Konspirační teorie, urban legens & hoaxy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2ff88308f8eaafc466b56c5cfd7dbc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hoaxy obvykle
Přeposílám, jsem pověrčivá
0%
 0%  [ 0 ]
Zřídkakdy přepošlu, ale jen ty milé, nevyhrožující
25%
 25%  [ 16 ]
Zásadně nepřeposílám, ať je tam cokliv.
65%
 65%  [ 42 ]
Občas přepošlu ze strachu, když mě to nahlodá
9%
 9%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 8:15 pm    Předmět: Zatracené Hoaxy(řetězové zprávy) Citovat

Tak právě mi zas jedna taková totálně zkazila večer. Jedna známá mi poslala toto:
Tady ti něco posílam.Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mam blond vlasy a děsivé oči.Nemam nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem Zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip!!! Něco dobrého se ti stane v 15.22- někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!!Neporuš to.... Sory že ti to posílám. Posílám to ze strachu ne o sebe ale své blízké.Tento dopis pochází z Venezuely bzl vyslán aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější.Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.Změny se dočkáš do 5 dnů.Alena Kovaříková která ho poslala 22 lidem v losování vyhrála auto.Erik Pražák který tomuto dopisu nevěřil Do 5 dnů dostal rakovinu

I když mi rozum říká, že jt to pitomost, mám z toho vnitřně špatný pocit a nevím, jestli uškrtit jí, nebo ty blbečky, co takhle děsí lidi. Taky máte s podobnými zprávami zkušennosti??? Já je obvykle mažu bez přečtění, ale toto mi nepřišlo mailem, ale do vzkazů na Lidé.cz a než jsem rozpoznala o co jde, už jsem to měla přečtené. Fakt nemám chuť to někomu posílat, hlavně nechci podobné duševní nepříjemnosti připravovat svým známým... ach jo!!! Grrr.
To jen takový úvodní výlev. A co vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

Tak za todle jsem zrušila majly a nikomu je nedala... nesnášim to alidi co mi to pošlou zazdívám. Prostě se k nim neznám, a když je potkám, vytmavym jim to... Evil or Very Mad Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

Kdo mi tohle pošle, končí u mě. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Kdo mi tohle pošle, končí u mě. Evil or Very Mad


A priste jde primo do Spamu Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Nicole napsal:
Kdo mi tohle pošle, končí u mě. Evil or Very Mad


A priste jde primo do Spamu Twisted Evil


Ano, totéž dělám i já... Wink Nevěřím tomu, že něco , díky nějakému zázraku, vyhraju , zlepší se mi či něco podobného ... tamže mažu a likviduju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tak tyhle maily nenávidím!!!A stejně tak mě štvou lidi,kteří mi je posílají....dál tyhle věci nedávám a nikdy dávat nebudu.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 11:29 pm    Předmět: Citovat

No já se předem omlouvám, jestli budu OT, ale včera jsem zažila tuhle "řetěžovou zprávu" naživo a bylo to o to nepříjemnější... Tak to napíšu sem, jsem z toho nesvá už od včera.

Včera ráno mě v Hypernově (nikdo tam v tu dobu ještě nebyl) zastavila hrozně divná paní s naprosto hrozným pohledem. Zastavila mě a ptala se, jestli se všechny obchody otevírají až od desíti. Já ji vstřícně řekla, které jsou otevřené, a že může kdyžtak počkat. A ona na mě, že na ni působím zvláštně a že mi musí něco důležitého říct... Přiblížila se ke mě tak, jak mi to nebylo příjemné (bála jsem se, že na mě přenese nějakou infenční chorobu) a začala mi říkat, co mi všechno čte z mých očí, udělala mi tam totální analýzu mé osoby, až se mi málem omdlít chtělo, protože všechno byla pravda... Ona, že prý to vidí, že je jasnovidka nebo co :-/ Řekla mi natvdo, co jsem si prožila (a ono to byla pravda), jaká jsem a kdo jsem za člověka. Ještě chvíli a těma šílenýma očima by mě zhypnotizovala Sad Jako já na žádné duchovní věci nejsem, ale co mě docela položilo - v momentě, kdy řekla, že mě zbavuje všech negativních věcí, je bere na sebe, že mi předurčuje zdraví a dává mi spoustu pozitivní energie, cítila jsem v celém těle horké bodavé jehličky. Sugesce je prevít, ale tohle bylo hodně silné... No a nakonci mě dorazila. Řekla, (až po tom, co mě na půl hodiny zastavila, znalyzovala, vyčistila od zlého a napumpovala mě novou energií :-/ ), že vždycky po takovém zákroku vybírá finanční dar... Měla jsem strach, navíc mi bylo blbé po tom proslovu jen odejít, tak jsem ji dala 50Kč, poděkovala ji a šla jsem. Ten den byl celý pak takový zvláštní a děly se mi zvláštní věci.

A teď proč to patří k tomuto tématu... Kamarádka mi řekla, že nedávno četla v novinách, že taková žena chodí od člověka ke člověku a kdo ji nedal peníze, toho proklela... Prý se opravdu lidem, co tomu nevěřily, děly hrozné věci od té doby... Ta žena s tou padesátikorunou byla spokojená, řekla mi, že jde na mě na první pohled vidět, že nemám moc peněz Laughing že víc ani nečeká. No kamarádi se mi smáli, že jsem ji přispěla na nové boty...

Věřím tomu, že někdo může mít takovou moc, že umí předvídat, umí klet, škodit. Nevěřím, že každý, ale setkala jsem se už se zvláštními lidmi neobvyklých schopností. Jenže tohle mě hrozně děsí. Přiznám se, ač nejsem člověk, který na to věří, jsem materialista mozku, míchy a biochemie. A možná to vše jen opravdu bude dílem sugesce Sad Prostě příklad těchto řetězových mailů v praxi...

Jinak mi taky ty maily kdysi chodily, a měla jsem chuť odesílatele zabít. Dál jsem rozesílala jen věci na přemýšlení, uvědomění, ale to bylo kdysi, dnes ani to ne.

EDIT: OMG, to je zas román Rolling Eyes pardon Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 7:07 am    Předmět: Citovat

Brrrrr, Kath, tak z tvého příspěvku mi běhá mráz po zádech...
já tady tomuto věřím, a co se ti pak děly za zvláštní věci?


Jinak pokud mi dojde hoax, taak neváhám navštívit stránku o hoaxech a dotýčným to rozeslat Very Happy Very Happy Very Happy
jinak mažu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

Hoaxy zásadně ignoruju, naštěstí mi jich moc nechodí.

K tomu co psala Kathory - asi existují lidé se zvláštními schopnostmi, ale nejspíš je jich jen naprostý zlomek z těch, co to o sobě tvrdí. Jsem v tomhle velmi skeptická. Myslím, že lidi jako ta žena v Hypernově mají snad jisté vlohy působit sugestivně či manipulovat lidmi, a zneužívají toho na citlivé jedince, aby získali obživu. Nic víc bych v tom neviděla. Potkat někoho takového na ulici, asi rázně ukončím hovor nebo radši vůbec nezačínám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

No, to mi připomíná, jak mi kamarád vyprávěl, že si nikdy nemám nechat věštit od staré cigánky, že on ten omyl jednou udělal a když jsem se ptala, co mu předpověděla, neřekl, ale příjemné to moc nebylo. Jednou jsme potkali na pouti takovou starou babici, co vykládala tarot. Kamarádka do toho chtěla jít, ale na nás byla ta babice moc přesvědčivá, tak jsme jí to nedovolili. Je fakt, že většinou jsou to blbosti a nefungujou, ale i dneska je ještě pár nefalšovaných "starých cigánek", co znaly naše babičky. Já na tohle vždycky cituju Nikolu Šuhaje: Jsou věci mezi nebem a zemí a čarodějnice taky jsou.

Hoaxy většinou absolutně ignoruju a snažím se je ani nečíst, ale je fakt že ty výhružky v nich nejsou nic příjemného.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.