článek "OK mastnota" a "FUJ mastnota"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c34b3211b684ca498d2f38774d33c14bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
jj,nemůžu nesouhlasit,další věc je taky pravda,že záleží na tom kde se člověk nachází; když jsme na vandru nebo v kempu daleko od měst, kde se práší ze silnic, nemusím si vlasy mýt týden,a to se spí třeba pod širákem,vlasy skoro válím v hlíně,ale jsou pořád lesklé,kudrnaté,vláčné, všimla jsem si že v přírodě nemusím ani používat deodorant,že tolik nezapáchám Smile


v přírodě není kde se mýt, smrdí všichni ostatní a tak se ten smrádek vlastně ztratí, co? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 4:12 pm    Předmět: Citovat

Nebo je to třeba tím, že tam člověk nosí takový ty obyč bavlněný trička Smile
To je zajímavý, já mám tentýž dojem jako Tree Smile)) Nebo by to mohlo být tím, že v přírodě je člověk uvolněný a v pohodě, nestresuje se a tím pádem je i pot míň cítit. Já třeba když mám před zkouškou, tak bych nemohla bez deodorantu do školy-ač ho jindy nepotřebuji, jináč by pan profesor asi umřel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Nebo je to třeba tím, že tam člověk nosí takový ty obyč bavlněný trička Smile
To je zajímavý, já mám tentýž dojem jako Tree Smile)) Nebo by to mohlo být tím, že v přírodě je člověk uvolněný a v pohodě, nestresuje se a tím pádem je i pot míň cítit. Já třeba když mám před zkouškou, tak bych nemohla bez deodorantu do školy-ač ho jindy nepotřebuji, jináč by pan profesor asi umřel


Laughing a nejen pan profesor...nevim čim to je,ale fakt si to nenamlouvám,ale nechápu to:) v přírodě je člověk jaksi přirozenější nevim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Tree napsal:
jj,nemůžu nesouhlasit,další věc je taky pravda,že záleží na tom kde se člověk nachází; když jsme na vandru nebo v kempu daleko od měst, kde se práší ze silnic, nemusím si vlasy mýt týden,a to se spí třeba pod širákem,vlasy skoro válím v hlíně,ale jsou pořád lesklé,kudrnaté,vláčné, všimla jsem si že v přírodě nemusím ani používat deodorant,že tolik nezapáchám Smile


v přírodě není kde se mýt, smrdí všichni ostatní a tak se ten smrádek vlastně ztratí, co? Laughing Laughing Laughing


Very Happy no,tak to nevim,s mym rozmazlenym čichem ne:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

Mám dlouhé vlasy dost pod zadek, téměř celý život (cca 20 let), umývám si je jednou za týden, jednou za dva měsíce na ně dávám asi na 5 hodin zábal z henny, po každém umývání je ošetřím přípravkem na konečky a nastříkám roztokem pro snadné rozčesávání, případně ošetřím kondicionérem - nikdy nesplachuju, i když se splachovat má. Vlasy mám pěkné, lesklé a bohaté...
Návrat nahoru
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Emada napsal:
Mám dlouhé vlasy dost pod zadek, téměř celý život (cca 20 let), umývám si je jednou za týden, jednou za dva měsíce na ně dávám asi na 5 hodin zábal z henny, po každém umývání je ošetřím přípravkem na konečky a nastříkám roztokem pro snadné rozčesávání, případně ošetřím kondicionérem - nikdy nesplachuju, i když se splachovat má. Vlasy mám pěkné, lesklé a bohaté...

a to nemáš mastný a matný vlasy když ten kond. nesplachuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Emada napsal:
Mám dlouhé vlasy dost pod zadek, téměř celý život (cca 20 let), umývám si je jednou za týden, jednou za dva měsíce na ně dávám asi na 5 hodin zábal z henny, po každém umývání je ošetřím přípravkem na konečky a nastříkám roztokem pro snadné rozčesávání, případně ošetřím kondicionérem - nikdy nesplachuju, i když se splachovat má. Vlasy mám pěkné, lesklé a bohaté...

a to nemáš mastný a matný vlasy když ten kond. nesplachuješ?


Taky se divím, já to neopláchnout, visí mi podél obličeje samé smutné cancourky... Shocked
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 11:34 am    Předmět: mastné vlasy Citovat

Já si myslím že není dobré mít uplně suché vlasy před byrvením, nebo mylset si že barva se do vlasu nedostane pokud je vlas mastný. Před barvením by se vlasy neměly umývat aspoň dva dny. Protože naše mazové žlázy, které vylučují tekutinu ať už moc nebo méně vždy nám to vlas chrání. Spíš by barva nemusela chytat pokud je na vlasech moc tužících látek.
Návrat nahoru
Lizahrel
0-7
0-7


Založen: 14.12.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Jak se psalo tam výše, na té přírodě asi něco bude. Každý rok totiž jezdím na 14 dní na tábor a vlasy mám mastné až za takové 4 dny - naopak když jsem doma, jsem ráda když se mi vlasy pořádně nezmastí do večera.. To bude tím vzduchem... čuníkům zdar Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 11:16 pm    Předmět: Citovat

teď v zimě, je v našem městě dost hnusnej vzduch, tak sem nosila vlasy pořád pod kabátem nebo svázaný do drdůlku(jinak ty vlasy zasmrádnou jako po tejdenim vandrování od ohně a buřtů), takže sem si je nemusela mejt častěji než jednou tejdně. a k mýmu údivu se nějak skvěle vzpamatovaly, oni se stačily nějak zamastit, nemám je tolik suchý jako předtim, a dokonce je můžu i česat. shodla sem se na tom i s kámoškou s afrem, která si taky hlavu "moc nemeje" že ty vlasy vypadaj prostě líp a líp se s nima pracuje
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.