" Nucené" ostříhání

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59a1fc5cb71041899a9b7f011dff306dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LadyHawke
0-7
0-7


Založen: 4.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 5:38 pm    Předmět: " Nucené" ostříhání Citovat

Nazdar...jsem tu nová. Ještě před třemi lety jsem měla krásné dlouhé vlasy. Pak jsem ( bohužel) jela poznávat krásy Gruzie a chytla tam taky taková ta vlasová zvířátka:( Ostříhala jsem se sama, abych se jich zbavila a od té doby čekám až znovu narostou. Takže doufám, že tady najdu hodně dobrých rad o růstu vlasůSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zizi
0-7
0-7


Založen: 2.7.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 11:09 pm    Předmět: Ou Citovat

Mohla si použít třeba všivák, ale je pravda, že není 100%, mě můj mladší bráška plivl do vlasů žvýkačku, tak se z vlasů po zadek stalo mikádo Sad Rada nezdávej si banán do vlasů, jinak strávíš hodiny vyčesáváním Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlaďka123
0-7
0-7


Založen: 25.1.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 11:17 am    Předmět: Citovat

netuším, jestli to v mém případě bylo placebo, ale mě vlasy začaly velice růst po BIOSILU (zakoupíš v každéé lékárně a není vůbec drahý) Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 12:10 pm    Předmět: Citovat

Vlaďko, ono to ani nemusí být placebo - když Ti zrovna chybí látka, která v tom preparátu je, tak Ti to holt pomůže. Zatímco když si člověk koupí nějakej preparát, kterej spoustě lidí funguje, ale on sám zrovna nemá nedostatek toho, co ten preparát doplňuje, je tak akorát zklamanej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 1:42 pm    Předmět: Citovat

Já jsem po biosilu žádnou změnu nepozorovala. Teď beru Pangamin (ale krátce, než aby byl nějaký výsledek) a zkouším výluh z lopuchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.