Inebrya Kromask
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5726240d4ac7841b035810890b801f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 4:35 pm    Předmět: Citovat

Rozšířené to určitě moc nebude, to by právě o tom byly zmínky aspoň v diskuzích, možná to ani není na trhu moc dlouho, protože já hledala všemožné způsoby jak barvit vlasy, prolezla jsem kdeco a ohlasy na toto by mi určitě neunikly. Maska, která barví, to je jak v Jiříkovo vidění Shocked Jediné, co jsem našla teď, tak je tento blog: http://nami-michiyo.blog.cz/1206/jak-udrzovat-barvu-stale-zarivou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 5:08 pm    Předmět: Citovat

Tak snáď na nič nezabudnem Very Happy Mám vlasy po zadok a 200ml mám od septembra ešte doteraz, záleží či to chcete nanášať precízne ako farbu alebo iba na oživenie. Ja si to nanásam len na vrch hlavy, čiže do cestičiek okolo ofiny a vzadu len na vrchné vlasy. Ja som si to nanášala na chemicky zafarbené vlasy na zrzavo a blond odrasty a vzniklo toto. Myslím, že na farebný šampón alebo preliv to chytí pekne Smile
Nanáša sa ako každá maska, vôbec nepení a náádherne voní. Fakt som ostala závislá od tej vône Very Happy Stačí to mať na hlave tých 20 minút, ja sa hocikedy zabudnem a nechám to aj trištvrte hodiny, aj hodinu s vlasmi to neurobí nič.

Zloženie:
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl alcohol, Cetrimonium Chloride, Quaternium 82, Parfum, Basic red 51, Methoxy PEG/PPG -7/3 Aminopropyl Dimethicone, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Calophyllum inophyllum seed oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 5:16 pm    Předmět: Citovat

Díky holky za složení a za odkaz.

Docela mě mrzí, jak píše, že se vymývá i pod obyčejnou vodou, protože teď chodím hodně na bazén. To bude u mě asi problém. Sad Chjo...
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 5:28 pm    Předmět: Citovat

Nezdalo sa mi žeby nejak extra veľa púšťala, ako normálna farba keď si namočíš vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 6:16 pm    Předmět: Citovat

hm.... přiznám se, že mě to fakt dost láká vyzkoušet.... Twisted Evil Cool akorát přemýšlím, kde to sehnat, nechce se mi platit poštovné....

jediné, co mě zatím zklamalo, je ve složení "Methoxy PEG/PPG -7/3 Aminopropyl Dimethicone" asi to nějaký ten silikon bude, našla sem, že "is a silicone polymer". nevím, jestli je rozdíl mezi polymerem silikonu a silikonem, ale myslím, že mě to asi od vyzkoušení neodradí Razz

edit: díky za všechny informace, BlackMetlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 6:30 pm    Předmět: Citovat

Polymer je makromolekulová látka, takže to bude asi nejaky ten silikon. No skús a uvidíš. Ja nejak rozdieli medzi prírodou a silikónmi nerobím, každé z toho má niečo do seba.
Treba násť e-shop s vhodným osobným odberom Smile a niet začo. Mňa teraz jaksi láka tá fialová, nakoľko som o nej ešte nepočula Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 1:52 pm    Předmět: Citovat

BlackMetla: Takze ten e-shop na ktory si mi poslala link ma aj moznost osobneho odberu? Skoda, ze prave cervenu nemaju na sklade (ako naschval), ale pisala som im a vraj by ju mali naskladnit na prelome februara a marca. Fialova tiez posobi lakavo ale najprv skusim cervenu. Uz som sa rozhodla aj ked je tam silikon Very Happy Ak nahodou skusis tu fialovu, tak nam sem prosim napis ako to dopadlo a kde si ju zohnala Smile dakujeeem

A inak nechapem, ze sa tato maska na dv neobjavila uz skor.... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 7:07 pm    Předmět: Citovat

BlackMetla napsal:
Polymer je makromolekulová látka, takže to bude asi nejaky ten silikon. No skús a uvidíš. Ja nejak rozdieli medzi prírodou a silikónmi nerobím, každé z toho má niečo do seba.
Treba násť e-shop s vhodným osobným odberom Smile a niet začo. Mňa teraz jaksi láka tá fialová, nakoľko som o nej ešte nepočula Very Happy Twisted Evil


taky se nedám tím silikonem odradit, souhlasím, že jak příroda, tak "chemie" má to svoje Wink jen sem ráda informovaná Smile docela mě příjemně překvapilo, jaké "krátké" složení to má

a ještě jednu otázečku, aplikuješ na suché nebo na mokré vlásky?

nj, u nás to vypadá jen na jediný shop, ten me-vlasy.cz a o osobním odběru tam píšou, že si místo setkání lze domluvit v ově Confused no nevím, představa předání někde na ulici s "někým" mi moc sympatická není Rolling Eyes zkusím hodit sondu, jestli mi to neobjedná mamina kadeřnice (otázka je, jestli si nehodí marži)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 11:39 pm    Předmět: Citovat

Vidím, že v obchodě me-vlasy.cz mají fialovou i stříbrnou. Chtěla bych poprosit o názor, která z nich by byla na středněhnědé vlasy vhodnější pro zestudenění odstínu. Když nemám vyzkoušeno jak moc kryje se to hrozně těžko odhaduje. Confused
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 2:42 am    Předmět: Citovat

neskúšali ste niekto tú medenú/zlatú blond? po henne mi dosť stmavli vlasy, tak som rozmýšľala, či by mi ich to nezosvetlilo... nechcem veľmi riskovať zosveľovanie citrónom a peroxidom
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.