článek "Jak na prudiče"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5edc816743fedd8e767ee5209e3f3941Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

opossum napsal:
Já to tady miluju! Sedim si doma, mám splín, přečtu si pár posledních příspěvků v tomhle vláknu a je mi líp... Také mi bylo zrovna dneska řečeno, že bych měla změnit účes, zkrátit vlasy tak po ramena, abych vypadala úměrně k věku Sad Tak nějak to poslední dobou poslouchám čím dál častěji, až sem si fakt začala říkat, jestli se ke mě dlouhý vlasy ještě hodí, nebo jestli je zkrátit na "přijatelnější" délku - myslím pro ostatní... Já jsem je chtěla mít dlouhý celý život, ale vždycky jsem se nechala ostříhat - ať už z popudu rodiny nebo partnera. A teď, když rostou, bych se zase nechala nahlodat řečmi typu: "Na dlouhé vlasy nemáš postavu"; "Nemáš je nějaký suchý? Chtělo by to ostříhat" nebo ještě líp "Nevim, co si tim snažíš dokázat"...
Ale když si to tu pročítám a vidím, že nejsem sama, kdo něco takovýho musí poslouchat, je mi fakt líp Smile


Tak nádherný dlouhý hustý vlasy zkracovat???!! Kdo ti tohle "doporučil" buď závidí nebo nemá v pořádku oči!!! Shocked Moje vlasy mají celkovej objem tak třetinu toho tvýho, a protože jsem paličatá, tak si do toho už mluvit nenechám - taky mi bylo doma řečeno, že jemný vlasy nemaj bejt delší než na ramena, atd. atd. Ale když se o ně člověk stará a vypadaj zdravě a cejtíme se s nima fajn, tak co je komu do toho?! V dětství jsem chodila okudlaná a kdykoli jsem si nechala narůst trochu delší vlasy, přemlouvali mě,ať je zkrátím, když jsem je zkrátila na mikádo,tak se zase nelíbilo,že mám moc holej krk...teď jsem dospělá, mám vlasofilního partnera, kterej moji háro-úchylku sdílí a ostatní mají smůlu!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 4:22 pm    Předmět: Citovat

Oppossum: Taky nechápu, kdo Tě může přemlouvat k ostříhání. Vlásky máš naprosto luxusní a jdou k Tobě velmi pěkně. Určitě můžeš podpoře ze strany dv členů věřit. Wink Tohle stříhat by byla nesmírná škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 8:25 am    Předmět: Citovat

Opossum: tvoje vlasy nemají chybu. Pokud jsi s nimi spokojená, nevidím důvod ke stříhání, jsou opravdu nádherné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 4:30 pm    Předmět: Citovat

Holky, všem vám moc děkuju, až se tady z té chvály červenám Embarassed Budu dál jen sem tam zastřihovat konečky a k radikálnějšímu zástřihu ne ukecat nenechám... Fakt jste super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 5:17 pm    Předmět: Citovat

opossum napsal:
Holky, všem vám moc děkuju, až se tady z té chvály červenám Embarassed Budu dál jen sem tam zastřihovat konečky a k radikálnějšímu zástřihu ne ukecat nenechám... Fakt jste super Smile


To není nijak přehnaná chvála, ale pravda - vlasy máš nádherný a každej, kdo má oči a nemá dvacet dioptrií, tak to musí vidět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 8:25 am    Předmět: Citovat

...člověk se opravdu, když to tak čte, až diví, vo lidí se nám snaží zkazit ten náš krásný dlouhovlasý záměr !!!Nebo alespoň trochu zkazit radost... Ještěže alespoň tady, na DV, člověk vidí, co je lidí, kterým se dlouhý vlasy líbí... to je dobře !!Cool Já totiž v poslední době zaznamenávám slábnoucí "podporu" doma, co se vlasů týče... sice mi často doma říkají, jak mám krásný vlasy, ale dorostly mi do pasu (tvar do "V", takže se táhnou spíše od půli zad k pasu), a mamina začíná zmiňovat (se vzrůstající frekvencí), že "dýlka vlasů od určitý míry už není vůbec hezká"... !! A já jsem na to, co se řekne doma, docela "cíťa" (míň bych si to brala od nějaký holky na ulici, která mi může být "u zad")... - Jak to děláte doma, když vám někdo podsouvá, že byste se měli ostříhat :/...*...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 8:45 am    Předmět: Citovat

Luu napsal:
...člověk se opravdu, když to tak čte, až diví, vo lidí se nám snaží zkazit ten náš krásný dlouhovlasý záměr !!!Nebo alespoň trochu zkazit radost... Ještěže alespoň tady, na DV, člověk vidí, co je lidí, kterým se dlouhý vlasy líbí... to je dobře !!Cool Já totiž v poslední době zaznamenávám slábnoucí "podporu" doma, co se vlasů týče... sice mi často doma říkají, jak mám krásný vlasy, ale dorostly mi do pasu (tvar do "V", takže se táhnou spíše od půli zad k pasu), a mamina začíná zmiňovat (se vzrůstající frekvencí), že "dýlka vlasů od určitý míry už není vůbec hezká"... !! A já jsem na to, co se řekne doma, docela "cíťa" (míň bych si to brala od nějaký holky na ulici, která mi může být "u zad")... - Jak to děláte doma, když vám někdo podsouvá, že byste se měli ostříhat :/...*...

Ahoj, mně doma říkali, ať se nechám ostříhat pokaždé, když moje vlasy dosáhly délky po lopatky... Většinou jsem nevydržela, vlastně jsem se sekla cca před dvěma lety. Hodně záleží, jak se tvoje vlasy líbí tobě, jestli je máš ráda, tak si je prostě nech a těš se z nich Smile A taky tohle fórum opravdu hodně pomáhá, ze mě se téměř okamžitě stal závislák Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 9:28 am    Předmět: Citovat

Luu napsal:
Jak to děláte doma, když vám někdo podsouvá, že byste se měli ostříhat :/...*...

Mě dřív říkala sem tam něco podobného mamka, ale vím, že to nemyslela špatně, jen jak jsem měla vlasy po boky, tak že by to bylo lepší trochu zkrátit. Ale nikdy mě nikdo vyloženě nenutil nebo neprudil, když už, tak řekli jen svůj názor, (sice někdy mě to mrzelo) ale tím to haslo a stejně jsem se zařídila podle sebe. A někteří taky - spíš vzdálenější rodina- chválili. Ale tak to je normální, někomu se dlouhé vlasy líbí, někomu ne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 10:32 am    Předmět: Citovat

Luu napsal:
Jak to děláte doma, když vám někdo podsouvá, že byste se měli ostříhat :/...*...


Tvarim se, ze se mne to vubec netyka Laughing ...

Ale ted vazne Smile
Osobne preferuju vlasy aspon v culiku, takze mi "skripcovani" a "drdolovani" nedela problem ... cimz clovek nepritahuje k dlouhym vlasum takovou pozornost, nejsou videt konce a nikdo "nekafra" (teda pokud zrovna neni velky pradlo a z pracky na rodinu nevypadne chumel mych vlasu, ktery by vydal na tri paruky, ze :X).

Faktem je, ze jednou za cas male zastrizeni neuskodi, takove dva centimetry jsou uplne nic, vlasum to trochu pomuze (konce se "zahusti"), utisi to pindy o strihani a v zasade jsou vsichni spokojeni Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 12:29 pm    Předmět: Citovat

Mně naopak mamka nechtěla dovolit vlasy shodit! Bylo to v sedmé třídě, měla jsem je do půli zad a štvaly mě. Takový dorovna zastřižený vlasy bez ,,módního" tvaru to je účes pro malý holky, jsem si myslela.. Laughing Nakonec jsem si je z ušetřenýho kapesnýho nechala sestřihat na ramena a byla jsem spokojená. V té době jsem poprvé nosila rozpuštěné vlasy!
Teď už se na názor nikoho neptám, než jdu dělat změny...

Nejvíc mě ale dostal spolužák, kterej má culíček jako prst a jenom proto, že má kudrnatý vlasy, tak to vypadá objemně. Jednou mi řekl, že moje vlasy bych v kadeřnictví nemohla prodat, protože jich moc nemam. Co na tom, že mam culík jako jeho tři...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.