článek "Jak na prudiče"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=449e34593dd528372903236bd39caa09Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:57 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ilona: nic si z toho nedělej, zmíněné dámy se očividně snažily obhájit své vlastní vlasové prostocviky Rolling Eyes

Jojo,beru to tak ... ale stejně nechápu, proč se musí někteří lidé navážet do vzhledu ostatních - a netýká se to jen vlasů ...třeba i oblečení atd . Nedovolila bych si ohodnotit vzhled druhého člověka a říct mu do očí, jak je nemožný a nemoderní (pokud by mě sám nepožádal o názor) . Když s mi něco na druhé osobě líbí - tak pochválím, když ne - tak mlčím. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 10:00 am    Předmět: Citovat

Přesně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 5:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem díkybohu z rodiny podporující dlouhovlasost (až na to, že jediný, kdo má dlouhé vlasy je moje maminka, už docela i já a sestřenka)
Není pravda, že peroxidová blond = hnusný chemlon s pitomou nositelkou. Třeba moje maminka má už x let peroxidovou blond, jiná barva jí snad ani nesluší a vlasy má dlouhé a krásné.
Mě spíše furt vnucují barvy. Teda spíš sestřenka a teta. Poslední nápad byla hnědá s platinovým melírem. Prý mi zlatá blond vůbec nesluší a tak podobně. V blond vlasech se ale cítím nejlépe - myší šedá prostě pro mě není dost dobrá. Je sice milé, že komentují moje vlasy, ale říkat mi, co s vlasy dělat, když jedna má vlasy spálené a docela hnusné (to je tak když někdo chtěl mít bílou blond), které horko těžko je regeneruje a druhá má mikádo po bradu.
Obecně - nechápu proč všichni obarvené blondýnky škatulkují. Ne všechny jsou umělotiny a ne všechny si myslí bůvíco. Já si třeba vzhledem svých vlasů zvyšuju sebevědomí a tak podobně - viz moje doba růžových vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:51 pm    Předmět: Citovat

Já to tady miluju! Sedim si doma, mám splín, přečtu si pár posledních příspěvků v tomhle vláknu a je mi líp... Také mi bylo zrovna dneska řečeno, že bych měla změnit účes, zkrátit vlasy tak po ramena, abych vypadala úměrně k věku Sad Tak nějak to poslední dobou poslouchám čím dál častěji, až sem si fakt začala říkat, jestli se ke mě dlouhý vlasy ještě hodí, nebo jestli je zkrátit na "přijatelnější" délku - myslím pro ostatní... Já jsem je chtěla mít dlouhý celý život, ale vždycky jsem se nechala ostříhat - ať už z popudu rodiny nebo partnera. A teď, když rostou, bych se zase nechala nahlodat řečmi typu: "Na dlouhé vlasy nemáš postavu"; "Nemáš je nějaký suchý? Chtělo by to ostříhat" nebo ještě líp "Nevim, co si tim snažíš dokázat"...
Ale když si to tu pročítám a vidím, že nejsem sama, kdo něco takovýho musí poslouchat, je mi fakt líp Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 10:06 pm    Předmět: Citovat

opossum napsal:
Já to tady miluju! Sedim si doma, mám splín, přečtu si pár posledních příspěvků v tomhle vláknu a je mi líp... Také mi bylo zrovna dneska řečeno, že bych měla změnit účes, zkrátit vlasy tak po ramena, abych vypadala úměrně k věku Sad Tak nějak to poslední dobou poslouchám čím dál častěji, až sem si fakt začala říkat, jestli se ke mě dlouhý vlasy ještě hodí, nebo jestli je zkrátit na "přijatelnější" délku - myslím pro ostatní... Já jsem je chtěla mít dlouhý celý život, ale vždycky jsem se nechala ostříhat - ať už z popudu rodiny nebo partnera. A teď, když rostou, bych se zase nechala nahlodat řečmi typu: "Na dlouhé vlasy nemáš postavu"; "Nemáš je nějaký suchý? Chtělo by to ostříhat" nebo ještě líp "Nevim, co si tim snažíš dokázat"...
Ale když si to tu pročítám a vidím, že nejsem sama, kdo něco takovýho musí poslouchat, je mi fakt líp Smile


Mrkla jsem do tvé galerie a byla by věčná škoda takové krásné vlasy zkrátit! Pokud jsi ty sama s nimi spokojená, nenech se rozhodit řečmi ostatních lidí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

ilona: Moc děkuju Smile Ale musim přiznat, že fotky mým vlasům fakt lichotí, a to jak s bleskem, tak bez něj... Každopádně, teď bojuju s tim, že jsou hodně suché, ale líbí se mi dlouhé, tak to zatím nevzdávám. Díky za podporu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 8:37 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
opossum napsal:
Já to tady miluju! Sedim si doma, mám splín, přečtu si pár posledních příspěvků v tomhle vláknu a je mi líp... Také mi bylo zrovna dneska řečeno, že bych měla změnit účes, zkrátit vlasy tak po ramena, abych vypadala úměrně k věku Sad Tak nějak to poslední dobou poslouchám čím dál častěji, až sem si fakt začala říkat, jestli se ke mě dlouhý vlasy ještě hodí, nebo jestli je zkrátit na "přijatelnější" délku - myslím pro ostatní... Já jsem je chtěla mít dlouhý celý život, ale vždycky jsem se nechala ostříhat - ať už z popudu rodiny nebo partnera. A teď, když rostou, bych se zase nechala nahlodat řečmi typu: "Na dlouhé vlasy nemáš postavu"; "Nemáš je nějaký suchý? Chtělo by to ostříhat" nebo ještě líp "Nevim, co si tim snažíš dokázat"...
Ale když si to tu pročítám a vidím, že nejsem sama, kdo něco takovýho musí poslouchat, je mi fakt líp Smile


Mrkla jsem do tvé galerie a byla by věčná škoda takové krásné vlasy zkrátit! Pokud jsi ty sama s nimi spokojená, nenech se rozhodit řečmi ostatních lidí. Wink
Teda ale vrcholem je, že ti někdo řekl, že na to nemáš postavu! Koukala jsem ti do galerie a k tomuhle přece nikdo nemůže mít výhrady! Shocked
A vlasy máš pěkné, i když si odmyslim to ,,lichocení foťáku". Kašli na ně! Až si na slavnostní večer necháš učesat drdol, budou ty chytré mikádnice jen závidět!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 12:08 pm    Předmět: Citovat

By mě zajímalo, jaká je ta správná postava na dlouhé vlasy?? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 12:29 pm    Předmět: Citovat

Harik: Moc děkuji... A máš pravdu, vykašlat se na ně, fakt.. Evil or Very Mad

Adluska: Přesné definice se mi nedostalo Confused Ale zřejmě hubenější a vyšší než ta moje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 1:02 pm    Předmět: Citovat

Opossum...to bych si tu hlavu asi musela oholit Very Happy kašli na lidi, pokud se v dlouhých vlasech cítíš...je to jen tvá hlava a ty si na ní můžeš nosit, co chceš. Každýmu po tom je prd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.