Konspirační teorie, urban legens & hoaxy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=81ea7432e7bb7891353cf57386b99f28Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hoaxy obvykle
Přeposílám, jsem pověrčivá
0%
 0%  [ 0 ]
Zřídkakdy přepošlu, ale jen ty milé, nevyhrožující
25%
 25%  [ 16 ]
Zásadně nepřeposílám, ať je tam cokliv.
65%
 65%  [ 42 ]
Občas přepošlu ze strachu, když mě to nahlodá
9%
 9%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 1:22 am    Předmět: Citovat

21. prosince 2012 se z vod oceánu vynoří Cthulhu, přivolá z hlubin vesmíru ostatní Prastaré a nastane terror a požírání duší ve velkém!

No a nebo zase zaspí a nestane se nic.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 1:23 am    Předmět: Citovat

Nebo se zhulí do vychechtana a bude zemětřas... Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 1:38 am    Předmět: Citovat

Morganna: Kam ty na to proboha chodis .. Laughing Laughing Laughing Je jen velice malo tvych prispevku, ktere mne neslozi do kolen ihned a jeste mene tech, ktere to neudelaji ani po peti minutach Laughing Laughing Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 1:50 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Nebo se zhulí do vychechtana a bude zemětřas... Twisted Evil Laughing

Také dobrá možnost.
Ovšem momentálně se mi jako zdaleka nejzajímavější jeví alternativa, že Cthulhu vypije káď LSD. To by se pak pěkně roztáčela hvězdná kola i šoggoti.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 2:24 am    Předmět: Citovat

Sadako napsal:
Také dobrá možnost.
Ovšem momentálně se mi jako zdaleka nejzajímavější jeví alternativa, že Cthulhu vypije káď LSD. To by se pak pěkně roztáčela hvězdná kola i šoggoti.


Tý kráso, to budou barevné sny, možná že Velkému vozu i ufrčí kolo... Twisted Evil Laughing

Jitt - je nám ctí, národním svátkem a prasečími hody Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

Tal já bych řekla, že všichni už budou mít napečíno a zásobeno na vánoce, tak kdyby něco, jídlo bude. Ovšem za předpokladu, že to někdo přežije.

Já zvědavě vyčkávám. Pokud to vážně přijde, stejně s tím nic nenadělám, takže budu reagovat operativně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 9:53 am    Předmět: Citovat

Neskutečným způsobem mě vytáčí všechny hoaxy. A to tím stylem, že mi je přeposílá máti a všemu věří. Neustále vysvětluju, že tomu nemůže věřit, ale je to jak hučet do dubu. A pak mi volá, zda chci taky nakoupit zásoby, bo bude nějaké období bez slunce či co. Aaaarrrgggghhhh!! Nic jiného mě tak spolehlivě (a zbytečně) nevytočí. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

Sidonie: Jo, s rodicema je obcas sranda, obzvlast s temi, co jsou starsich rocniku ... Laughing

Morganna: Kdyby jen barevny sny, ale vis, jak bude zas v alejich nablito az se dostanou z rause? Laughing Laughing Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Neskutečným způsobem mě vytáčí všechny hoaxy. A to tím stylem, že mi je přeposílá máti a všemu věří. Neustále vysvětluju, že tomu nemůže věřit, ale je to jak hučet do dubu. A pak mi volá, zda chci taky nakoupit zásoby, bo bude nějaké období bez slunce či co. Aaaarrrgggghhhh!! Nic jiného mě tak spolehlivě (a zbytečně) nevytočí. Twisted Evil


Na to je expert moje matka stověžatá. Furt jí říkám, ež je to k ničemu, jak by někdo psal, že slunko je od přírody fialové a obloha zelená. Ona řekne - jo, máš pravdu. A příště mi to pošle znova. Twisted Evil A furt mi posílá kýčovité prezentace západů slunce a podobných ptákovin. Nervy moje Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Neskutečným způsobem mě vytáčí všechny hoaxy. A to tím stylem, že mi je přeposílá máti a všemu věří. Neustále vysvětluju, že tomu nemůže věřit, ale je to jak hučet do dubu. A pak mi volá, zda chci taky nakoupit zásoby, bo bude nějaké období bez slunce či co. Aaaarrrgggghhhh!! Nic jiného mě tak spolehlivě (a zbytečně) nevytočí. Twisted Evil


Hele, tak to by se tvé mamince velmi zamlouval dokument Příprava na soudný den. Náhodně jsem zapnula v telce minulý týden - a fakt jsem čučála a nemohla jsem se odtrhnout. Neuvěřitelně tučná americká manželka pojala přípravu na konec světa ve velkém - nejdříve jsem si myslela, že má doma zařízený obchod s potravinami - ale néé - to byly její neskutečný zásoby!!!
Zásoby jídla pro 8 lidí na 3 roky Shocked Je-li v marketu akce na vejce - koupí sto kusů, namáčí do oleje ( (konzevuje tak proti přístupu vzduchu) Je-li akce na tvrdý sýr, koupí několik kilo, namáčí do rozpuštěného vosku ... pro tyhle lidi se stal konec světa smyslem života.

Některá videa z dokumentu jsou zde ( déle se to načítá)

http://natgeotv.com/cz/priprava-na-soudny-den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.