Brigády
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=67bd378e2418b4515b8bb6329c17fe6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
...všichni by jen chtěli, ať pro ně ostatní pracují, ale zadarmo nebo za směšný peníz Sad

Nedávno jsem narazila na docela zajímavou brigádu, hledali někoho, kdo by psal články na zadané téma, stylicky zajímavě a gramaticky dobře, plus nějaké gramatické korentury, byl to nějaký webový magazín pro mladé o kultuře, dost mě to zaujalo, pak jsem se ale dozvěděla, že to není honorováno, poněvadž k tomu hledají studenty bohemistiky, kteří to budou mít např. jako praxi. Jako chápu, že pokud nemám už přímo vzdělání, že moc očekávat nemůžu, ale každá práce by měla být ohodnocena, klidně i symbolicky, tohle se mi fakt nelíbí a doufám, že nikoho neseženou Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi už párkrát povedlo,ž"že jsem došla na pohovor na brigáuu a byl to telemarketing/obsluha u stánku - skákání lidem do ksichtu a nabízení kravin (kdekteré OC to má)/oslovování ve městě od operátorů nebo vybírání na charitu. Tak jsem se vždycky usmála, pravila, že podali lživý inzerát a odešla.

Grr Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 12:03 pm    Předmět: Citovat

Kataska - no i když praxi máš a máš jednu školu a doděláváš druhou, tak si stejně vyskakovat nemůžeš a musíš mít stejne hlavně štěstí. Teď mám taky čerstvou zkušenost, že nejlepší je zaměstnanec, který maká rychle, dobře a zadarmo. A paradoxne se stane, že dostane na starosti předělání práce po někom, kdo je ještě levnější, ale překlady snad dělá tak, že je hází do google translatoru Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

Kataska Arrow Myslím, že studenti bohemistiky a žurnalistiky za to budou rádi. Třeba Student Point je hodně známý magazín, ale ti studenti tam píšou zadarmo. Najít si placenou praxi (v jakémkoli oboru) je zázrak. Já dělala celý poslední semestr na VOŠ praxi zdarma na zámku a slíbili mi, že se ozvou v létě na brigádu, kdyby potřebovali. Samozřejmě když už to mělo být brigádně tak se neozvali Rolling Eyes
Morganna Arrow Taky jsem narazila na pár inzerátů, kde vyloženě psali, že se nejedná o prodej, ale pak z nich vylezlo, že když se u nich (ještě k tomu za poplatek, pche) zaregistruju a budu jejich produkty doporučovat známým a okolí tak to pro mě bude lepší. Tak nazdar. Mělo by se to fakt nějak ošetřit, aby si tohle nemohli dovolit Confused
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 1:44 pm    Předmět: Citovat

Jinak s tím skákáním do ksichtu tos vystihla dobře Laughing Zvláš u těch OC, že se postaví přímo před vchod, takže jim nemůžeš uhnout (ale vždycky teda řeknu, že nemám čas nebo, že mi ještě nebylo 18 Laughing ). Já bych je od těch obchoďáků hnala stejně jako bezdomovce Evil or Very Mad
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 2:06 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Teď mám taky čerstvou zkušenost, že nejlepší je zaměstnanec, který maká rychle, dobře a zadarmo.

Ještě jsi zapomněla bez řečí a s rostoucí kvalitou Wink Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 2:42 pm    Předmět: Citovat

Jen jeste dodam maly poznatek z vlastni praxe ....

... a predevsim s ohromnou vdecnosti, ze ho vubec nekdo zamestnal!

Je to humus Sad Ted se taky snazim neco sehnat, idealne neco vhodneho pro vozickare, nicmene vsechno je to jen do call center, na aktiv volani a dalsi veci, kde chcou kdyz uz nic jineho, tak srozumitelnou mluvu, coz s mym silnym zadrhavanim je proste problem.
Ne v tom, ze by mi nebylo rozumet, ale v tom ze naco zamestnavat nekoho "takhle neschopneho" kdyz muzu nabrat nekoho schopnejsiho ...

Je to voser Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meisiluosi
81-160
81-160


Založen: 28.9.2012
Příspěvky: 90

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 5:47 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Jinak s tím skákáním do ksichtu tos vystihla dobře Laughing Zvláš u těch OC, že se postaví přímo před vchod, takže jim nemůžeš uhnout (ale vždycky teda řeknu, že nemám čas nebo, že mi ještě nebylo 18 Laughing ). Já bych je od těch obchoďáků hnala stejně jako bezdomovce Evil or Very Mad


Bezdomovce bych tam nechala. Pokud teda nedělaj fakt brajgl.
A když prodávaj NP, tím líp - jeden z mála časáků, co se ještě daj číst.

Mojí zkušeností nicméně je, že sluchátka v uších a včasné uhnutí očima vyřeší téměř jakýhokoli prodejce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

Jasně, myslela jsem spíš takové ty vyloženě socky, co žebrají a jsou opilí.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sandrate
8-20
8-20


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

Tak co se týče brigády, teďka jsem byla na spoustě pohovorech, ale všude z nich nakonec vypadlo, že chtějí praxi. Přitom jsem půlrok po SŠ (obchodka), takže praxi mít ani nemůžu, nehledě na to, že ji v inzerátech nepožadovali. Teď studuju prvním ročníkem na VŠ - obor marketingová komunikace. Strašně ráda bych při škole chytla brigádu - když by byla v oboru marketing, o to líp. Mám úplně volné dva dny v týdnu a jeden den tak od 13. hodin. Bohužel zatím nic... strašně mě to štve. Confused Crying or Very sad

Naposledy upravil Sandrate dne ne listopad 11, 2012 5:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.