Inebrya Kromask
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dcf255c98b8dbfb98bcc619690e1db07Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 7:42 pm    Předmět: Inebrya Kromask Citovat

Ahojte, nevedela som či to mám vložiť do témy Farby alebo Masky keďtak to prehoďte. Nikde na fóre som nenašla vlákno o tomto zázraku, ktorý si plánujem kúpiť.
Kromask je vlastne niečo ako oživovač farby po každom umytí a pre chemickú červenú je to doslova spása. Stretli ste sa s tým alebo to používate? Máte s tým dobré skúsenosti?

Počula som na ňu len chválu, cena sa pohybuje od 5-7 € čiže do tých 200,-Kč.

http://www.kalloskozmetika.sk/e-shop?page=shop.product_details&flypage=eny_fly_list.tpl&product_id=156&category_id=379
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Catca
8-20
8-20


Založen: 29.9.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 8:01 pm    Předmět: Kromask Inebrya Citovat

Ahojky, Kromask používám občas v práci, je to vlastně barvící maska, jednoduché použití, dá se tím oživit vyšisovaná barva vlasů(hlavně červená, fialová, měděná barva)(použití na ručníkem vysušené vlasy), nebo i udělat kontrastní proužky nebo obarvit určité partie vlasů (patka apod)(v těchto případech používám na suché vlasy). Silver Kromask je dobrý na blond vlásky, potlačuje nechtěné žluté tóny. Maska nezesvětluje, vymývá se postupně, ale celkem rychle. Tak asi tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 5:58 am    Předmět: Citovat

Ďakujem za odpoveď. Ja som čítala, že sa dá aplikovať po každom umytí a tým sa pôvodná červená nevymyje. Takže na nejaké vymývanie ani nebude čas, keď si dám znovu či sú moje predstavy skreslené? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Catca
8-20
8-20


Založen: 29.9.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 4:57 pm    Předmět: Kromask Inebrya Citovat

Tvé představy jsou úplně přesné Smile když to budeš dávat po každém mytí, tak budeš mít červenou barvu pořád pěkně sytou, ale to si myslím, že ani nebudeš muset tak často dávat, uvidíš, to vychytáš Smile Tak ať jsi spokojená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 12:00 am    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo.. co kdyby se dala ta maska, konkrétně fialový odstín na hennované zrzavohnědé vlasy? Měla bych je opravdu fialové nebo jen slabě potlačí tu zrzavou? Nemám vůbec tušení, jak silně maska barví. Dá se to srovnat s přelivem? Díky za odpovědi. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 8:20 am    Předmět: Citovat

O fialovej ani neviem, že existuje...teda som ju zatiaľ nikde nevidela ale červená kryje krásne Smile Na hennované vlasy by mala chytiť dobre, pretože by mala fungovať na rovnakej báze ako henna - čiže nepreniká do štruktúry vlasu. Ja ju sice používam na chemicky zafarbené, ale zo zrzavej mi urobila krásnu červenú, ktrorá v tomto snehovom počasí na ulici doslova žiari Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 11:17 am    Předmět: Citovat

BlackMetla napsal:
O fialovej ani neviem, že existuje...teda som ju zatiaľ nikde nevidela ale červená kryje krásne Smile Na hennované vlasy by mala chytiť dobre, pretože by mala fungovať na rovnakej báze ako henna - čiže nepreniká do štruktúry vlasu. Ja ju sice používam na chemicky zafarbené, ale zo zrzavej mi urobila krásnu červenú, ktrorá v tomto snehovom počasí na ulici doslova žiari Very Happy


teda, musím se přiznat, že barva tvých vlásků mi učarovala, je to nádherná barva, slint Razz a ještě zajímavější bylo zjištění, že jde takového nádherného odstínu dosáhnout pouze maskou Surprised

chtěla sem se zeptat, jakou barvu máš v podkladě? jestli si třeba musela odbarvit aspoň jednou, aby byla taková zářivá? používám barevné šampony, ale nikdy nedosáhnu skvělého červeného odstínu, protože má původní barva je hnědá, ale odbarvovat se mi tedy nechce.... myslíš, že by tedy mohl být výsledek na mých hnědých vlasech o něco tmavší než ten tvůj? (chtěla bych právě docílit tmavé, syté červené) a zakryje ti to i odrosty?

jinak tu http://www.me-vlasy.cz/kategorie/Inebrya sem našla obchod, kde mají, zdá se, všechny odstíny, zaujala mě ještě měděná, fialová a ta stříbrná Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

A jak se nanáší? Pění hodně? A jak to tipujete se spotřebou vlasů k lopatkám? Na kolik zhruba použití maska vydrží? Má to 300ml a když si spočítám, že jsem potřebovala zhruba 100ml chem. barvy, tak to budu mít na 3x nebo toho stačí o dost méně? Vypadá to jinak dost zajímavě. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 1:41 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to dost zaujalo Very Happy Hledala jsem další informace, recenze, nic moc jsem nenašla, jen nějaký blog a tam slečna psala, že to používá po každém mytí a lahvička jí vydrží asi měsíc, takže určitě toho není potřeba dávat tolik jako barvy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 4:01 pm    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:
Taky mě to dost zaujalo Very Happy Hledala jsem další informace, recenze, nic moc jsem nenašla, jen nějaký blog a tam slečna psala, že to používá po každém mytí a lahvička jí vydrží asi měsíc, takže určitě toho není potřeba dávat tolik jako barvy Cool

Já jsem taky nic o tom nenašla, hledala jsem i na "anglicky mluvících" stránkách, ale prostě nic. Buď jsem neschopná, nebo není výrobek moc rozšířený. Přitom by to mohla být prima věcička.

Akorát se obávám, že to bude samý silikon. Nechcete někdo prosím hodit fotku složení té lahvičky? Díky moc.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.