Zelený čaj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da583a62e534dd20a75211729a904cbdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 12:38 am    Předmět: Citovat

Pijem ho a je vraj dobrý aj na rast vlasov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Milujem ho hlavne sypaný Smile každučký deň si doprajem dúšok zeleného čaju a je dobrý nielen na pleť ale aj na vlasy Smile
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 5:13 pm    Předmět: Citovat

Jéé,to jsem nevěděla že je taky dobrej na pleť Wink Tak to jsem ráda..zase ho začnu víc pít Wink Ale chci si koupit sypanej ten je chutnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 3:08 pm    Předmět: Citovat

Vzkrisim tema ze zahrobi historie, nachystejte si kameny Laughing

Ale ne, jen jsem chtela prispet svoji troskou do mlyna ... zeleny caj jsem pravidelne zacala pit pred dvema mesici (v listopadu zhruba), japonskou Genmaichu (a to v mozstvim jakoze velkem, lzicku a pul na jeden 750ml hrnek, delam dva nalevy a urazim skoro tri hrnky denne Laughing).

No a jelikoz mi bylo toho tretiho nalevu (kterej mi uz tak nechutna ale furt jeste "barvi") lito, zacala jsem to placat i na oblicej (mozna jen muj pocit, ale podstatne min se mi masti a je celkove takovy hydratovanejsi, kremy nebo tak nepouzivam vubec zadne), a nakonec i na vlasy ... a taky mam pocit, ze se mi mene masti a dokonce, ze mi to trochu prosvetluje ty me nanosy henny Laughing Coz muze byt zas jen muj subjektivni pocit .. ale obcas mam pocit, ze to neni studena cervena, ale spise neutralni ... zejmena v odlescich Smile

Rozhodne doporucuju jak zevnitr tak zvnejsku, jako vlastnik pokozky ktera si vecne vymejsli a obcas se vysype jak v puberte, co si prosla pomerne tezkym akne po vysazeni HA .... rozhodne neublizilo, spise pomohlo Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 4:36 pm    Předmět: Citovat

Tak můj vztah ke konzumaci sypaného zeleného čaje je snad až mimo zákon Embarassed Po práci nebo jen tak během dne si dám šálek nějakéhobz mých patnácti čajů (nakupuju teda v Oxalis a netuším, jak jsou na tom s kvalitou, ale mě chutná) no a mimo to denně vypiju kolem 5 litrů zeleného čaje jen tak na žízeň, v létě víc - ale je to čajová lžička na litr vody a nadvakát natřikrát zalitá, takže velmi slabý odvar. Nikde se s tím nesvěřuju, protože každý z toho množství vody hned padá do mdlob a nemíním se všem obhajovat a vysvětlovat, že (kvůli jiné záležitosti) jsem co půlroku na kontrolebu doktora, který o mé slabosti ví a nikdy jsem neměla žádný zdravotní problém z nadměrného příjmu tekutin. Každopádně od jisté doby mám problém vypít něco jiného než čaj, vodu nebo sladkou sračku colu/kofolu Very Happy alr nevšimla jsem si, že by se zelený čaj nějak odrážel ve stavu vlasů, na pleť je ale moc fajn:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 5:45 pm    Předmět: Citovat

Mimo zakon ... Laughing pekne receno Laughing Jako ja tedka v obdobi naproste neaktivity nemam problem urazit 2,5 - 3l zeleneho taky, ale jak rikas, na objem te vody je to slaby odvar Smile Kofola mi treba nedela problemy, ale sladke dzusy (resp pseudodzusy) nebo podobne uz jo ... proste jak je to umelinova srajda, tak ani tuk. To radej obyc vodu Laughing

A na ty vlasy spis asi nez "zevnitr" ja to leju na palici zvenku a mam pocit ze to dela trochu i objem a vubec jsou takovy pocitove "na omak" lepsi ... mam rada sypke a lehke, coz jsou tak prvnich 12 hodin po umyti a pak smolik T_T pak je zbytek tydne nosim v culiku XD

Jinak Oxalis je myslim fajn, ale zkus mrknout na darka-shop.cz treba prave Genmaichu maji skoro o polovinu levnejsi jak Oxalis a ta jejich mi teda chutna vic jak ta z Oxalisu (v te ta ryze nebyla skoro citit) I kdyz mam dojem ze misto Senchi pouzivaji Banchu (starsi listky i s troskou vetvicek), tak mi to nevadi, spis mi to tak vic chutna. Obecne ale asi pokud si to nenechame dorucit zavakuovane primo od vyrobce z Japonska tak je ta kvalita jaka je, protoze to sem nekdo musi dovezt, nekde se to skladuje atd atd a caj oxiduje a oxiduje ... tak buhvi jak vsechny ty shopy tu s tou kvalitou jsou T_T Ale porad jeste muzem mit iluze, zejo Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 10:34 am    Předmět: Citovat

tiež pijem prevažne zelený čaj a biely čaj a vodu Very Happy ale na vlasy ma to nenapadlo použiť musím to vyskúšať
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 9:58 am    Předmět: Citovat

Zdravím!
Tak včera jsem si po druhé udělala oplach na vlásky ze zeleného čaje a výsledek je jako posledně parádní!

Minule jsem měla na 300 ml vody jeden sáček Jemči, včera na 300 ml jeden sáček čínského čaje. Sáček jsem nechala v hrnečku do té doby, dokud čaj nevychladl tak, abych si s ním mohla polít vlasy, ale i pokožku. Myslím, že silnější vývar (z vícero sáčků) by mohl vlásky trochu vysušit a tak raději zůstávám u takového poměru Smile.
V obou případech jsem čajem polévala vlhké vlásky, které jsem předtím ničím nemyla. Dále jsem čaj už nijak nesplachovala, ale zkrátka s ním nechala vlasy uschnout. Včera jsem navíc do konečků vetřela kapku meruňkového oleje, což je u mě již běžná péče po umytí (ať už šamponem, nebo čímkoliv jiným).

Díky čaji se mi mytí o jeden den oddálí, takže ho asi budu používat častěji, aby se mi podařilo interval mezi mytím prodloužit. Zároveň jsou po něm vlásky lehoučké, zpevněné, objemné, nijak nezapáchají, bohužel ale déle schnou. Za mě tedy zelený čaj jako přeliv na vlasy rozhodně ano!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 9:01 am    Předmět: Citovat

Já taky...konvička cca 0,75l, dva sáčky obyčejného, nejlevnějšího zeleňáku. Pohlídal jsem si teplotu vody aby měla cca 70 až 80°C ( první bublinky). Vyluhování asi tak 3 minuty.

Umyl jsem si hlavu šamponem z DM, Alverde Men Shampoo a oplachl vodou. Další opláchnutí bylo čajem. Vlažným! Potom zábal na asi půl hodiny.

Vysledek- trošku víc objemu, mírně sušší vlasy, ale nic nepříjemného. Příště zkusím po této kůře vmasirovat trošku oleje z DM. http://1.bp.blogspot.com/-XsY0lN3mZ3s/VEwnFAwT58I/AAAAAAAABSc/-xbprYXyCwk/s1600/IMG_0012.JPG

Negativum: při odchodu z koupelny jsem si rozbil konvičku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.