Váha a délka vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aaf75d393b0de535197098a7389284bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq: já velikost XS nosila...před deseti kily. Ale to je na jiné téma.

JInak já jsem v neděli henovala a tak snadno sem si na hlavu nennu ještě nikdy nenanesla Laughing Hold mám pět chlupů a prd to váží Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:24 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
plavunik: nezlob se, ale XS není relativně štíhlá, to je hubená. já mám 36/38 (S/M) a neustále mi každej říká, jaká jsem anorektička...


Neřekla bych, že je to o velikostech oblečení Wink Sama se pohybuji od cca 34 do 38 a z anorexie by mě nemohli ani podezírat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:40 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
plavunik: nezlob se, ale XS není relativně štíhlá, to je hubená. já mám 36/38 (S/M) a neustále mi každej říká, jaká jsem anorektička...


Já si taky nemyslím, že XS je "relativně" štíhlá, ale fakt hubená, přece se vidím Shocked Ale zjistila jsem, že asi záleží na úhlu pohledu, jelikož bývalá spolužačka mi nedávno řekla, že vypadá dost divně, jak jsem teď strašně ztloustla a mám tučné nohy, přičemž velikost kalhot mám XXS a od pasu nahoru XS, no ale když myslí že jsem tlustá... Rolling Eyes Laughing

Jinak při přečtení názvu tohoto vlákna by mě ani nenapadlo, že se tu řeší délka vlasů a váha jako váha člověka, myslela jsem, že se tu rozebírají těžké a lehké vlasy Laughing Já si vždycky přála těžké, aby držely rovně dolů a... mám samozřejmě opak Laughing Ale co pozoruju okolí, tak si fakt všímám, že spíše holčiny při těle mají dlouhé vlasy a vypadají teda mnohem krásněji, než nějaké oškubaniny, byť mají nějaké kilčo navíc! Prostě mají krásné vlasy a hned jsou z nich kočky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:44 pm    Předmět: Citovat

eMia: Tak to by mě docela zajímalo, jak moc je štíhlá kamarádka, když má pocit, že si tlustá Shocked

edit: Blbě čtu, kamarádkou myslím tu bývalou spolužačku.


Naposledy upravil Taru dne st září 14, 2011 6:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:47 pm    Předmět: Citovat

Bych řekla, že to jsou spíš blbé kecy zakomplexovaných.. Rolling Eyes A upřímně nechápu, proč má někdo potřebu řešit, kdo má silnější malíček na levé noze a kdo ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:51 pm    Předmět: Citovat

Tak hej, ja viem, ale nerada hovorím o svojej postave ako o podvýživenej alebo anorektickej Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

plavunik: tak buď trochu sebevědomá a prostě řekni, že si štíhlá. A věř mi, že žádný domělý podbradek na tom nic nemění! Wink

Hanča: jo, zakomplexovanejch a duševně nemocnejch. Strašně miluju, když mi holka metr sedmdesát, čtyřicet kilo i s postelí začne vykládat jak sem hezká, že by chtěla mít takovou postavu, tak drží dietu...a nevysvětlíš jí, že mám o 15 koli víc, takže by měla hezky začít papkat. A zase naopak ty narážky o nadváze a oplácanosti, nejlépe z úst peroxid blondýnky s umělými nehty a tunou líčidel na obličeji....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

Inak k tomu tvrdeniu o váhe a dlhých vlasoch..mám dve kamarátky s hodne dlhými vlasmi.. obe ich mávali minimálne po zadok Smile jedna tenká ako prútik,že mala tie vlasy ako sveter Very Happy a druhá trošičku pri tele. Taká tá zavalitejšia postava. Takže sa to objektívne povedať nedá si myslím.

Inak ako tu čítam,že nosíte XS Sad ja som dosť vysoká cca 170cm a nohy mám asi metrové Very Happy takže Sko mi koľkokrát krátke :/ nosím Mko a sú mi fajn. Mikiny musím mať tiež Mko,lebo rukávy sú mi krátke na Sku Very Happy Všetci mi hovoria,že som chudulinká,ale oblečenie to netvrdí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:30 pm    Předmět: Citovat

kowka napsal:
Všetci mi hovoria,že som chudulinká,ale oblečenie to netvrdí Wink

já to mám podobně jako Taru, velikosti od 34 do 38, ale že bych byla hubená mi nikdy nikdo neřekl (a taky není důvod). Asi jsem celkově drobnější, když se i se špekama obvykle nacpu do 36...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:23 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadá, že ta štíhlost se u fest dlouhých vlasů musí projevovat jako výhoda - opticky stejné množství vlasů na polovičním zadku musí vypadat dvojnásobně husté Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.