Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd28afee0dc6140d058b77f608798c49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 8:32 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Amarilla napsal:
kopretinka napsal:
Tak já kdybych si zapletla vlasy do copu nebo spíš v mém případě cůpku, tak bych je druhý den měla zaručeně skoro rovné takové nic moc, mám totiž dost jemné vlasy. Po zkoušení různých přípravků jako šamponů a tak jsem zjistila, že pokud chci mít opravdu pěkné vlnité a nadýchané vlasy tak je třeba tohle: Rozhodně používat přípravky na vlnité vlasy hlavně šampon co podporuje vlnitost. Používala jsem i jiné šampony třeba na jemné vlasy, proti padání, výživné...., ale tyto šampony mi rozhodně nepodpořili pružnost vln, ale spíš naopak natahovali se do rovna, takže nebyly ani rovné ani vlnité. Takže rozhodně používat šampon na vlnité vlasy, vlasy jsou po takovém šamponu daleko více pružné a tím i vlnité a vlny jsou takové upravenější a vykreslenější. Bohužel přírodní kosmetika s tímto typem vlasů asi moc nepočítá a tak čistě přírodní šampon na vlnité vlasy prostě neexistuje (alespoň jsem žádný nikdy neobjevila). Další důležitá věc je následná péče, hlavně hydratace. Dobré jsou různé hydratační kondicionérové spreje po umytí vlasů. Co se týká stylingu tak je třeba použít nějaký přípravek pro podporu vlnění např. lehkou pěnu a nanačkat, pokud pak použijete ještě difuzér, tak máte stoprocentně zaručené krásně vlnité a nadýchané vlasy.



ja jsm si jednou koupila sampon na vlnite vlasy sunsilka a vlasy jsem po nem mela jen vic splihle ale vlnitejsi urcite ne, jinak mas pravdu s tim difuzerem, jenze ja vlasy nefenuji a kupovat si difuzer nema pro me teda vyznam, kazdemu vyhovuje neco jinyho, jsi stastny clovek ze jsi nasla trik prave pro svoje vlasky:-)


Tak Sunsilk na vlnité vlasy jsem také zkoušela a také mi silně nevyhovoval, jak píšeš způsobil i mně zplihnutí vlasů, takže asi je moc silný co se týká péče. Moc silné pečující přípravky vlnitým vlasům také nesvědčí, protože se pak natahují. Zkusila už jsem toho dost a Sunsilk na vlnité vlasy je jednoznačně nejhorší. Kérastase jsem také zkoušela, vlny sice jsou pak pěkné, ale opět asi silně pečující přípravek, takže plihnutí a dokonce i dojem, že mám těch vlasů míň. Vyhovovala mi jedna řada od Goldwellu, kterou už bohužel přestali vyrábět, ta nová řada nic extra. Nakonec jsem se ustálila na šamponu pro vlnité vlasy od Lórealu myslím, že se jmenuje shine curl, ten mi vlasy hezky navlní, jemně vyživí a ani nepozoruji nějaké to plihnutí.


souhlasím,sunsilk je fakt na prd,přesně jak jsi říkala,vlasy po něm splihly, druhý den ráno byly vlny totálně zdeformované...ted používám normální levný šampon a neoplachující kondicionér od londy a je to vpoho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
kopretinka napsal:
Tak to já používám pěnové tužidlo podporující vlnění vlasů, aby mi ty vlny pěkně drželi.


kopretinko,prosimtě,co je to za tužidlo?


Je to tužidlo, které mají vyloženě v drogerii DM, je to totiž jejich značka. Je mi sympatické, že to tužidlo neobsahuje alkohol, tudíž nevysušuje a nenašla jsem tam ani žádný silikon. Je to Balea, ale ta novější řada co má žlutou barvu. Je mi sympatické, že pomůže vlnění vlasů a navíc mi vlasy vůbec nezatěžuje, je to opravdu lehká pěna na rozdíl od jiných tužidel na vlnité vlasy co jsem zkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

qwertik napsal:
Mě se zase moc nechce kvůli udržení kudrn jít zpátky do chemky, teď používám alverde, který vůbec neobsahuje silikon a zdá se mi, že ty vlasy tak nějak víc pookřály, budu prostě praktikovat to, že je nebudu sušit, nechám to na nich, oni se pěkně vykapou do ručníku a pak když uschnou, tak jsou pěkně vlnité. Jinak našla jsem něco, co je údajně přírodní a má to být i pro vlnité vlasy, hodím sem odkaz, jestli to nevadí, zkusím to někde sehnat, vyzkouším a pak podám report http://www.janimarex.cz/cs/press/tiskove-zpravy/306-detail-odstavce/

Jinak, teď jsem si dávala dvakrát hennu, protože jsem chtěla nějakou barvu, bohužel ani jedna mi nechytla, ale k věci, po ní mám vlasy takové živější a je to znát, asi ji začnu používat jen jako regeneraci Smile


ahoj, myslím, že tyhle masky jsem viděla v rossmanovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 11:01 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tree napsal:
kopretinka napsal:
Tak to já používám pěnové tužidlo podporující vlnění vlasů, aby mi ty vlny pěkně drželi.


kopretinko,prosimtě,co je to za tužidlo?


Je to tužidlo, které mají vyloženě v drogerii DM, je to totiž jejich značka. Je mi sympatické, že to tužidlo neobsahuje alkohol, tudíž nevysušuje a nenašla jsem tam ani žádný silikon. Je to Balea, ale ta novější řada co má žlutou barvu. Je mi sympatické, že pomůže vlnění vlasů a navíc mi vlasy vůbec nezatěžuje, je to opravdu lehká pěna na rozdíl od jiných tužidel na vlnité vlasy co jsem zkoušela.


děkuju,jo s baleou souhlasím,mám od téhle značky nějaké krémy a nemůžu si stěžovat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
qwertik napsal:
Mě se zase moc nechce kvůli udržení kudrn jít zpátky do chemky, teď používám alverde, který vůbec neobsahuje silikon a zdá se mi, že ty vlasy tak nějak víc pookřály, budu prostě praktikovat to, že je nebudu sušit, nechám to na nich, oni se pěkně vykapou do ručníku a pak když uschnou, tak jsou pěkně vlnité. Jinak našla jsem něco, co je údajně přírodní a má to být i pro vlnité vlasy, hodím sem odkaz, jestli to nevadí, zkusím to někde sehnat, vyzkouším a pak podám report http://www.janimarex.cz/cs/press/tiskove-zpravy/306-detail-odstavce/

Jinak, teď jsem si dávala dvakrát hennu, protože jsem chtěla nějakou barvu, bohužel ani jedna mi nechytla, ale k věci, po ní mám vlasy takové živější a je to znát, asi ji začnu používat jen jako regeneraci Smile


ahoj, myslím, že tyhle masky jsem viděla v rossmanovi.


jo u rossmana je mají. U nás v Plzni dokonce teď v nějaké akci ve slevě. Jednu masku od nich jsem vyzkoušela a nebylo to vůbec špatné. Zrovna dnes mám v plánu si jít jednu koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
kopretinka napsal:
Tree napsal:
kopretinka napsal:
Tak to já používám pěnové tužidlo podporující vlnění vlasů, aby mi ty vlny pěkně drželi.


kopretinko,prosimtě,co je to za tužidlo?


Je to tužidlo, které mají vyloženě v drogerii DM, je to totiž jejich značka. Je mi sympatické, že to tužidlo neobsahuje alkohol, tudíž nevysušuje a nenašla jsem tam ani žádný silikon. Je to Balea, ale ta novější řada co má žlutou barvu. Je mi sympatické, že pomůže vlnění vlasů a navíc mi vlasy vůbec nezatěžuje, je to opravdu lehká pěna na rozdíl od jiných tužidel na vlnité vlasy co jsem zkoušela.


děkuju,jo s baleou souhlasím,mám od téhle značky nějaké krémy a nemůžu si stěžovat:)


nemáš zač Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

Vílko, prosim tě jak děláš ty šnečky?
Já totiž poslední dobou zjišťuju, že nemůžu spát s rozpuštěnýma vlasama a tak si pletu cop, ale to se mi zas nelíbí ty vlnky od normálního copu (taky jsem si teď na noc začala plést francouzský cop, je to lepší, ale pořád to mám takové víc spláclé u hlavy a po délce ty divné vlnky)
Tak by mě zajmalo, co si to děláš za ty šnečky, protože co jsem se dívala k tobě na fotky, tak vlásky máš krásné Wink
Jak velké je děláš (kolik jich asi máš)? A čím je připevňuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Souf,tak me se s temi snecky spi nejlip a vlny jsou po nich prirozenejsi a hezci nez po copu.Namotam slaby pramen na prst az k hlave (do snecka okolo prstu) a pak to u hlavy prichyti obycejnym perkem (ja tomu rikam spinatka) a nikdy sem je nepocitala,ale mam je opravdu po cele hlave(a nekdy chci mit vlasky kudrnatejsi,tak delam ze slabsich praminku a nekdy jen slabe vlnite a to delam ze silnejsich praminku.Rano az se mi zachce je odepnu prohrabnu rukou a pak rozcesu(jemne)drevenym hrebenem a do konecku maznu jojobak nebo kokosak a pak je malinko promackam(neni to potreba,jen me to bavi)Pred rozcesanim jsou ty praminky takove pevne a tygrik mi rika haduvka a pry az koupi film do fotaku,tak me pro vas vyfoti Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Kudrlinky Smile . Jsem tady nová a tohle je můj první příspěvek do fora...a právě tohle forum, které nejspíš bylo stvořené pro mě Very Happy . A jelikož s kudrnatými vlasy nejde nic hladce a narovinu Confused , tak mám menší dotaz: vlsy mám kudrnaté poměrně hodně, ale jsou kudrnaté jen ten den, co je umyju. Když se totiž na druhý den vzbudím, mám je "připlasklé k hlavě" a mnohdy mi nezbývá nic jiného než je opět umýt, aby získaly zase svůj tvar. Nevíte o nějaké technice nebo přípravcích, které by mi pomohly? Předem Vám moc děkuji za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cockatiel
21-40
21-40


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Pitye napsal:
Ahojky Kudrlinky Smile . Jsem tady nová a tohle je můj první příspěvek do fora...a právě tohle forum, které nejspíš bylo stvořené pro mě Very Happy . A jelikož s kudrnatými vlasy nejde nic hladce a narovinu Confused , tak mám menší dotaz: vlsy mám kudrnaté poměrně hodně, ale jsou kudrnaté jen ten den, co je umyju. Když se totiž na druhý den vzbudím, mám je "připlasklé k hlavě" a mnohdy mi nezbývá nic jiného než je opět umýt, aby získaly zase svůj tvar. Nevíte o nějaké technice nebo přípravcích, které by mi pomohly? Předem Vám moc děkuji za rady.



Pouzivej sampon a kondicioner (jen trochu) na kudrnaty vlasy - ten je nezatizi a dobre se vymyje.
Kudrnaty vlasy se necesou, jen hned pou umyti kdyz jsou mokry a pak zas az po dalsim myti. Pak ty kudrlinky jsou krasny a vyrazny - zadna "vata".
Pri suseni bych je promackala rukama v predklonu a nebo fenem v predklonu.
Mely by byt postupne sestrihany aby byly odlehceny a nebyly splaskly, rovny strih se pro kudrnaty nehodi.
A pak mozna nejaky lehky lesk na vlasy nastrikat a budou nadherny! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.