zubaři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=071940e877de74a2abeb0161d3ca75bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 8:54 am    Předmět: Citovat

Aha, to jsem netušila, že je víc druhů těch amalgámových. Nechci tě nějak strašit, ale podle mě nakonec budeš ráda, když najdeš vůbec nějakého zubaře, co ještě bere, já jich zkusila asi 20, než jsem natrefila na tuhle. A to mě vzala jen proto, že náhodou pocházím skoro ze stejné vesnice jako její tehdejší sestřička, jinak už pacienty nenabírala. Přítele zase ta jeho vzala jenom proto, že k ní chodí už asi 7 let jeho bratr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 8:58 am    Předmět: Citovat

Základ bude asi vybrat na znamylekar.cz ty, co jeste berou a obvolat a zjistit, jestli delaji, co chces. Ja taky doufam, ze vsecky kazy budou mit strpeni, az budu mit nasetrino, protoze na spodni zuby chcu bile plomby a muj sooukromy zubar je dela za 1400... Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 10:22 am    Předmět: Citovat

Díky i tak za reakce.
A nevíte někdo, jestli mají zubaři povinnost nabízet i hrazené plomby? Např. zubaři v nemocnicích?
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 10:55 am    Předmět: Citovat

Povinost sotva. Ale měl b s pacientem konzultovat- a obecně se předpokládá, že o hrazených plombách pacient ví. Nabízí se hrazené´nadstandart

Edit: ještě bych chtěla dodat, že pojišťovna předepisuje doktorům limity. Za kolik smějí na pojištovnu vykázat. Tím jim naopak ukládá povinost psát a poskytovat péči hrazenou pacientem. protože když přestřelej, pojišťovna jim daný zákrok nejenže nezaplatí, mnohdy jim i vystaví pokutu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 12:32 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Základ bude asi vybrat na znamylekar.cz ty, co jeste berou a obvolat a zjistit, jestli delaji, co chces. Ja taky doufam, ze vsecky kazy budou mit strpeni, az budu mit nasetrino, protoze na spodni zuby chcu bile plomby a muj sooukromy zubar je dela za 1400... Rolling Eyes


Doufám, že se to nedozví ten můj ...ten zatím dělá bílé plomby za 9 stovek.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 1:17 pm    Předmět: Citovat

No moje stará zubařka (stará funkcí i věkem) dělala bílé za 350... Confused
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 2:44 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No moje stará zubařka (stará funkcí i věkem) dělala bílé za 350... Confused


A bude prý hůř. Když ten můj zubař začínal,tak měl ceny čtvrtinové . No jo, vše jde nahoru ,vybavení ordinace taky něco stojí.
Jen doufám, že jednou nenastane doba ,kdy na zubaře nebudu mít finance. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 11:11 am    Předmět: Citovat

Zlomil se mi zub. Sad Půlka ho je fuč a zubař navrhuje korunku nebo zub celý úplně pryč. Asi půjde, bo korunku teda nee. Ale načasoval si to naprosto výborně - vůbec, ale vůbec se mi to teď nehodí. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 12:10 pm    Předmět: Citovat

Soucítím s Tebou, Sid. Ale ono to tak nějak vždycky vyjde na dobu, kdy se to člověku nehodí... Já jdu zejtra na trhání osmičky, a pokud to jenom trochu půjde, měla bych pár hodin poté jít na taneční trénink, protože příští neděli máme vystoupení, minulej tejden ještě nebyla dodělaná choreografie a mám ošklivou obavu, že za ten jeden trénink příští tejden se to prostě nenaučím. (Další termín měla zubařka o tejden pozdějc, tedy tři dny před vystoupením, a pak až po prázdninách - to mi tohle ještě přijde jako nejmenší zlo.) No, jsem na to zvědavá... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 8:59 am    Předmět: Citovat

Díky Titanie. Očividně jsi na tom hůř jak já Smile Tak držím palce, ať to zvládneš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.