Prohibice
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3d04b1562c69d06261c72e75a5068ff4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co si myslíte o celoplošnému zákazu prodeje lihovin s obsahem alkoholu nad 20%?
Vzhledem k vážné situaci je to dobře
68%
 68%  [ 40 ]
Je to špatně, rozbují se černý trh a pití bude ještě nebezpečnější
31%
 31%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 58

Autor Zpráva
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:59 pm    Předmět: Prohibice Citovat

Myslím, že tohle téma Českem fakt hýbe (představte si, že by nám zakázali pivo, to už by byl pro Čechy fakt konec světa Laughing ) tak snad nevadí, že ho zakládám.
Myslíte si, že je to v téhle situaci dobře nebo špatně?
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:08 pm    Předmět: Citovat

Když to nadnesu, je mi to fuk. Jsem skoroabstinent. Ovšem lidi, co žijou z tržeb jako barmani, budou mít los trablos.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:08 pm    Předmět: Citovat

Čekala jsem, kdy se to tady objeví Smile Momentálně to je asi nejlepší možné řešení, mohlo přijít i dřív. Tušim že to je jen dočasné, dlouhodobě udržitelný stav to neni, nebo alespoň ně za současných podmínek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Abstinent rozhodně nejsem, momentálně jsem na antibiotikách a nehodlám nic ani slavit, ale je mi tak nějak ouzko z toho, že kdybych z nějakého důvodu chtěla, tak si vodku nekoupím Smile

Snad to tak nezůstane moc dlouho. Navíc tohle není úplně řešení, spíš bude poptávka po alkoholu za "každou" cenu


+ ušlý zisk všem co mají od státu kolkovaný alkohol na skladech teda rozhodně nezávidím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:58 pm    Předmět: Citovat

stve me to a dost. Uz z principu. Tady se vse dela tak, aby to nekomu hralo do karet. Ale verejny zajem je jim ukradenej.
Ten pruser s chlastem je uz snad tresinka na dortu korupce, klintelismu a co ja vvim jeste jake smejdu co tu buji od listopadu 89.
Chtelo by to poradne zakony a vymahat je padni komu padni. Ale to tady jen tak nepujde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 1:39 am    Předmět: Citovat

Mě je to jedno, myslím, že každej rozumnej člověk po zprávách uplynulých dní dává pozor co pije a jestli vůbec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 7:32 am    Předmět: Citovat

Z těch mrtvých a slepých mi bylo smutno, já jsem ráda, že je ta prohibice vyhlášena než se to všechno vyšetří, a jsem z toho úplně vyjukaná, tohle tady za mého života ještě nebylo Shocked A včera po práci v báru jsem si chtěla dát křídla a ono leda hovno, jsem se o prohibici dozvěděla až od barmana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 8:16 am    Předmět: Citovat

Mě osobně se to naprosto netýká. Ale je mi smutno z toho, že prostě nestačí říct: vy blbouni, nepijte to, pokud je vám život milý. Že se to prostě musí zakázat, protože lidi jsou neskutečně hloupí.

Stát přijde za tu dobu o daně z chlastu a lidi, co v tom podnikají o zisk, to je pravda. Ale jak říkám, alkohol není životně důležitý a kdyby se neprodával, žádná hrůza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 8:32 am    Předmět: Citovat

s prohibici souhlasim, v tyhle situaci uz se to musi fakt nejak resit. a ani mi to osobne nijak nevadi, protoze tvrdej stejne nepiju, jen hodne vyjimecne rum s kolou. jen by me zajimalo, jestli ten alkohol, co ted z obchodu, baru atd. zmizi, tak jestli ho budou nejak kontrolovat? jakoze jestli se na par tydnu uklidi a pak zase vynda, tak to asi nema smysl ne? co kdyz je ten pancovanej nekde mezi tema lahvema?

jinak souhlas s eMiou, taky mi to prijde hrozne zvlastni, s takovymhle razantnim opatrenim jsem se taky jeste nesetkala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

Myslím, že žádná prohibice nikdy nic nevyřešila, akorát vedla k tomu, že se alkohol ještě ve větší míře pil neveřejně a samozřejmě bohatli ti, co jej takto prodávali... viz USA a jejich prohibice ve 30.tých letech... ta vlastně "postavila" na nohy americkou mafii... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.