Jsem nešťastná příšerně mi padají vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2aac0577ffb5719aaad5dcbe61f1d9eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 7:11 pm    Předmět: Citovat

Tak po zdravotní strance jsem v pořádku takže vubec nevím co mám dělat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 11:56 am    Předmět: Citovat

Hmm, a kdy přesně jsi měnila ty prášky? On ten vlasopád nemusí přijít úplně hned, někdy ten nástup může trvat i pár měsíců. A stres je taky docela dobrej spouštěč (tam sice vlasopád nastupuje většinou taky trochu s odstupem, ale u každýho to taky neplatí, někomu se nedostaví vůbec, někomu začnou padat vlasy, jen co se stres objeví)... Blbý je, že ani v jednom případě člověk moc netuší, jak dlouho budou ty vlasy padat.
Nicméně to Ti asi moc nepomůže, co? TAkže bych asi vlasy krmila hlavně zevnitř (vitamíny, stopový prvky, vnitřně užívaný oleje - viz. příslušný vlákna), plus se snažila jemně prokrvovat pokožku hlavy (třeba biohar nebo lopušák či nějaký kofeinový tonikum spojený s veeeelmi jemnou masáží). Ale třeba někdo poradí něco lepšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 12:24 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

Před nasazením HST je vhodné rovněž vyloučit poruchy ŠŽ, a to pro „podobnost“ příznaků klimakterických potíží a některých příznaků hyper-, resp. hypofunkce ŠŽ. Při dobře léčené poruše ŠŽ (hyponebo hyperfunkce) hormonální antikoncepce ani hormonální substituční léčba nejsou kontraindikovány. Nesmí se zapomínat, že estrogeny zvyšují hladiny TBG a T4. Hladiny fT4 a TSH se při léčbě nemění. "

no, docela zajímavý tohleto, já sem v 17ti začla brát HA a do půl roku mě diagnostikovali silnou hypofunkci ŠŽ!!... a ty klimakterický podobnosti, to fakt sedí... zvyšuje T4, hmm, asi proto to šlo tak rychle, ŠŽ tu HA asi prostě nedala... když si vzpomenu na vlasy, tak asi nějak extra nepadaly, ale nerostly, byly slabý, a tak... to už je ale OT, jen jsem měla potřebu se vylejt... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.