Brigády
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e6fa51b3b8a45be9aa73a9fb249b177Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 11:34 pm    Předmět: Brigády Citovat

Pracujete při škole? Co děláte a jak jste se k tomu místu dostali? Moje současná brigáda (bohužel stále telefonní operátorka) mě začíná přivádět k šílenství, ale nic jiného jsem zatím nepotkala. Ráda bych se nechala inspirovat kde se ptát a jakým způsobem shánět něco nového. A třeba to pomůže i někomu dalšímu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:14 am    Předmět: Citovat

Tak já teď budu začínat druhý rok jako lektorka seminářů o kouření ve školách, při škole se to dá celkem pěkně stíhat, je to zajímavá práce, ale zas jsem bohužel závislá na zájmu škol, takže to není nějak stálý příjem, spíš takový přivýdělek (dělám Ústecký kraj, Přažští takový problém nemají, protože je to tam víc zaběhnuté). Jinak přišla jsem k tomu tak, že jsem odpověděla na inzerát, poslala životopis, jela na pohovor...klasika Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

Takmer všetky dobré veci sú podľa mňa zabrané po známosti. Neskúsiš to tiež tak? ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 9:51 pm    Předmět: Citovat

Já jsem obepisovala brigády na prace.cz celé léto...no, nevyšlo nic, buď se z toho vyklubaly blbosti nebo něco, co bych dělat nechtěla nebo se neozvali. Teď už píšu i do těch call center, jak jsem zoufalá. Příště bude na řadě doplňování regálů a nakonec asi hajzlbába Rolling Eyes Jediné přivýdělky, co opravdu vyšly, byly fakt jen přes známé Confused
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:38 pm    Předmět: Citovat

Já jsem před krizí dělala v Tescu na pokladně, bohužel pak jsem měla úraz, pak byla krize a už brigoše nechtěli... od tý doby brigádu nemám Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:44 pm    Předmět: Citovat

Já zas pracuju na recepci na jedné ubytovně. Dostala jsem se tam velkou náhodou. Je to slušně placené a dá se tam stíhat spoustu věcí, třeba do školy. Občas totiž vážně není co dělat, někdy zas práce je. Ale taky to má svoje mouchy, jako všecko..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:56 pm    Předmět: Citovat

Já měla na brigády štěstí - neměla jsem jich moc, ale zase stály za to (průvodce na zámku, asistentka v nadnárodní firmě a administrativní asistentka na VŠ). Ke všem jsem se dostala obepisováním inzerátů nebo rovnou konkrétních institucí a na všechny jsem musela projít i několikakolovým výběrovým řízením (aspoň jsem si to vyzkoušela, než to bude naostro při hledání zaměstnání). Momentálně ale taky nemám nic, psala jsem na pár míst, chtěla jsem dělat průvodce, ale ani se mi neozvali. Všeobecně mám pocit, že zrovna teď se nabízejí jen místa, kde by člověk někomu něco nutil nebo prodával, a na to já nemám nervy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 6:47 am    Předmět: Citovat

Já si skoro vždycky našla práci na jobs.cz. Přes známost jen jednou, kdy fakt byla krize (respektive jsem chtěla změnit práci uprostřed července). Ale je pravda, že já se neštítím práce jako je doplňování zboží, nabízení zboží (do určité míry, klasický ochutnávky a promo v supermarketech mi přijde OK, vnucování tarifů nebo drahýho zboží ke koupi už ne).
Já takovou práci ostatně vyhledávám, práce vsedě a na počítači mám dost kolem školy, duševní práce taktéž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 8:20 am    Předmět: Citovat

Jo ještě k té mé brigádě, musela jsem absolvovat dvě víkendová školení (které se samozřejmě neproplácejí) + občas je nějaké doškolování....ale to je asi oborem. Momentálně navíc přemýšlím, že si zkusím sehnat ještě něco dalšího a pravidelnějšího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

já mám velmi dobré zkušeností s hlídáním dětí... pokud má člověk zkušenosti s dětma a baví ho to, je to super práce, taky docela dobře ohodnocená Wink dřív sem hlídala jen přes prázdniny, a ted přes rok a i při škole se to dalo stíhat, vždycky ale záleží na vstřícnosti druhé strany Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.