Brigády
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ffd1609f32d809f05510aeeae2ab0853Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
To byl vždycky můj brigádnický sen. Jenom se mi nepoštěstilo. Zkoušla jsem i dělat pohovor do Librexu (největší knihkupectví na Moravě), kde se ale bohužel ukázalo, že brigádníky neberou, jenom plné úvazky (deset hodin denně za 9 hrubého Wink ). A v menších knihkupectvích jsou tu rádi, že se vůbec uživí. Hergot Sad


No, upřímně řečeno, u nás ty knížky už začínají dost vytlačovat hračky a různá veteš pro domácnost - každý týden jich ve zboží chodí míň a míň... Ale pravda, pořád lepší než nic - práci v knihkupectví jsem si taky vždycky přála. Snad se Ti nakonec podobně poštěstí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 4:44 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tak co znám v Praze studující, tak každý rychle našel, ať už někde v obchodě nebo v rychlém občerstvení Smile Na jobs.cz a podobně je docela hodně nabídek... V Kladně/Litoměřicích už to tak veselé není, ale alespoň jednu brigádu už taky mám (ikdyž je částečně právě v Praze Very Happy )


No jo, ale když máš výuku od 9 do 19 a každý den a obor, na který musíš se připravovat každý den. Já to dělám tak, že mám brigádu v Lbc a roznáším to o víkendu a přes týden jsem celý dny ve škole.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:43 pm    Předmět: Citovat

Tož jsem odpověděla na inzerát k prodeji moštu a burčáku a oni mě pozvali do Prahy na pohovor Very Happy Nevím jestli jenom mě přijde vtipné, že kvůli prodávání ve stánku u nás pojedu do Prahy do hogo fogo restaurantu přesvědčovat někoho, že jsem toho schopná Very Happy Nu jsem na to zvědavá.... to, že voda tam dle internetového menu stojí 45 Kč mě teda opravdu netěší Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 9:00 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
To byl vždycky můj brigádnický sen. Jenom se mi nepoštěstilo. Zkoušla jsem i dělat pohovor do Librexu (největší knihkupectví na Moravě), kde se ale bohužel ukázalo, že brigádníky neberou, jenom plné úvazky (deset hodin denně za 9 hrubého Wink ). A v menších knihkupectvích jsou tu rádi, že se vůbec uživí. Hergot Sad


Do Librexu jsem vždycky taky chtěla:-) teď dělám v jiném nejmenované, knihkupectví v Ově (kdyžtak SZ), splnil se mi můj sen a zároveň jsem velmi vystřízlivěla! Příští rok budu rozhodně brigádu hledat jinde, je to běsná nuda, 8 hodin (normální pracovníci mají 12h) jen stojíš a nudíš se (zvláště, když je venku nádherně a lidi prostě do obchodu nechodí). Nikdy bych nevěřila, že to může člověka tak vyčerpávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 9:40 pm    Předmět: Citovat

Nojo, mě to časem taky došlo. Jen to prostředí tisíců knížek je pro mě velmi stimulující záležitost... Ale uznávám, že člověk si asi nemůže každý den zalézt za stoh a pracovní dobu pročíst Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2014 8:07 am    Předmět: Citovat

Pokud to není nic proti ničemu, mám tu jednu bleskovou nabídku.

Moje známá hledá lidi na mystery shopping do Brna, Ostravy a Freeportu. Je to ale už tento týden. Jedná se o klasickou návštěvu obchodu, pořízení fotek výlohy a v kabince a vyplnění dotazníku. Prostě tradiční mystery.
Mělo by jít o obchod "lepší" značky. Platí docela dobře.
Jestli máte někdo zájem, napište mi do SZ emailovou adresu, kterou bych té paní předala a ona by se s vámi spojila.

Jo, ale komunikace s firmou i dotazník jsou v angličtině něbo polštině (je to polská fima).

Původně se obrátila na mě, ale já se z Prahy vážně nikam nepotáhnu Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.