článek "Jak na prudiče"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee57542ae0e712eee776f863cdb5573cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Soufflet napsal:
Jo a ještě věta mojí maminky, které hodně padají vlasy a už je má dost řídké: "Neměla bys ty vlasy tak zatěžovat, budeš je mít po mě a měla bys je šetřit, to jim neprospívá je mít tak dlouhé..." Rolling Eyes

A co s vlasy provadela maminka, nebyla by tam nejaka padna odpoved?


nene, maminka to má taky dědičně, už s tím létala po doktorech a řekli jí akorát že to jde trochu zmírnit a oddálit, ale že s tím padáním prostě nic neudělá... Mě taky dost padají vlasy, ale zatím je mám pořád pěkné a husté (jakštakš..). Většinou jí na to odpovídám, že to vím a že právě proto si chci své vlásky užít dokud můžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jojo - pravda pravdoucí. Já bych ještě dodala: " A nejsi už na delši vlasy stará? Po třicítce už se to fakt nehodí ".... Twisted Evil Evil or Very Mad (pádnou nebo vtipnou odpověď jsem ještě nenašla... Confused )


Ilonko, to je přece jednoduché - prostě se dotyčné osoby zeptej, zda ona není stará na..... - a doplň dle charakteristické vlastnosti Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pohodofka
0-7
0-7


Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 9:00 pm    Předmět: Re: článek "Jak na prudiče" Citovat

Aha napsal:
Náměty, poznámky a komentáře prosím sem.

Ten článek ,jak na prudiče je fakt zajímavý,škoda,že si něco podobnýho nepřečetli autoři pořadu Vypadáš sqěle,tam se bez nůžek neobešli,přitom ve spoustech případů'' stačilo vydržet a nechat dorůst,i přerůst )))).Dost mě tam iritovalo, jak holiči'' chodili se stoličkou po ulicích a přemlouvali dlouhovlásky k ostříhání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 9:40 pm    Předmět: Re: článek "Jak na prudiče" Citovat

pohodofka napsal:

Ten článek ,jak na prudiče je fakt zajímavý,škoda,že si něco podobnýho nepřečetli autoři pořadu Vypadáš sqěle,tam se bez nůžek neobešli,přitom ve spoustech případů'' stačilo vydržet a nechat dorůst,i přerůst )))).Dost mě tam iritovalo, jak holiči'' chodili se stoličkou po ulicích a přemlouvali dlouhovlásky k ostříhání.


No na mě holiči moc nevydělaj a vo tom to asi je Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 9:08 pm    Předmět: Re: článek "Jak na prudiče" Citovat

pohodofka napsal:
...Dost mě tam iritovalo, jak holiči'' chodili se stoličkou po ulicích a přemlouvali dlouhovlásky k ostříhání.

Jo, to mě taky iritovalo, vždycky jsem si říkala, že by měli potkat a oslovit mě, jak bych je hnala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 8:32 pm    Předmět: NEDEJME SE! Citovat

už jsem si taky mnohokrát vyslechla třeba od spolužaček,že bych si měla barvit vlasy,je to in,a měla bych si je narovnat...

použít některé z vět na obranu já radši nee, já se jen tiše škodolibě zasměju - vždyť právě ty co se smějí že nejsme in,mají své vlasy chudé,zničené rovnáním a barvením,lakováním a bůvhí čím ještě,tak ať si závidí Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 10:39 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jojo - pravda pravdoucí. Já bych ještě dodala: " A nejsi už na delši vlasy stará? Po třicítce už se to fakt nehodí ".... Twisted Evil Evil or Very Mad (pádnou nebo vtipnou odpověď jsem ještě nenašla... Confused )


Tak tohle jsem poslouchala od těch třiceti let od kolegyň taky pořád, ale ještě kolikrát v horším podání - např. vona si bude na to za chvíli sedat jak stará indiánka apod.
Bodejť by je to neprudilo, když všechny ženské co na našem úseku dělaly, měly ty vlasy krátký a většinou nic moc.
Dříve jsem se kvůli tomu trápila a uzavřela do sebe, protože jsem navíc takový rebel a říkám vždy co si myslím a nikdy nekráčím s proudem, ale snažím se žít a oblékat se a česat atd. podle svého vnitřního cítění a to je dnes bohužel moc těžké, obzvlášť v našem státě, kde je běžná jakási stádnost, kde většina lidí buď z prospěchářství nebo ze zbabělosti dělá, říká atd. co ostatní, i když to uvnitř cítí jinak - a důsledkem potom je to - že Vám závidí nejen ty dlouhé vlasy, které by třeba taky ráda měla, ale hlavně tu Vaši vnitřní svobodu, protože to je vlastně to nejcennější co máme, za peníze to nekoupíš a proto se snaží znechutit to nám, co se nebojíme tu vnitřní svobodu žít a projevovat. Nejprve jsem si toto přečetla v různých psychologických a esoterických knížkách, pak jsem si začala dávat pozor v běžném životě - a zjistila jsem, že to opravdu funguje. Např. jedné kolegyni strašně vadilo, že nosím krátké sukně, všude mne roznášela a pomlouvala - ale jen do té doby, až se odvážila nosit je taky a ještě kratší, pak už to bylo najednou v pořádku. Když si začnete pořádně všímat těchto věcí, zjistíte, že je to tak a posílí Vás to. Říká se - co není v Tobě, to se Tě nedotkne, myslím, že je to pravdivé. Mně tady toto moc pomáhá a posiluje mne to - vždyť Ti závistivci jsou vlastně k politování - protože se sami tím užírají a nemůžou být podle mne opravdu šťastní.
Třeba mně se líbí i hodně starší dlouhovlasé ženy, protože vypadají podle mne atraktivněji a zajímavěji, než ty, které podlehnou davu a nosí to co ostatní ženské v jejich věku.
Držím všem palce a žijte sami sebe i když je to někdy moc těžké, odměnou Vám bude vnitřní vyrovnanost!
Návrat nahoru
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
ilona napsal:
Jojo - pravda pravdoucí. Já bych ještě dodala: " A nejsi už na delši vlasy stará? Po třicítce už se to fakt nehodí ".... Twisted Evil Evil or Very Mad (pádnou nebo vtipnou odpověď jsem ještě nenašla... Confused )


Tak tohle jsem poslouchala od těch třiceti let od kolegyň taky pořád, ale ještě kolikrát v horším podání - např. vona si bude na to za chvíli sedat jak stará indiánka apod.
Bodejť by je to neprudilo, když všechny ženské co na našem úseku dělaly, měly ty vlasy krátký a většinou nic moc.
Dříve jsem se kvůli tomu trápila a uzavřela do sebe, protože jsem navíc takový rebel a říkám vždy co si myslím a nikdy nekráčím s proudem, ale snažím se žít a oblékat se a česat atd. podle svého vnitřního cítění a to je dnes bohužel moc těžké, obzvlášť v našem státě, kde je běžná jakási stádnost, kde většina lidí buď z prospěchářství nebo ze zbabělosti dělá, říká atd. co ostatní, i když to uvnitř cítí jinak - a důsledkem potom je to - že Vám závidí nejen ty dlouhé vlasy, které by třeba taky ráda měla, ale hlavně tu Vaši vnitřní svobodu, protože to je vlastně to nejcennější co máme, za peníze to nekoupíš a proto se snaží znechutit to nám, co se nebojíme tu vnitřní svobodu žít a projevovat. Nejprve jsem si toto přečetla v různých psychologických a esoterických knížkách, pak jsem si začala dávat pozor v běžném životě - a zjistila jsem, že to opravdu funguje. Např. jedné kolegyni strašně vadilo, že nosím krátké sukně, všude mne roznášela a pomlouvala - ale jen do té doby, až se odvážila nosit je taky a ještě kratší, pak už to bylo najednou v pořádku. Když si začnete pořádně všímat těchto věcí, zjistíte, že je to tak a posílí Vás to. Říká se - co není v Tobě, to se Tě nedotkne, myslím, že je to pravdivé. Mně tady toto moc pomáhá a posiluje mne to - vždyť Ti závistivci jsou vlastně k politování - protože se sami tím užírají a nemůžou být podle mne opravdu šťastní.
Třeba mně se líbí i hodně starší dlouhovlasé ženy, protože vypadají podle mne atraktivněji a zajímavěji, než ty, které podlehnou davu a nosí to co ostatní ženské v jejich věku.
Držím všem palce a žijte sami sebe i když je to někdy moc těžké, odměnou Vám bude vnitřní vyrovnanost!



Krásně napsáno, je to tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Anonymní to vystihla skvěle - koneckonců - co je špatného na indiánské babičce Question Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lizahrel
0-7
0-7


Založen: 14.12.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:27 pm    Předmět: Re: NEDEJME SE! Citovat

Když mi někdo říká abych si vlásky ostříhala, tak asi nejčastějším důvodem je, že se mi uleví z tý tíhy a tak, nebo že by mi to mnohem více slušelo... Bla bla bla.. Razz Dlouhé vlasy bych už nevyměnila za nic
Tree napsal:
už jsem si taky mnohokrát vyslechla třeba od spolužaček,že bych si měla barvit vlasy,je to in,a měla bych si je narovnat...

použít některé z vět na obranu já radši nee, já se jen tiše škodolibě zasměju - vždyť právě ty co se smějí že nejsme in,mají své vlasy chudé,zničené rovnáním a barvením,lakováním a bůvhí čím ještě,tak ať si závidí Twisted Evil Wink


Svatosvatá pravda, i mě tohle říkají spolužačky jak já říkám S PÁR SPÁLENÝMI CHLUPY NA HLAVĚ. Ale je to jen o tom co frčí Razz Teď je prostě normálka mít zničené vlasy žehličkou, před cca 20 lety (vím od maminky Laughing ) to zase byly trvalé. V každé době se najde nějaký vlasokaz s vysokou popularitou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.