Z krátkovlásky na dlouhovlásku :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cccda273876772c5702b0b80f979d03aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Catca
8-20
8-20


Založen: 29.9.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 4:52 pm    Předmět: Z krátkovlásky na dlouhovlásku :-) Citovat

Jsem tu hlavně pro to, abych měla motivaci, vydržela a nestřihala moje teď už úplně krátký vlásky Cool Zase až mě to čapne, tak sem juknu a prostě vydržím Twisted Evil Hrozně moc toužím zase po delších vlasech. Jsem kadeřnice a dosud jsem barvila vlásky chemicky, většinou zesvětlovala na blond odstíny a to se taky na mých vláskách podepsalo. Je fakt, že nebarvit nevydržím (šediny + myší barva), ale zkusím něco přírodního. Takže teď jsem se zařekla, že když už jsou krátké, tak to je nejlepší start vypěstovat si nádherné kvalitní delší vlásky. Jen je děsný to čekání než vlasy zase narostou, když se to střihne je změna hned Cool ale naopak to jde trochu pomaleji Confused No chce to trpělivost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Catco a vítej u nás. Jsi tu správně, tady je dlouhovlasatá podpora víc než silná... A podle Tvojí fotky mám dojem, že Ti dlouhý vlasy budou slušet.
Jenom Tě chci trochu varovat u těch přírodních barev - jsou prima, s láskou je používám, ale pokud bys chtěla častěji experimentovat s barevnejma odstínama, je dobrý vědět, že někomu se sice ta barva celkem snadno vymeje, ale někomu zas drží jak turecká víra - takže je to spíš na dlouhodobý rozhodnutí...
Každopádně moc držím palce, ať vlásky rostou jako z vody!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 12:04 am    Předmět: Citovat

Držíme palce Wink
A presne, ber to tak, teraz si strihla, tak máš v poriadku končeky a už len nech dorastú vlásky Smile. Navyše, si kaderníčka, tak vieš ako sa o vlásky čo najlepšie starať a ktoré výrobky ti sedia.. čo je asi najdôležitejšie Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Catca
8-20
8-20


Založen: 29.9.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 7:49 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ahoj Catco a vítej u nás. Jsi tu správně, tady je dlouhovlasatá podpora víc než silná... A podle Tvojí fotky mám dojem, že Ti dlouhý vlasy budou slušet.
Jenom Tě chci trochu varovat u těch přírodních barev - jsou prima, s láskou je používám, ale pokud bys chtěla častěji experimentovat s barevnejma odstínama, je dobrý vědět, že někomu se sice ta barva celkem snadno vymeje, ale někomu zas drží jak turecká víra - takže je to spíš na dlouhodobý rozhodnutí...
Každopádně moc držím palce, ať vlásky rostou jako z vody!!!


Děkuju moc za podporu Wink Už jsem si objednala indickou hennu, tak pak dám vědět jak to chytlo Wink Je fakt, že kdysi dávno jsem se barvila přírodní hennou, a to jsem měla nejkrásnější vlasy po kvalitativní stránce, nádherně lesklý, ale ten odstín tehdy se mi nelíbil, zrzavá lištička Very Happy tak teď jsem si koupila světle hnědou a regenerační bezbarvou, tak snad nebudu zrzka Smile Na té fotce co tu mám, mám vlasy ještě na mikádo, ted už jsem fakt na kraťoučko Crying or Very sad chtěla jsem to zkusit, tak to mám Laughing a teď si aplikuju denně Biohar-abych to pohnojila Laughing ,jím zdravě, ať mají výživu zevnitř i zvenku a to by bylo aby to nenarostlo Very Happy Koukala jsem na tvé fotečky, máš krásný vlásky, taky nádherně lesklý, kéž už byc měla taky tak dlouhý ... Tak přeju krásný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 8:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Růst vlasů chce hlavně trpělivost. Tak držím palce. Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 8:50 am    Předmět: Citovat

Jeej ako tu citit tu podporu Smile) lepšie ako ked vam niekto povie-preboha ostrihaj sa ved tebe aj tak nikdy dlhe vlasy nedorastú a pod.. tak hned treba utekať sem
Tak držim palce všetkým aj tebe Catca Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.