Váha a délka vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7aa97e2d7ed2f1fd097f87ef0d0a6bdcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

Tymto si mi strasne pripomenula film "The Brain" so Jean-Paul Belmondom. Laughing[/quote]

Ten neznám, ale zkusím si ho najít ke stažení Smile

A na tu velikost oblečení bych moc nekoukala, ono to je kolikrát postavené na hlavu.
U něčeho mi v pohodě stačí M ale třeba košile musím mít L- XL protože jsou malé přes prsa a rukávy. Ono jim občas nedojde, že to musí zvětšít tak nějak úměrně postavě, ne jenom přes břicho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 5:08 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
wensdy napsal:
plavunik: nezlob se, ale XS není relativně štíhlá, to je hubená. já mám 36/38 (S/M) a neustále mi každej říká, jaká jsem anorektička...


Ono to cislovanie zavisi aj od celkovej stavby tela. Napr. ja by som si S nenatiahla ani kebyze sa vyhladujem na smrt, ale kamaratka XS/S nosi bezne, pretoze je drobna tak nejak celkovo, proste taka roztomila miniatura. Very Happy

Vixen napsal:
Jinak mi težké nepřijdou, zas tak dlouhé nemám (chybí mi asi 3 cm do pasu). Ale drdol si musím udělat přesně uprostřed hlavy jinak jí za chvíli začnu klopit nabok jak mě to převažuje.


Tymto si mi strasne pripomenula film "The Brain" so Jean-Paul Belmondom. Laughing


Souhlasím. Já mám taky XS, výška 164, váha 51. Takže BMI naprosto v pořádku a nikdo mi nemůže řikat, že jsem anorektička nebo že na to mám tělo. Jsem malá a samý sval, takže anorektickou postavu rozhodně nemám. Je to hodně o stavbě těla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 5:16 pm    Předmět: Citovat

Holky,
dělejte to chytře. Zapomeňte na jakákoliv čísla, X, L atd. Na všechno zapomeňte.

Když příjdu do obchodu, najdu někde nějakou šikovnou paní prodavačku a řeknu: "Měli by jste prosím TAM TO NĚCO přímo na mě?" ...a zavřu uši, když si paní mrmlá velikost, ( a i když to náhodou slyším, je mi to jedno, protože se v tom nevyznám...) Pak mi to paní dá vyzkoušet, sedí mi to a jsme spokojení všichni. Very Happy Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 6:07 pm    Předmět: Citovat

haha...ještě sem nepotkala prodavačku, co by se trefila. Skoro pořád slýchám "to vám bude malé/velké"...prodavačka je ten poslední, koho bych v tomhle poslechla Laughing

Hedwica: já mám 169cm, to není zas takovej rozdíl...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 7:14 pm    Předmět: Citovat

Šikovnou prodavačku jsem zažila jenom jednu . V Kotvě jak byla prodejna H.I.S, ta na mě koukla a hned mi dala správné džíny. Nádhera Smile

A teď to celé předělali a jsou tam prodavačky protivné rusky, nebo mladé holky co bud chtějí vnutit první co jim přijde pod ruku nebo si povídají s kolegyní a zákazníků si nevšímají.

Takže na velikost koukám jenom orientačně a do kabinky si beru jednu věc ve třech velikostech a jedna mi většinou padne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Jedna opravdu šikovná prodavačka byla i tak před 2 roky v obchodě s džíny Vigoss v brněnské Vaňkovce, mrkla na mě a trefila velikost, délku, ale i lichotící střih. Bohužel už tam nepracuje, od té doby jsem si tam nevybrala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 11:06 pm    Předmět: Citovat

podle mě to s těma velikostma mají všude úplně jinak a číslujou to podle nálady Very Happy , například jsem asi před týdnem scháněla společenský kalhoty (nebyli to žádní vietnamci, podle všeho slušnější obchod s celkem společenským oblečením...ikdyž kdo ví, odkud to dováží Very Happy ), najdu velikost 42, to mi v pase, přes zadek a nohy bylo tak akorát, ale neseděl střih, pak jsem objevila 38, co se mi zdály, tak nějak na mě, ale teda byly mi menší, po čase hledání jsem našla celkem pěkný, velikost 48...říkám si, sakra 48, to už je asi celkem dost, tak velká a tlustá snad nejsem, ale schválně jsem je zkusila a padly jako ulitý Very Happy a řekla bych, že odpovídaly těm 42, možná 44, takže holky, nějakým pitomýma velikostma se nezabývejte, nemějte depky, vždyť to číslujou jak se jim zachce jenom, aby tam nějaký číslo vůbec bylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 8:33 am    Předmět: Citovat

O módě máme vlákno tu . Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 8:33 pm    Předmět: Citovat

Já vůbec nevím jak mám dlouhé vlasy, protože ikdyž se učešou do hladka, že se nekroutí vůbec, prapodivně odstávají. Embarassed Nevíte jak to zjistit, ani nevím, jestli mně povyrostly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 9:27 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Já vůbec nevím jak mám dlouhé vlasy, protože ikdyž se učešou do hladka, že se nekroutí vůbec, prapodivně odstávají. Embarassed Nevíte jak to zjistit, ani nevím, jestli mně povyrostly


nejjednodušší je zkoumat odrosty, měření délky může zkreslovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.