FF UK
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=babb4f2c83cfafdfb0f6ce0e933498c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 11:25 am    Předmět: FF UK Citovat

Hledala jsem a nenašla, snad to tady využijí i jiní Smile. Studenti, neporádíte, nedáte reference ohledně profesorů? Konkrétně na jazyky na povinném základu. Byla bych moc vděčná, nikoho staršího neznám a Uk snad svoje forum nemá, pokud mi to neuniklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

Tedy toto nestuduji, ale znáš www.primat.cz ?

Tam máš krom starých materiálů i reference na konkrétní vyučující..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 2:07 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Tedy toto nestuduji, ale znáš www.primat.cz ?

Tam máš krom starých materiálů i reference na konkrétní vyučující..Smile


nee, neznám, ale díky, juknu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LenockaLugosi
81-160
81-160


Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2012 4:41 pm    Předmět: Re: FF UK Citovat

Hortenzie napsal:
Hledala jsem a nenašla, snad to tady využijí i jiní Smile. Studenti, neporádíte, nedáte reference ohledně profesorů? Konkrétně na jazyky na povinném základu. Byla bych moc vděčná, nikoho staršího neznám a Uk snad svoje forum nemá, pokud mi to neuniklo.


A na jaké jazyky bys chtěla chodit? Na francouzštině je přísnější Slabochová, ale mám pocit, že víc naučí, víc stihne a řekně víc zajímavých věcí o jazyce. Chodila jsem na English for humanities ke Konárové a ta je výborná - mladá a nadšená (=to je ideální stav podle měSmile. Mladá a nadšená je taky Žytková na latinu. Takoví lidé pak také umí nadchnout studenty. Na polštinu je skvělá Anna Winczura. Na němčině jsem byla jednou, vyšla mi Blahníková, ale po té, co jsem s ní měla tu čest, řekla jsem si, že němčina počká, nemusím se učit všechno najednou.
Už asi radím pozdě, je týden po zápise, ale kdybys třeba chtěla zkusit nějaký jazyk v dalším semestru, třeba se ti budou informace hodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 11:35 am    Předmět: Re: FF UK Citovat

LenockaLugosi napsal:
Hortenzie napsal:
Hledala jsem a nenašla, snad to tady využijí i jiní Smile. Studenti, neporádíte, nedáte reference ohledně profesorů? Konkrétně na jazyky na povinném základu. Byla bych moc vděčná, nikoho staršího neznám a Uk snad svoje forum nemá, pokud mi to neuniklo.


A na jaké jazyky bys chtěla chodit? Na francouzštině je přísnější Slabochová, ale mám pocit, že víc naučí, víc stihne a řekně víc zajímavých věcí o jazyce. Chodila jsem na English for humanities ke Konárové a ta je výborná - mladá a nadšená (=to je ideální stav podle měSmile. Mladá a nadšená je taky Žytková na latinu. Takoví lidé pak také umí nadchnout studenty. Na polštinu je skvělá Anna Winczura. Na němčině jsem byla jednou, vyšla mi Blahníková, ale po té, co jsem s ní měla tu čest, řekla jsem si, že němčina počká, nemusím se učit všechno najednou.
Už asi radím pozdě, je týden po zápise, ale kdybys třeba chtěla zkusit nějaký jazyk v dalším semestru, třeba se ti budou informace hodit.


Nee, tohle se mi hodí, jak dojíždím, tak nemám moc čas vyzvídat od starších Razz Nakonec si to nechám do dalšího ročníku a taky bych byla ráda za nějaké nederlandisty a skandinavisty Razz Jinak jsem chtěla ajinu, fráninu si dám spíš jako volitelný někdy Smile

Děkuju a pak mě napadá ještě filosofie, ke komu a tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

Nevím, jak je to s filosofií teď, ale před pár lety byla jistota chodit k Treterovi, všichni proplouvali hladce a bez námahy, já jsem se tam ale nedostala, žádný div, když tam chtěli všichni. Tak jsem si vybrala "filosofii a estetiku" (nebo tak nějak) u Zusky, nebyla jsem ani jednou na přednášce, na konci se psal test, na který si stačilo jednou přečíst poznámky, takže můžu jen doporučit.
Jinak třeba zkoušky z jazyka: na aj jsem měla na ústní Hanzlíkovou a byla pěkně nepříjemná, ačkoli na hodinách se tvářila jak milius. U fj to bylo naopak, Slabochová přísná na hodinách u zkoušky strašně hodná a milá. Snad ti to pomůže, hodně štěstí při studiu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 4:20 pm    Předmět: Citovat

A blbý dotaz, můžu někam chodit na jazyk a přitom z něho nedělat zkoušku? Chtěla bych si oživit fráninu, ale protože mě baví a ne mít stresy, jestli dám zkoušku Razz páč tu povinnou chci a myslím, že musím mít z aj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 3:20 pm    Předmět: Seminární práce Citovat

Nemohla bych někoho poprosit? Mám odevzdat seminární práci a už jsem nějaký čas z gymplu, jestli bych mohla poprosit, zda by to někdo nemohl po mně překontrolovat, spíš jde o formulaci vět. Pár známým jsem to posílala, ale nejsou z FF. Vůbec netuším, komu napsat :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2013 1:15 am    Předmět: Citovat

Z francúzštiny ? Ozvi sa mi na SZ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 8:32 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Z francúzštiny ? Ozvi sa mi na SZ Smile


Nee, žel interpretace literárního díla. Nějak jsem to spáchala, ale byl to boj -.- Budu muset trénovat, jak psát a hlavně jsem moc nepochopila, jak napsat interpretaci -.-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.