zubaři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c75b0de2d43c14bd00645b1618967c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 9:10 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Soucítím s Tebou, Sid. Ale ono to tak nějak vždycky vyjde na dobu, kdy se to člověku nehodí... Já jdu zejtra na trhání osmičky, a pokud to jenom trochu půjde, měla bych pár hodin poté jít na taneční trénink, protože příští neděli máme vystoupení, minulej tejden ještě nebyla dodělaná choreografie a mám ošklivou obavu, že za ten jeden trénink příští tejden se to prostě nenaučím. (Další termín měla zubařka o tejden pozdějc, tedy tři dny před vystoupením, a pak až po prázdninách - to mi tohle ještě přijde jako nejmenší zlo.) No, jsem na to zvědavá... Twisted Evil

trhanie osmičiek je hnus, dokonca až taký, že mi doktor nedovolil, aby sa trhali obidve spolu...
držím prsty, nech to je čo najmenej drastické - a po ťahaní to chce minimálne jednu-dve tabletky proti bolesti a vrecko ľadu, ale za také tri dni to už bude v pohode Smile
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj - tak hlásím, že už to mám za sebou. A zatím to vypadá, že mám kliku, celej zákrok trval asi čtvrt hodiny i s umrtvením a docela jsme se přitom (teda spíš mezitím) s paní doktorkou a sestřičkou nasmály (jsem si vyškemrala, že chci zub domů, a moje vysvětlení, že moje devítiletá prapraneteř objevila kouzlo Lovců mamutů a do toho si přečetla něco o lidojedech, takže střídá tesáky na náhrdelník, je fakt dostalo, dokonce mi nabízely, jestli nechci vytrhnout ještě nějaký další zuby, když už jsem umrtvená, aby měla ten náhrdelník bohatší - ale zase tak neteřinku nemiluju Twisted Evil Wink ).
Zatím pořád nic necejtím (ale preventivně už jsem chvilku ledovala, jinak doufám, že to zvládnu bez oblbováků, ostatně mám doma jenom tři lehce prošlý tablety ibalginu, zato mám půllitrovku fernetu). Ale trénink mi doktorka dost rozmlouvala, hlavně kvůli tomu, že by mi mohla přílišná fyzická námaha znovu rozjet/zesílit krvácení.
Ale jak říkám, měla jsem děsnou kliku, ty kořeny jsou sice pěkně dlouhý (až se paní doktorka divila), ale rovný jako když střelí. Paní doktorka sice napřed kus zubu odvrtala - ale to čistě proto , aby mohla líp nasadit kleště (to mě teda lehce zamrzelo kvůli neteřince, ale na náhrdelník je zub pořád krásně použitelnej). A fakt jsem necítila nic než v pohodě snesitelnej tlak.
Rozepisuju se o tom hlavně proto, aby lidi, co to mají před sebou, nemysleli hned zbytečně na nejhorší - jo, existuje spousta komplikovanějších případů, kdy je to fakt síla (nijak nesnižuju utrpení, kterým si musela projít seelya a další lidi, který neměli takovou kliku jako já), ale na druhou stranu nemá cenu se nějak děsně děsit dopředu, myslím, že mi i na tom křesle dost pomohlo, že jsem byla uvolněná a nepřipouštěla si, že by to mohlo nějak děsně bolet.
Ale však ještě uvidíme, co to udělá, až to přijde úplně k sobě, žejo Twisted Evil- kdyžtak dám ještě vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2015 11:00 am    Předmět: Citovat

Tak jenom hlásím, že ani v následujících dvou dnech se žádný hrůzy naštěstí nekonaly (klepu do dřeva). A dodávám, že v tomhle období je mražená zelenina/gelovej ledovací polštářek nejlepší přítel člověka - i když ta bolest není nijak veliká, tý díře po zubu to dělá vyloženě dobře a prej to má působit i jako prevence zánětu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út září 06, 2016 7:37 pm    Předmět: Citovat

Tak oživuju toto veselé téma... Rolling Eyes Nezná někdo v Ostravě zubaře, který nabírá, je dobrý a zároveň není moc drahý (pro srovnání, teď jsem za posledního půlroku absolvovala dvě sezení a z každého se vrátila o 3000Kč lehcí).
Přestal se mi líbit jejich přístup. Chodím tam už čtvrtým rokem, absolvovala jsem dvakrát RTG a oni si až LONI v listopadu všimli, že mám snad na každém třetím zubu kaz. Do té doby jsem chodila v té ordinaci pouze k zubní hygienistce s tím, že mám zuby v pořádku. V listopadu se jí na jednom zubu něco nezdálo, tak chtěla konzultaci od doktora a ejhle. Na můj dotaz, proč si toho nevšimli dříve, kaz se přece neudělá přes noc, mi bylo řečeno, že "každý se na ty zuby dívá jinak, no..." Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Navíc tam v lednu přijdu na opravu toho jednoho zubu a pan doktor praví - No, kdeže jeden zub. Tady máte minimálně osm kazů...

Za každý tip budu vděčná Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2016 8:51 pm    Předmět: Citovat

Já teď nově chodím v Porubě k dr. Rohelovi. Nabírá, zvládá můj panický strach ze zubařů, ale člověk si zaplatí, no. Ale na webovkách má ceník, vždy předem řekne cenu, dá se domluvit i na splátkách.

Teď naposled mi trhal osmičku, zlomenou. Po zkušenostech z okolí sem čekala nějaký drasťák, fakt sem se tam celá rozklepala. Ale používá anestetikum, které zabírá snad do minuty, zub vytáhl na jeden zátah (to sem nečekala, když byl zlomený) a já odcházela po 5 minutách domů naprosto v pohodě. A sestřička je milá, zavolá nebo napíše sms, když se uvolní dřívější termín apod.
_________________

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.