Jsem nešťastná příšerně mi padají vlasy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=710ecfca65adeb1671a53ca4a027dc4dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 12:04 pm    Předmět: Jsem nešťastná příšerně mi padají vlasy Citovat

Nejsem tu uplně nová, ale s foráma moc neumím. Chtěla jsem se zeptat, zda nemá někdo zkušenost, s nadměrným padání vlasů, je to opravdu šílený, během měsíce, se mi objem zmenšíl skoro o tříčtvrtě. Byla jsem u doktora, ten všechny nemoce vyloučil. Je pravda, že procházím né zrovna dobrým obdobím a mám příšerný stresy. Nemohl by mi někdo poradit, jak toto zastavit, nechci rozhodně bejt plešatá. Nebo to ostříhat, to bych radši umřela, než jít zpátky na krátký vlasy. Předem děkuji. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

No podľa galérie máš hodne husté vlásky Smile ....... Dala si si pozrieť štítnu žlazu, krvný rozbor, atď? ... skús určite neakú vodičku do vláskov, niektorým dievčatám tu pomôžu aj prípravky ako biosil, žihlava a podobne. Ale v ťahších prípadoch bohužiaľ neviem .... sama sa s tým pasujem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 3:11 pm    Předmět: Citovat

koukni sem, jsou tu další důvody proč vlasy padají, třeba něco najdeš: http://www.vlasy.cz/clanky/7-pricin-vypadavani-vlasu-u-zen-5283/
Hodně štěstí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
No podľa galérie máš hodne husté vlásky Smile ....... Dala si si pozrieť štítnu žlazu, krvný rozbor, atď? ... skús určite neakú vodičku do vláskov, niektorým dievčatám tu pomôžu aj prípravky ako biosil, žihlava a podobne. Ale v ťahších prípadoch bohužiaľ neviem .... sama sa s tým pasujem..



Jo v profilu mám ještě krásný vlásky teď to je katastrofa. Jinak štítnou žlázu mám léčím se sní už od mala, ale nevím proč by mi začli padat vlásky až ted nikdy jsem stím problém neměla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 5:02 pm    Předmět: Citovat

Mitico napsal:
koukni sem, jsou tu další důvody proč vlasy padají, třeba něco najdeš: http://www.vlasy.cz/clanky/7-pricin-vypadavani-vlasu-u-zen-5283/
Hodně štěstí Very Happy



dekuji ti moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

V tom prípade by som prvé bežala za endokrinologičkou, nech sa na mňa znovu dôkladne pozrie, či sa niečo nezmenilo a podobne ... Veľa šťastia..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 5:09 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
V tom prípade by som prvé bežala za endokrinologičkou, nech sa na mňa znovu dôkladne pozrie, či sa niečo nezmenilo a podobne ... Veľa šťastia..



Jo já se tam ráno obědnám a uvidime treba je to vazne od toho změnila mi leky taky nedávno a musela jsem začít brát antikoncepci mozna je to taky od toho mozna mi chybí nejaky vitaminy ale je to vazne desny jak hodne mi to pada
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 5:19 pm    Předmět: Citovat

nunanek55 napsal:
Kvetinka06 napsal:
V tom prípade by som prvé bežala za endokrinologičkou, nech sa na mňa znovu dôkladne pozrie, či sa niečo nezmenilo a podobne ... Veľa šťastia..



Jo já se tam ráno obědnám a uvidime treba je to vazne od toho změnila mi leky taky nedávno a musela jsem začít brát antikoncepci mozna je to taky od toho mozna mi chybí nejaky vitaminy ale je to vazne desny jak hodne mi to pada


No pokiaľ si v poslednej dobe zmenila lieky, nasadila antikoncepciu atď tak podľa mňa to je bez debaty kde treba hľadať problém. Krvné testy ti odhalia keby ti niečo chýbalo, najčastejšie padajú keby to bolo železo ( to povedala moja doktorka, že sa čuduje, že ho mám aj viac ako je norma a že padajú.. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 8:37 pm    Předmět: Citovat

nunanek55 napsal:
Kvetinka06 napsal:
V tom prípade by som prvé bežala za endokrinologičkou, nech sa na mňa znovu dôkladne pozrie, či sa niečo nezmenilo a podobne ... Veľa šťastia..



Jo já se tam ráno obědnám a uvidime treba je to vazne od toho změnila mi leky taky nedávno a musela jsem začít brát antikoncepci mozna je to taky od toho mozna mi chybí nejaky vitaminy ale je to vazne desny jak hodne mi to pada


Musela?

Jinak jsem našla toto

"Štítná žláza a vztah k hormonální antikoncepci a hormonální substituční léčbě (HST): před nasazením hormonální antikoncepce při nepravidelném menstruačním cyklu nutno vyloučit poruchu činnosti ŠŽ a hyperprolaktinémii. Před nasazením HST je vhodné rovněž vyloučit poruchy ŠŽ, a to pro „podobnost“ příznaků klimakterických potíží a některých příznaků hyper-, resp. hypofunkce ŠŽ. Při dobře léčené poruše ŠŽ (hyponebo hyperfunkce) hormonální antikoncepce ani hormonální substituční léčba nejsou kontraindikovány. Nesmí se zapomínat, že estrogeny zvyšují hladiny TBG a T4. Hladiny fT4 a TSH se při léčbě nemění. "

jestli to chápu dobře, měla by ses opravdu nechat vyšetřit na endokrinologii Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

Musela?

Jinak jsem našla toto

"Štítná žláza a vztah k hormonální antikoncepci a hormonální substituční léčbě (HST): před nasazením hormonální antikoncepce při nepravidelném menstruačním cyklu nutno vyloučit poruchu činnosti ŠŽ a hyperprolaktinémii. Před nasazením HST je vhodné rovněž vyloučit poruchy ŠŽ, a to pro „podobnost“ příznaků klimakterických potíží a některých příznaků hyper-, resp. hypofunkce ŠŽ. Při dobře léčené poruše ŠŽ (hyponebo hyperfunkce) hormonální antikoncepce ani hormonální substituční léčba nejsou kontraindikovány. Nesmí se zapomínat, že estrogeny zvyšují hladiny TBG a T4. Hladiny fT4 a TSH se při léčbě nemění. "

jestli to chápu dobře, měla by ses opravdu nechat vyšetřit na endokrinologii Wink


Děkuji moc už jsem se dneska obědnala jdu tam v útery tak uvidíme co mi řeknou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.