Jak zabránit šedivění vlasů?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e446ca046b373e76779b8b776d20c425Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 10:07 am    Předmět: Jak zabránit šedivění vlasů? Citovat

Už jsem to tu párkrát nadhodila- mám dost tmavé vlasy a v nich sem už objevila několik šedivých vlasů. zatím to není poznat, ale....(hádám, že se to bude zhoršovat:-( )
Nemáte někdo nějakou radu, jak se dá v rané fázi šedivění zabránit nebo ho alespoň co nejvíc oddálit? Abych se vyhnula tomu na zdejším serveru nenáviděnému barvení co nejdéle.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zvědavá
21-40
21-40


Založen: 28.8.2006
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 10:11 am    Předmět: Citovat

Četla jsem na netu o přípravku Restoria, ale nemám s ním žádné zkušenosti, ani nikdo z mých známých. V googlu určitě něco o něm najdeš.
_________________
Co nás nezabije, to nás posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 10:32 am    Předmět: Re: Jak zabránit šedivění vlasů? Citovat

Nika napsal:
Už jsem to tu párkrát nadhodila- mám dost tmavé vlasy a v nich sem už objevila několik šedivých vlasů. zatím to není poznat, ale....(hádám, že se to bude zhoršovat:-( )
Nemáte někdo nějakou radu, jak se dá v rané fázi šedivění zabránit nebo ho alespoň co nejvíc oddálit? Abych se vyhnula tomu na zdejším serveru nenáviděnému barvení co nejdéle.....


Já vyčetla radu v nějakým časáku a dala jsem ji do domácích preparátů, je to zde http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3&start=60. týká se to jablečného octa. Ale pokud máte šedivění v rodině, asi tomu neunikneš Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Někde tady ve fóru byl odkaz na nějaké cizí stránky, kde bylo vyfocené, jak dobře kryje šediny henna. Možná kdyby sis dala hnědou do barvy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Někde tady ve fóru byl odkaz na nějaké cizí stránky, kde bylo vyfocené, jak dobře kryje šediny henna. Možná kdyby sis dala hnědou do barvy...


...bud jsem měla špatnou hennu,nebo mám divný vlasy, ale mně na šedivé vlasy henna nechytla ani nádechem Evil or Very Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PatrikKor
21-40
21-40


Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 2:08 pm    Předmět: Re: Jak zabránit šedivění vlasů? Citovat

Tohle téma mě taky moc zajímá Very Happy Zatím mám představu, že kromě barvení (přibarvování), na které zatím nepomýšlím, se s tím mnoho dělat nedá. Sad Ale třeba ti někdo něco opravdu účinného poradí...

Nika napsal:
Už jsem to tu párkrát nadhodila- mám dost tmavé vlasy a v nich sem už objevila několik šedivých vlasů. zatím to není poznat, ale....(hádám, že se to bude zhoršovat:-( )
Nemáte někdo nějakou radu, jak se dá v rané fázi šedivění zabránit nebo ho alespoň co nejvíc oddálit? Abych se vyhnula tomu na zdejším serveru nenáviděnému barvení co nejdéle.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

...bud jsem měla špatnou hennu,nebo mám divný vlasy, ale mně na šedivé vlasy henna nechytla ani nádechem Evil or Very Mad Crying or Very sad


jo, mě na těch několik mých šedivých vlasů taky ani omylem....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:


jo, mě na těch několik mých šedivých vlasů taky ani omylem....



...a neměly by se ani trhat. Pak vyroste místo něj stádo dalších. Prej Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Nika napsal:


jo, mě na těch několik mých šedivých vlasů taky ani omylem....



...a neměly by se ani trhat. Pak vyroste místo něj stádo dalších. Prej Shocked


Tak to naštěstí ne - aspoň já tu zkušenost nemám Wink Vždycky jednou za čas se mi na stejném místě objeví takový podivný bílý vlas, který je pokaždé mnohem kratší než ty ostatní a má takovu divnou hrubou strukturu, spíš jako zvířecí (sákryš, že by ze mě na stará kolena měl být drsnosrstý foxteriér? Wink ) a pokaždé ho vztekle vytrhnu... Embarassed ....ale stádo dalších místo něj teda neroste Wink Ale jinak myslím, že šedivění se nijak zpomalit nedá... Crying or Very sad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Tak to naštěstí ne - aspoň já tu zkušenost nemám Wink Vždycky jednou za čas se mi na stejném místě objeví takový podivný bílý vlas, který je pokaždé mnohem kratší než ty ostatní a má takovu divnou hrubou strukturu, spíš jako zvířecí (sákryš, že by ze mě na stará kolena měl být drsnosrstý foxteriér? Wink ) a pokaždé ho vztekle vytrhnu... Embarassed ....ale stádo dalších místo něj teda neroste Wink Ale jinak myslím, že šedivění se nijak zpomalit nedá... Crying or Very sad Mad


Very Happy Very Happy Very Happy - no je to zajimavé, ale je to tak, moje šedé vlasy taky vypadají jak od jiného živočicha Very Happy Very Happy Very Happy Jsou mnohem silnější a hrubší - čím to asi bude?Přitom se mi zdá, že moje babička má své šedivé vlasy spíš jemné a hladké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.