článek "Jak na prudiče"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a97d39b5e92db0548b066b34ae0e995Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 3:34 pm    Předmět: Citovat

Smile) děkuju za reakce !! Smile
Jitt: Ty jsi mě fakt rozesmála Smile) - hlavně s tou pračkou Very Happy to u nás doma zas nepanuje moc nadšení, když se vytírá podlaha, a co metr se na hadr nabalujou dlouhý všudypřítomný vlasy Very Happy, - to pak nadávám i já, když vytírám, protože je to fakt nepříjemný Smile.
No, v rodině právě všecky argumenty jsou míněný upřímně a v dobrým, to já chápu... A všecky máte pravdu. Asi zvolím strategii "děkuju, Tvůj názor, ale já chci stejně vlasy ještě delší", a kdyby se objevila zmínka o tom, že ty vlasy vypadají nezdravě nebo potřebujou zástřih, tak to uposlechnu, protože nezdravý neupravený vlasy, ať jsou dlouhý nebo krátký, jsou zkrátka nic moc...
Mimochodem, ač to sem až tak nepatří - moje dvojčátko mi teď psalo, že bylo u kadeřníka a že dopadla se zástřihem "květák " (už předtím měla hodně krátký vlasy), - za pár hodinek se s ní uvidím, to jsem zvědavá, co s ní ta kadeřnice provedla :-X (šla na nečekané místo, protože její kadeřnice na ni neměla čas, a až když seděla v křesle se rozhlídla na všecky důchodkyně s uniformíma helmama na hlavě,... Very Happy)... Snad to nebude tak hrozné. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

Luu: No neni zac Laughing Ono vseobecne to nechapu: cesu se na jednom jedinym miste v byte, obleceni pred vlozenim do pracky poctive probiram a "odchlupuju" a stejne jsou moje vlasy k velke nelibosti cele rodiny roztahane po celem byte. :X A to chodim doma nejcasteji s culikem, skripcem nebo drdolem, rozpustene vlasy moc nemusim, porad mi lezou do oci ... :X

Proste mi to nejde do hlavy. Asi mam namesicne vlasy ... Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 8:26 am    Předmět: Citovat

Very Happy No jo, Jitti, ale já myslím, že na vlásky jsme v tomto ohledu moc "krátké"Smile, to se uhlídat nedá Very Happy... já doma taky pořád nosím vlasy sepnuté (venku zas prakticky vůbec - já se zas naopak do vlasů ráda "schovávám"Smile ). Podle mě se po bytě transportují všelijak po ponožkách, jak se chodí, průvanem, domácí mazlíci taky kdeco přenosí na druhou stranu bytu:), některý vlasy se snesou jako padáčky rovnou z hlavy,... Je to holt těžkéSmile. - za den jich, mám ten pocit, může vypadnout až sto, to je za týden pěkných 700 (snad je to ale míň! těch sto je strop;) ), - a to se moc uhlídat nedá.Wink
A jinak ještě k těm "měla-by-ses-ostříhačům" - dneska tolik ženských chodí na prodlužko nebo si kupují ty clip-in (jedna moje kamarádka ze školy to teď nosí - mě by to netěšilo nosit dlouhé vlasy, kdyby to nebylo "moje" - večer to odepnout a zas jen "pár chlupů na hlavě...)... - není nad přirozenost, a dlouhé vlasy jsou vážně krásné... Stačí vidět pár profilů tady, a to člověk kolikrát zírá s otevřenou pusou a říká "wow"..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 8:40 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:


Proste mi to nejde do hlavy. Asi mam namesicne vlasy ... Laughing
Razz
To já taky. Zvláštní je, že třeba mamka je ztrácí hlavně ve vaně. Po bytě, na koberečkách, na gauči...jsou vždycky moje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 5:46 pm    Předmět: Citovat

prosím kde ten článok nájdem? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 5:54 pm    Předmět: Citovat

obliviate napsal:
prosím kde ten článok nájdem? Confused


Tady:

http://dlouhevlasy.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=94&Itemid=157
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 11:13 am    Předmět: Citovat

Neviem ci to pisem do spravneho vlakna...ale hmmm...povedze mi, co je zle na tom, ked sa clovek stara o vlasy? a vobec ked cloveku na sebe zalezi? dnes som len tak prehodila, ze mi zacali viac padat vlasy (asi je to tou jesenou) a mamka len na to" kazdemu padaju vlasy, ty sa moc pozorujes, vidno ze nemas ni na praci!" Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 1:21 pm    Předmět: Citovat

To je jen takové rodičivské klišé, ani nevědí, že to říkají Smile. Leckdy tě ani neposlouchají. V pozadí sdělení je : kdybys aspoň uklidila prádlo/umyla nádobí/ vytřela podlahu (dosaď, co se zrovna tvé mamince nechce dělat Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonasona
41-80
41-80


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 3:05 pm    Předmět: Citovat

Ako decko ma rodicia strihali na kratko a to podla mna preto, lebo nevedeli ako vlasy upravit. Chceli mat menej starosti, to je vsetko.
_________________

http://sonaoclock.blogspot.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.