Humor, aneb co nám připadá nebo nepřipadá vtipné
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9b46f27a93123d3f048b00d2aee49e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 10:52 am    Předmět: Humor, aneb co nám připadá nebo nepřipadá vtipné Citovat

Ano, myslela jsem to tak, že někdy to působí jako celek hodně dětsky. Už je jí víc než 50 let a prostě se někdy oblékne jak děvčátko z Večerníčku. Docela mě mrzelo, když jsem viděla, jak se jí studenti za zády smějí, protože já ji i přes její přísnost měla ráda. Je to opravdu nesmírně vzdělaný člověk a hodně mě naučila. Asi nejvíc ze všech profesorů, co jsem kdy měla.

Nedostatek smyslu pro humor se asi léčit moc nedá. Odjakživa nemám ráda komediální seriály typu Monty Python apod. Přidají mi nekonečně blbé a nevím, čemu bych se tam měla smát Sad . Jako malá jsem měla ráda Funése a za největšího komika považuji Vlastu Buriana (protože ten toho skutečně hodně uměl a nemusel dělat jen přiblblé ksichty a absurdní scénky). Ale jinak mi obecně lidé říkají, že se neumím smát a beru všechno moc vážně. Možná je to z toho mizerného dětství, nebo co. Nevím. Sad
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ano, myslela jsem to tak, že někdy to působí jako celek hodně dětsky. Už je jí víc než 50 let a prostě se někdy oblékne jak děvčátko z Večerníčku. Docela mě mrzelo, když jsem viděla, jak se jí studenti za zády smějí, protože já ji i přes její přísnost měla ráda. Je to opravdu nesmírně vzdělaný člověk a hodně mě naučila. Asi nejvíc ze všech profesorů, co jsem kdy měla.

Nedostatek smyslu pro humor se asi léčit moc nedá. Odjakživa nemám ráda komediální seriály typu Monty Python apod. Přidají mi nekonečně blbé a nevím, čemu bych se tam měla smát Sad . Jako malá jsem měla ráda Funése a za největšího komika považuji Vlastu Buriana (protože ten toho skutečně hodně uměl a nemusel dělat jen přiblblé ksichty a absurdní scénky). Ale jinak mi obecně lidé říkají, že se neumím smát a beru všechno moc vážně. Možná je to z toho mizerného dětství, nebo co. Nevím. Sad


Teeeda, ty nemáš ráda Monty Pythony??? Tož je ale fakt kritické... Wink Razz Very Happy To už jsem s rozumem v koncích... Embarassed Wink Laughing Very Happy
Ale stejně záleží hlavně na tvém partnerovi, jaký pohled na to má on Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

Ono těch smyslů pro humor je víc, my se taky s mužem neshodneme úplně na všem - jemu třeba nepřijde vtipný Garfield, zato má docela rád Hurvínka, kdežto já Garfielda žeru a Hurvínka nesnáším. Nebo mám ráda vtipy od Kantorka a on ne...ale v takovém obecném humoru se shodneme, takže žádný problém.
Smysl pro humor pak zcela ztrácím, když jsem nevyspalá Wink Na to pak doma upozorňuji předem, stejně jako můj muž předem upozorňuje, když má hlad, protože to je pak velmi popudilvý Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:22 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Ono těch smyslů pro humor je víc, my se taky s mužem neshodneme úplně na všem - jemu třeba nepřijde vtipný Garfield, zato má docela rád Hurvínka, kdežto já Garfielda žeru a Hurvínka nesnáším. Nebo mám ráda vtipy od Kantorka a on ne...ale v takovém obecném humoru se shodneme, takže žádný problém.
Smysl pro humor pak zcela ztrácím, když jsem nevyspalá Wink Na to pak doma upozorňuji předem, stejně jako můj muž předem upozorňuje, když má hlad, protože to je pak velmi popudilvý Razz


No, tak jako úplně na všem se samozřejmě shodnout nedá. Taky kolikrát nadšeně básním o nějakém filmu a miláček pak zkoukne pět minut a jde pryč... Embarassed Crying or Very sad Ale v zásadě se v těchle věcech celkem shodneme, konkrétně pokud jde o smysl pro humor tak asi opravdu hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:

Nedostatek smyslu pro humor se asi léčit moc nedá. Odjakživa nemám ráda komediální seriály typu Monty Python apod. Přidají mi nekonečně blbé a nevím, čemu bych se tam měla smát Sad . Jako malá jsem měla ráda Funése a za největšího komika považuji Vlastu Buriana (protože ten toho skutečně hodně uměl a nemusel dělat jen přiblblé ksichty a absurdní scénky). Ale jinak mi obecně lidé říkají, že se neumím smát a beru všechno moc vážně. Možná je to z toho mizerného dětství, nebo co. Nevím. Sad


jééé, fay, my máme ale opravdu odlišný smysl pro humor Very Happy Laughing Laughing To je legrační Smile Já nemusím Funese a na Buriana sem skoro alergická Very Happy Very Happy Very Happy zato Monty Python...je sranda podle mého gusta Smile Jeje, svět je barevnej, to je hezký Smile
Jinak teda schopnost smat se je pro me osobne dulezita a myslim, ze me prave smysl pro humor udrzel casto v blbych situacich nad vodou...
Protoze umoznuje odreagovat se, podivat se s nadhledem, oprostit se....Smile prote mi to jako pomaha:) a asi sem aji byla vychovana tak, aby mi to pomahalo....jakoze ono cloveku nekdy nic nez to vtipkovani nezbyva...
a sama na sobe pozoruju, ze ve chvili, kdy se zacinam brat moc vazne, sem vetsinou krucek od nejakeho pruseru....Smile
Ale u Tebe sem zatím neměla pocit, že bys trpěla nedostatkem humoru Smile tak to nebude tak zlý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

Od Monty Pythonů zbožňuju Život Brianův.Jinak Garfielda žeru samozřejmě,hodně situací je ze života a je to kocour co si i přes nástrahy života umí užít Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:48 pm    Předmět: Citovat

No tak Monty Pythoni, to je pro mě mučení. Fuj, jeden bývalý mě s tím mořil, ale vůbec se mi to nelíbilo a už si to proto ani nepamatuji. Mně to prostě nepřipadá vtipné, ale extrémně přiblblé. Podobně jako mistr Bean. Ten je navíc ještě nechutný. Mad
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 6:00 am    Předmět: Citovat

Hm? život Briana mám asi nejradši Smile
Fay asi se mnou nebude souhlasit, ale me to pripada jako strasne chytry, inteligentni a filosoficky hluboký humor, ?.Jinak sem slyšela, že proti filmu Život Briana se konaly velké protesty všech možných odnoží církve a John Cleese vtipkoval, že se filmu povedlo je přivést všechny dohromady po 2000 letech Very Happy
Garfield mi připadá taky velevtipnej a autor ma vyborne odpozorovany život kocek ...
Ale přiznam se , ze ja mam rada aji dost drsny vtipky typu Red Meat ? Mozna sem trosku zvrhla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 10:11 am    Předmět: Citovat

To jsme asi zvrhlé dvě (jak jinak, u moderátorek dv.), Red Meat celkem taky můžu, obecně snesu i hodně drsný humor (nebo taky Vesjolyje Kartinki;) ).
Monty Pythony samozřejmě.
Funes je sice sympatický herec, ale u různých četnických, policajtských a jiných komedií, kde se všichni honí, někam padají a dělají legrační obličeje, se vůbec nebavím.
Mám naopak ráda Svěrákův humor, Járu Cimrmana, Bolka Polívku, Woody Allena. Taky Wericha a Voskovce.
Zbožňuju parodie - filmy typu Limonádový Joe, Tajemství hradu v Karpatech nebo Fantom Morrisvillu....och...jak nemáme tu televizi, tak už jsem hrozně dlouho nic neviděla, má to občas i své nevýhody Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Nepřijdou mi vtipné některé reklamy, spíš mi přijdou hloupé a odrazující.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.