Brigády
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d580331e32f140992fe37fd0946a2c68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2012 5:02 pm    Předmět: Citovat

Pokud studuješ v Praze, tak určitě něco brzy najdeš Smile Jinak dobrá brigáda je doučování, je to časově flexibilní a docela slušně placené Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandrate
8-20
8-20


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Pokud studuješ v Praze, tak určitě něco brzy najdeš Smile

Buď jseš poc optimistická, nebo já zas pesimistická Wink Hledám zhruba od půlky června, o prázdninách jsem měla jenom týden brigády - recepční spojená s menší administrativou.
Nejhorší je, že nejlíp placená práce v tomhle oboru - vlastně brigáda, je telefonní operátorka. Mají 100 Kč za hodinu, ale tuhle práci prostě dělat nebudu. Neodsuzuju nikoho, kdo ji dělá, ale mě to jde proti srsti. Navíc si myslím, že mají tolik právě proto, že u nich moc dlouho lidi nevydrží, tak se snaží nalákat.
Víkendy mám většinou taky volný, ne vždycky, ale většinou jo. A sháním a sháním...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2012 5:13 pm    Předmět: Citovat

Tak co znám v Praze studující, tak každý rychle našel, ať už někde v obchodě nebo v rychlém občerstvení Smile Na jobs.cz a podobně je docela hodně nabídek... V Kladně/Litoměřicích už to tak veselé není, ale alespoň jednu brigádu už taky mám (ikdyž je částečně právě v Praze Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandrate
8-20
8-20


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2012 5:49 pm    Předmět: Citovat

Jenže u mě dělá tak trochu problém i to, že nemůžu každý den pracovat, prostě rozvrh je takový, že dva dny v týdnu musím být ve škole celý den, a ten jeden den je do 12 hodin. Jinak samozřejmě nabídek je spousta, o tom žádná, jenomže jakmile se potencionální zaměstnavatel dozví, že nemůžu docházet každý den, i kdyby třeba jenom na 4 hodiny, tak mi řekne bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2012 5:53 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, to znám Smile Tak budu držet palce ať se něco najde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 1:08 am    Předmět: Citovat

Tak kamarádka z fildy v Praze teď našla hned na první pokus poloviční úvazek v HaM (nejde mi přepnout do aj Very Happy ) na 20 hodin týdně. Přestěhovala se uprostřed října.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Hm, že já jsem si nešla dodělat školu do té Prahy Sad Místo toho jsem v Ostravě, škola mě nebaví a o slušnou brigádu tady nezavadím Sad Sice drobný přivýdělek mám (home office), ale zas nějaké pálky to nejsou...sand až budu mít víc referencí.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 11:47 pm    Předmět: Citovat

No tak já jsem zas v Plzni, dělám jazykovku (rozumějte vstávání v 8:00 a končím v 12:35) tudíž stíhám bez relativních problémů pracovat každý den na jakoukoli odpolední brigádu a ještě i volný víkendy. Dělám brigádně ve fabrice (a taky jen díky tomu, že mám v agentuře kamarádku co nedovolí, aby mě stáhli jako brigádníka). Mám možnost pracovat skoro každý den a dokud to jde, pracuji. Za měsíc mám cca 10 tis. podle odpracovaných směn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 7:58 am    Předmět: Citovat

Já mám brigádu v obchodě s knihami - velké plus je, že chápavá šéfová mi píše směny, jak vzhledem ke studijnímu vytížení potřebuji (takže někdy chodím do práce třeba jen na hodinku a půl, když mám okýnko ve školním rozvrhu, jindy zas třeba na celé odpoledne). Taky jsem ráda, že se to aspoň trochu dotýká mého oboru (český jaz. a literatura).
Nevýhodou je dost malý plat a neustálé změny, které nám předepisuje vedení. (Není takřka týden, kdy by se v obchodě něco neměnilo - a často jsou to úpravy odporující zdravému rozumu, které vyžadují spousta práce a energie, aby se pak za týden zase měnily jinak).
Tak jako tak, jsem zatím poměrně dost spokojená - od brigády toho prostě víc neočekávám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 10:51 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Já mám brigádu v obchodě s knihami - velké plus je, že chápavá šéfová mi píše směny, jak vzhledem ke studijnímu vytížení potřebuji (takže někdy chodím do práce třeba jen na hodinku a půl, když mám okýnko ve školním rozvrhu, jindy zas třeba na celé odpoledne). Taky jsem ráda, že se to aspoň trochu dotýká mého oboru (český jaz. a literatura).
Nevýhodou je dost malý plat a neustálé změny, které nám předepisuje vedení. (Není takřka týden, kdy by se v obchodě něco neměnilo - a často jsou to úpravy odporující zdravému rozumu, které vyžadují spousta práce a energie, aby se pak za týden zase měnily jinak).
Tak jako tak, jsem zatím poměrně dost spokojená - od brigády toho prostě víc neočekávám...


To byl vždycky můj brigádnický sen. Jenom se mi nepoštěstilo. Zkoušla jsem i dělat pohovor do Librexu (největší knihkupectví na Moravě), kde se ale bohužel ukázalo, že brigádníky neberou, jenom plné úvazky (deset hodin denně za 9 hrubého Wink ). A v menších knihkupectvích jsou tu rádi, že se vůbec uživí. Hergot Sad
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.