, teď jsem si dávala dvakrát hennu, protože jsem chtěla nějakou barvu, bohužel ani jedna mi nechytla, ale k věci, po ní mám vlasy takové živější a je to znát, asi ji začnu používat jen jako regeneraci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 9:43 am    Předmět: Citovat

Ahojte - mě se taky vlní, ale zjistila jsem, že čím delší, tím se mi vlnkovatí míň.. a poslední dobou skoro vůbec.. na to jemné vykreslení jak jste písali mi pomáhá, když občas přeleji citronovou vodou, lehce spláchnu čistou vodou a nechám uschnout... (a když už písám, tak si musím "postěžovat"... poslední dobou jsem dost zkracovala... včera šlo dolů zas cca 5 cm - tj. za poslední dva měsíce víc jak 20cm... Crying or Very sad ) (jestli je mezi váma nějáká co se potápí, tak prosím o radu... neopren je pro vlásky (aspoň ty moje) rychlá smrt... hlavně jak jsme se vrátili od moře...) Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tak já kdybych si zapletla vlasy do copu nebo spíš v mém případě cůpku, tak bych je druhý den měla zaručeně skoro rovné takové nic moc, mám totiž dost jemné vlasy. Po zkoušení různých přípravků jako šamponů a tak jsem zjistila, že pokud chci mít opravdu pěkné vlnité a nadýchané vlasy tak je třeba tohle: Rozhodně používat přípravky na vlnité vlasy hlavně šampon co podporuje vlnitost. Používala jsem i jiné šampony třeba na jemné vlasy, proti padání, výživné...., ale tyto šampony mi rozhodně nepodpořili pružnost vln, ale spíš naopak natahovali se do rovna, takže nebyly ani rovné ani vlnité. Takže rozhodně používat šampon na vlnité vlasy, vlasy jsou po takovém šamponu daleko více pružné a tím i vlnité a vlny jsou takové upravenější a vykreslenější. Bohužel přírodní kosmetika s tímto typem vlasů asi moc nepočítá a tak čistě přírodní šampon na vlnité vlasy prostě neexistuje (alespoň jsem žádný nikdy neobjevila). Další důležitá věc je následná péče, hlavně hydratace. Dobré jsou různé hydratační kondicionérové spreje po umytí vlasů. Co se týká stylingu tak je třeba použít nějaký přípravek pro podporu vlnění např. lehkou pěnu a nanačkat, pokud pak použijete ještě difuzér, tak máte stoprocentně zaručené krásně vlnité a nadýchané vlasy.



ja jsm si jednou koupila sampon na vlnite vlasy sunsilka a vlasy jsem po nem mela jen vic splihle ale vlnitejsi urcite ne, jinak mas pravdu s tim difuzerem, jenze ja vlasy nefenuji a kupovat si difuzer nema pro me teda vyznam, kazdemu vyhovuje neco jinyho, jsi stastny clovek ze jsi nasla trik prave pro svoje vlasky:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 1:00 pm    Předmět: funguje to! Citovat

díky za radu:) vyzkoušela sem to a je to paráda,šampon používám,ale jen na promasírování kůže a vymytí mastnoty,opravdu pomáhá se vlasů moc nedotýkat ani je nebalit to turbanu,jsou jemnější a kudrnatější...je to rada nad zlato;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Ahojte - mě se taky vlní, ale zjistila jsem, že čím delší, tím se mi vlnkovatí míň.. a poslední dobou skoro vůbec..


To je celkem normální, protože vlasy se narovnávají vlastní vahou. Já je mívala kdysi taky trochu vlnité, dokud jsem nosila mikádo, ale pak se to úplně narovnalo. Aby dlouhé vydržely vlnité, to už se musejí vlnit sakra silně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 6:07 am    Předmět: Citovat

Amarilla napsal:
kopretinka napsal:
Tak já kdybych si zapletla vlasy do copu nebo spíš v mém případě cůpku, tak bych je druhý den měla zaručeně skoro rovné takové nic moc, mám totiž dost jemné vlasy. Po zkoušení různých přípravků jako šamponů a tak jsem zjistila, že pokud chci mít opravdu pěkné vlnité a nadýchané vlasy tak je třeba tohle: Rozhodně používat přípravky na vlnité vlasy hlavně šampon co podporuje vlnitost. Používala jsem i jiné šampony třeba na jemné vlasy, proti padání, výživné...., ale tyto šampony mi rozhodně nepodpořili pružnost vln, ale spíš naopak natahovali se do rovna, takže nebyly ani rovné ani vlnité. Takže rozhodně používat šampon na vlnité vlasy, vlasy jsou po takovém šamponu daleko více pružné a tím i vlnité a vlny jsou takové upravenější a vykreslenější. Bohužel přírodní kosmetika s tímto typem vlasů asi moc nepočítá a tak čistě přírodní šampon na vlnité vlasy prostě neexistuje (alespoň jsem žádný nikdy neobjevila). Další důležitá věc je následná péče, hlavně hydratace. Dobré jsou různé hydratační kondicionérové spreje po umytí vlasů. Co se týká stylingu tak je třeba použít nějaký přípravek pro podporu vlnění např. lehkou pěnu a nanačkat, pokud pak použijete ještě difuzér, tak máte stoprocentně zaručené krásně vlnité a nadýchané vlasy.



ja jsm si jednou koupila sampon na vlnite vlasy sunsilka a vlasy jsem po nem mela jen vic splihle ale vlnitejsi urcite ne, jinak mas pravdu s tim difuzerem, jenze ja vlasy nefenuji a kupovat si difuzer nema pro me teda vyznam, kazdemu vyhovuje neco jinyho, jsi stastny clovek ze jsi nasla trik prave pro svoje vlasky:-)


Tak Sunsilk na vlnité vlasy jsem také zkoušela a také mi silně nevyhovoval, jak píšeš způsobil i mně zplihnutí vlasů, takže asi je moc silný co se týká péče. Moc silné pečující přípravky vlnitým vlasům také nesvědčí, protože se pak natahují. Zkusila už jsem toho dost a Sunsilk na vlnité vlasy je jednoznačně nejhorší. Kérastase jsem také zkoušela, vlny sice jsou pak pěkné, ale opět asi silně pečující přípravek, takže plihnutí a dokonce i dojem, že mám těch vlasů míň. Vyhovovala mi jedna řada od Goldwellu, kterou už bohužel přestali vyrábět, ta nová řada nic extra. Nakonec jsem se ustálila na šamponu pro vlnité vlasy od Lórealu myslím, že se jmenuje shine curl, ten mi vlasy hezky navlní, jemně vyživí a ani nepozoruji nějaké to plihnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tak to já používám pěnové tužidlo podporující vlnění vlasů, aby mi ty vlny pěkně drželi.


kopretinko,prosimtě,co je to za tužidlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.