kadeřnictví s hennou
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=796dddd4b23ed558e1b386f35c45f816Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:00 pm    Předmět: kadeřnictví s hennou Citovat

Ahoj,
chtěla bych se vás všech zeptat, zda znáte nějaké kadeřnictví, kde je běžné barvit hennou, případně jestli byste něco takového ve vašem okolí uvítaly. Doba, po kterou by henna působila, by mohla být vyplněna například pedikůrou, manikůrou, pitím kávy a podobnými požitky.

Děkuji za názory všech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

V ČR nevím, jestli něco takového je, ale prý se to začíná rozmáhat v Německu..

Leč osobně bych to nevyužila, už mám svoje fígle, případně činnosti, které s hennou dělám, takže pro mě by to byla zdržovačka.. Smile

Ale myslím, že spousta holek, zvlášť těch, co s hennou začínají, by to uvítala.. Vzhledem k tomu, že ty kvalitní henny obarví za (teď plácnu) 3 hodiny, by se to dalo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 2:47 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že by to pro kadeřnice byl docela risk - vem si, jak nevypočitatelně se henna chová, každému chytá jinak a každý taky potřebuje přidávat jiné ingredience ... Kadeřnice by nemohla zaručit, že docílí takové barvy, kterou by zákazník požadoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Myslím, že by to pro kadeřnice byl docela risk - vem si, jak nevypočitatelně se henna chová, každému chytá jinak a každý taky potřebuje přidávat jiné ingredience ... Kadeřnice by nemohla zaručit, že docílí takové barvy, kterou by zákazník požadoval.


Ano, samozřejmě máš pravdu, předpokládám rozumné zákaznice, které si vše nechají důkladně vysvětlit a třeba budou i trochu znalé akorát se jim nebude chtít to samy patlat... Znám kadeřnici, která některým holkám hennu aplikuje - ony si donesou svou směs, ona jim ji napatlá a ony potom jdou domů. Tohle by bylo tak, že pokud by měly svou oblíbenou směs, domluvily by se, kadeřnictví by opatřilo všechny přísady... prostě takový kompletní servis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

Je trošku naivné predpokladať "rozumné zákazníčky" Smile .. Fakt, akonáhle si to človek pokašle sám, tak to neako prejde ale nedajboh mu to tak nechytí u kaderníčky ....... Ale teda mne by sa to celkom páčilo, taký balíček, henna, masáž, pedikúra atď ... ale teraz ma napadlo, tie čo hennujú si asi vlásky nefénujú, tak neviem akoby z toho kaderníctva išli Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 3:30 pm    Předmět: Citovat

Nápad zajímavý, já osobně se nebarvím, ale je pravda, že barva u henny je nevyzpitatelná, takže s případnými nespokojenostmi ze strany zákaznic by se muselo počítat. Já by jsem zašla spíše na nějakou kvalitní vitamínkovou (nebarvící) hennu, kde by mi kadeřnice potom umyla vlasy čistě přírodním šamponem a dala přírodní kondiš plus zkrátila konečky opravdu o 2cm a ne o 5, do takového kadeřnictví by jsem moc ráda chodila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Ked som zacinala s hennou hladala som ci to nahodou niekto v meste nerobi... a asi by som vyskusala aj teraz. Samozrejme by zalezalo na cene a ak by ma to vyslo radovo drahsie ako henovanie doma, kaslem na to.. a mozno aj tu manikuru a pedikuru by som rada absolvovala.. aj ked si viem predstavit aj verziu: podstrihnut, nahenovat, schovat pod capicu (jesen/zima..) a ist sa na tu farbu domov vyspat Smile
Tolko moj postoj.. ale z pohladu cloveka ktory v zivote neskusal hennu by som sa na dany salon pozerala asi dost skepticky keby mi zostalo po zasahu odbornika to co mi zostalo po poslednych troch hennovaniach... Very Happy inak by bolo mozno zaujimave pridat k ponukanym sluzbam tetovanie henou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:01 pm    Předmět: Citovat

Zní to hezky, ale tohle bych nikdy v životě nevyužila. Sedět tři hodiny v kadeřnictví s barvou na hlavě. Ne děkuji. Doma mám své soukromí. A pedikůra manikůra...neříkej, že by to bylo zadarmo Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

Tady bych viděla spíš zádrhel v tom, aby měli ty nejpoužívanější značky ve všech odstínech a navíc čerstvé.
Přece jen hennou se nebarví tak moc lidí a když už, nechává to víc hodin a málo komu se bude chtít někde 4 hodiny sedět.
Dále pokud bude do kadeřnictví chodit méně lidí, budou muset hennu obměňovat, aby nebyla stará a měla dobré barvící účinky.
Je to prostě hodně drobností, které se nastřídají a tak kadeřnictví s hennou může obsluhovat jen hennový nadšenec, kterému trocha starostí navíc nevadí. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:18 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem:

"Našla jsem zatím 2 kadeřnictví, kde hennu používají. Jedno naleznete v Kladně. Adresa je Náměstí Sítná 3127, 272 01 Kladno – Kročehlavy a kontakt V.Berkova@seznam.cz. O tom pražském Vám teď bohužel nemohu dát informaci, protože jejich stránky nejsou teď momentálně v provozu. Pracují tam s hennou od spol. Henné, takže pokud zkusíte později zadat do vyhledavače toto klíčové slovo, na stránky se dostanete."

Zdroj: http://www.viviente.cz/zdrava-vyziva-pro-vlasy-henna/

Takže už to někdo zkoušel/zkouší..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.